Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Hayırlı Cumalar Günaydın :) Ben henüz para atmadım gün içinde atmaya çalışacağım ..
Gün içinde atarsınız ben inanıyorum size.
Ne diyecem çocuğunuz kaç yaşındaydı çok güzel pazıllar var bugün bim de çokta uygun.
Öğlen arası çıkıp alacam ben.
çocukların gelişimi için çok iyi pazıl , benim kızım çok severek yapıyor valla pazıl yetiştiremiyoruz kuzuma.

Teşekkürler.. Kızım 1 yasında pazıllar benimde aklımda ama yaşı küçük değil mi daha yapamaz diye düşünüyorum.

Atarsiniz atarsınız, ben haftasonu atamayacağım iş yerinde olduğu için. Bugün kapanışı yaptım. 90 tl oldu kumbarada. Yıl sonuna kadar 1000tl kumbarada biriktirmek istiyorum. Bakalım artık
Ben saymadan attım içinde ne kadar var bilmiyorum

Ben saymadan attım içinde ne kadar var bilmiyorum
Kumbaram uygulamasından bahsetmişti diğer grupta sağolsun bir arkadaş, onu indirdim bende hergun ne kadar attıysam ekliyorum. Hem açılmayan kumbara olduğu için açıp alamıyorum, hemde çok merak etmemiş oluyorum. Benim gibi sınırsızlar için güzel uygulama

Aynen minikmiş kuzunuz .Allah bağışlasın..
Amin cümlemizinkini inşallah. Bu arada siz yazdıktan sonra bime gittim 2 tane pazıl aldım bimden. Şimdi küçük ama biraz büyüyünce oynar. Bayağı ucuz 6.5 tl tanesi. Güveç aldım bimden yeni gelmiş hoşuma gitti 11.95 tl ona verdim.

Güle güle kullanın .
iyi yaptınız pazılı aldınız ilerisi için.
Bende öğle arası çıkıp kuzuma alacam.

Ayyy bende bakayım o uygulamaya şimdi den sonrasını sayarım
Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…