bugün bebekler ne yedi?

sağol canım döke saça içirdim biraz artık akşam babasına havele edeceğim gelsinde.
elma püresi vereyim dedim azıcık yedi bütün gün yediği tek şey bu:KK43:

cnm sen elacığıma şöyle güzel bir muhallebi hazırla belki yer,malum tatlı şeylere bayılıyorlara.s

Ayyy gizem kiz sana gelsem su dolmandan bana da yapsan ..bide hani senin su meshur pogacan var ya ondan ,,benimde zeytinyagli dolmam guzel olur bende sana ondan getiririm

canım güzel olur valla inş canım
buarada geçmiş olsun meleklerine sende dikkat et kendine üşütme Şeniz

musoncum meraba nasılsın
selma ela nasıl oldu yedimi bugün
arda bugün çok huysuz hiçbişiy yemedi acaba 2. diştenmiki ne dersiniz

kızlar bugün mezgit balığı aldım,yarın yapıcam,siz nasıl hazırlıyorsunuz balık çorbasını

maşallah bebişlere hepinize geçmiş olsun kızlar Allah kolaylıklar versin banada
enes bugün kahvaltı da yoğurt cici bebe reçel peynir
öğle yeşil mercimek kırmızı mercimek kıyma patates havuç ve bulgur lu çorba
akşam yoğurt 3 cici bebeyle
uyumadan pirinç unu pekmez ve muz karıştırdım
benim oğlumada yoğurt ver gün boyu seini çıkarmaz maşallah pek seviyor

afiyet olsun enese hümeyracım
edacım canım ben daha balık vermedim

afiyet olsun enese hümeyracım
edacım canım ben daha balık vermedim

gizemcim haftada bir balık yemeğe gideriz,her gidişimizde afiyetle yiyor hamsiyi,doktor da ver,bütün etlerden daha faydalı diyor.Tabii yağda kızarmışı için daha erken ben de evde yapayım diyorumcokacimcoook

canım bence kılçığından ayıkla sebze çorbası yaparken içine at sonra belendirden geçir afiyertle yesin ulaş ağa
canım faydalı ama elif dedi amerikada 1 yaşına kadar yasakmış o yüzden korkuyomda aslında

canım bence kılçığından ayıkla sebze çorbası yaparken içine at sonra belendirden geçir afiyertle yesin ulaş ağa
canım faydalı ama elif dedi amerikada 1 yaşına kadar yasakmış o yüzden korkuyomda aslında

cnm dondurulmuşu ve konservesi yasak dedi doktor,kılçıklarını ayıklattırdım,evde kendimde kontrol ettim,patates ve kabağı haşlayıp,haşladığım balıkla rondodan geçircem.

gizemcim ne olsun canım bende bütün anneler gibi bugün ne yedireyim diye düşünüyorum sabah büsküvi yumurta peynir karışımı yedirdim şimdi uyuyo uyanınca meyveli yoğurt vercem siz neler verceksiniz yazında fikir edineyim
edacm ulaşın çok sevdiği yoğurt çorbasını dün yaptım bi 2 kaşık içti sonra tarhana yaptım onuda yemedi ulaş onu sevdiyse bol bol ver canım çok vitaminli güzel bişey bizim kinin favori çorbası yoğurt çorbası ben yine ondan yapayım

annişler o gün eşim markketten nestlenin yoğurtlu 8 tahıllı mamasını almış ilk gördügümde tadı güzel değildir bunu niye aldın dedim ama nefis bişey duru bayıldı tatlıda değil ben bile yiyorum:KK66:)) deneyebilirsiniz sizin bebişler en çok hangisini seviyo????????

ela da sıkıldı verdiklerimden dün hiç içmedi muhallebisini biberonla veriyorum ya ben.
ya nedense nestle nin ürünlerine ben pek güvenemiyorum.belki alakası yoktur ama içeriğini bizim gibi ülkere satarken değiştiriyorlarmış ve bu da genlerin değişmesine sebeb oluyormuş diye duymuştum belki de yoktur böyle birşey ama..

annişler o gün eşim markketten nestlenin yoğurtlu 8 tahıllı mamasını almış ilk gördügümde tadı güzel değildir bunu niye aldın dedim ama nefis bişey duru bayıldı tatlıda değil ben bile yiyorum:KK66:)) deneyebilirsiniz sizin bebişler en çok hangisini seviyo????????

cnm ulaş 8 tahıllıyı hiç yemiyo bebelac ve milupayı denedim sevmiyo tatsız diye,ben de öteki muhallebinin arasına karıştırıyorum az bişey:1no2:birde nestleyi deneyeyim,cnm akşam yatarken yoğurt vermiyorum(midesi kaynama yapar).Seninkinin içinde yoğurt varmış olurmukine

cnm ulaş armutlu,muzlu,pirinçliyi seviyo ençokcokacimcoook

Arkadaşlar şu balkabaklı muhallebiyi nasıl yapıyosunuz tadı çok güzelmiş,dergide okudum bugün,tarifi yoktu ama,ben muhallebi hiç yapmadım şeker yasak diye hazırından veriyom hep,siz nasıl yapıyosunuz,bu arada ulaş balık çorbasına bayıldı,haşlarken biraz koktu,eyvah yemez dedim ama sebzelerde içine girince mis gibi oldu:)

afiyet olsun bebeişlere
arda bugünde iştahsızdı ama elimden kurtulamadı
sabah yumurta ekmek(tam tahıllı evde yapmıştım)tereyağı mama
öğlen yeşil fasulye
akşam tavuklu şehriyeli tarhana yoğurt
yatarken gece tahılı organik mandalina suyu

kızlar belki önce bu tarifi vermiştim hatırlamıyom
patatesli tavuklu yoğurt çorbası çok güzel oluyor
patataesi küp küp doğrayın tavukla haşlayın blendirden geçirin sonra yarım kase yoğurdu yarım kaşık unla karıştırın bu karışıma yavaş yavaş ekleyin ama eklerken önce tavuklu sudaki karışımla yoğurdu azcık karştırınki çorba kesilmesin
afiyet olsun bebişlere

kızlar belki önce bu tarifi vermiştim hatırlamıyom
patatesli tavuklu yoğurt çorbası çok güzel oluyor
patataesi küp küp doğrayın tavukla haşlayın blendirden geçirin sonra yarım kase yoğurdu yarım kaşık unla karıştırın bu karışıma yavaş yavaş ekleyin ama eklerken önce tavuklu sudaki karışımla yoğurdu azcık karştırınki çorba kesilmesin
afiyet olsun bebişlere

Hafta başı deniyeyim cnm(bu hafta fazla et yedi) sağol valla değişik ne yedirsem diye düşünüyodum kara kara:uhm:

X