Bugün hiç hareket ettiniz mi ?

Bende ay boğa alçalan boğa olarak yemek yemeyi çok seviyorum😸Hayatta en zevk aldığım beni mutlu eden şeylerden biri yemek yemek 🥳Diyet asla yapamıyorum.Sadece dikkat etmeye çalışıyorum ekmeği azalttım.Salata çorba ağırlıklı besleniyorum herşeyden yiyom ama az Bu bile ise yariyomus😸Gecen ayda böyle böyle 4 kilo vermiştim Bide dediğiniz gibi spor yapsaydım nolurdu ah ah 😸😆
Sporla kilo vermeniz bile sıkılaşıyorsunuz ve daha fit bir görüntü oluyor. Bu yüzden spor mutlaka olmalı ama ben de diyet kısmını hiç beceremiyorum işte😄.

Görünüşümdeki değişikliği, inmek istediğim kiloyu aklıma getirdiğimde motive oluyorum. Bir de gündelik hareketleri bile daha kolay güçlü yapıyorsunuz spor yapıyor, alışkın olduğunuzda
Gorsel imgelemede çok zorlanıyorum .Çok güzel bı yöntem üstüne bı çok kitap okudum basaramadigim bı teknik belki biseylerde hata yapiyorumdur deniycem yine sağolun 🙏😇

Sporla kilo vermeniz bile sıkılaşıyorsunuz ve daha fit bir görüntü oluyor. Bu yüzden spor mutlaka olmalı ama ben de diyet kısmını hiç beceremiyorum işte😄.
Kesinlikle spor önemli ama tek başına oda çok işe yaramiyo yediklerimize de dikkat etmeliyiz.Mesela cikolata çok canım çekti küçük çikolata yiyorum yada az yiyorum .Hiç yemesem daha iyi ama duygusal açlık vurunca çokta seyapmiyorum yani 😸😅

Kesinlikle spor önemli ama tek başına oda çok işe yaramiyo yediklerimize de dikkat etmeliyiz.Mesela cikolata çok canım çekti küçük çikolata yiyorum yada az yiyorum .Hiç yemesem daha iyi ama duygusal açlık vurunca çokta seyapmiyorum yani 😸😅
Çilekli yoğurtlu milka varsa hiç affetmem, bir parça ile kalabilse keşke. Ay yok , ben hiç rejim yapamayacağım, iki gün yapsam bile üçüncü gün bozarım onu🥲.

Boy 165 kilo 60 hayalim 70 😂 bendeki sıkıntı kilo direk göbeğe gidiyor 😂
Kilonuz az da çok da değil ama 70 olsanız ideal araligin üstünde olursunuz. Benim boyum 168, şu ana kadar 4 farklı diyetisyenle görüştüm ve ideal kilom için 58-60 ve benim boyum için sağlıklı sayılan üst sınır 68 dediler.

Çilekli yoğurtlu milka varsa hiç affetmem, bir parça ile kalabilse keşke. Ay yok , ben hiç rejim yapamayacağım, iki gün yapsam bile üçüncü gün bozarım onu🥲.
Ouvv bayılırım bende 😅😋Cidden çok zor insanlar nasıl diyet yapiyo anlamıyorum.Bi ara sadece kahve yle beslenen arkadaşım vardı yemek 2 öğün yiyodu sadece 😸

Kilonuz az da çok da değil ama 70 olsanız ideal araligin üstünde olursunuz. Benim boyum 168, şu ana kadar 4 farklı diyetisyenle görüştüm ve ideal kilom için 58-60 ve benim boyum için sağlıklı sayılan üst sınır 68 dediler.
Ne bileyim hamileliğimde 75 kilo olmuştum çok güzeldi 😂 şimdi iyice zayıf geliyorum gözüme günde 2 öğün yiyorum o da az bişeyler yiyerek gün bitiyor belliki de çocuklar için koşuşturmadan iyice zayıfladım doktora gittim magnezyum verdi ne alakaysa gram işe yaramadı

X