Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Fiziki alıyorum fiziki satıyorum, döviz büroları alıyor çünkü işleri bu, ben bugüne kadar hiç sorun yaşamadım :) aslında bankada dolar hesabım olsa daha güzel olacak ama kendime güvenemiyorum harcarım.

Yeğeninizi özlemenizi çok iyi anlıyorum ama şartlara göre davranmak gerekiyor bazen, eşiniz zor izin alıyorsa bayram tatilinin tadını çıkarın onunla ,sıkmayın canınızı fırsatınız olursa gidersiniz yine

Ben geçenlerde döviz bozdurmuştum.1 $ alamıyoruz dedi döviz bürosu onun dışındaki miktarları aldı, 2$ elimde kaldi oyle bende kumbaraya attım

Günaydın hayırlı kandiller.
foto nasıl ekleniyor ekliyorum eklediğiniz dosya aynı uzantıda değil diye bir şey çıkıyor.
kumbarayı tarttım onu atacaktım

Günaydın,
Gerçek, farazi değil.
Mesela şu an çantamı boşalttım, 4,5 TL çıktı demir paralar. Ona 2 TL daha ekleyip 1 dolar alacağım: )
Sonra cüzdanımdaki hafta başından aldığım 4 dolar bozukluğu 5 dolara tamamlatacağım.
Damlaya damlaya göl misali: ))

Bugün maaş günü, aylık birikimimi 10 hazirana erteledim. Yola çıkarken yanımızda para olsun, insan kendini güvende hissediyor, yol hali nolur nolmaz.

Ben geçenlerde döviz bozdurmuştum.1 $ alamıyoruz dedi döviz bürosu onun dışındaki miktarları aldı, 2$ elimde kaldi oyle bende kumbaraya attım
BAnkada dolar hesabın var mı
Bir de bankaya gidip hesaba yatırmak istiyorum de bakalım olacak mı

Bu alma tamamlama işini döviz bürosundan mı yapıyorsun bankadan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…