bugün bebekler ne yedi?

merhaa semacım iyiyiz çok şükğr ama ardanın dişi çıktı çıkcak çok huysuz ve iştahsız,
sabah hiçbşiy yemedi öğlen organik kavonoz tavuklu karışık sebze zar zor q kaseye yakın yedi
şimdide az tarhana çorbası yedi

dişlerinden iştahsızdır
ben bugün kızıma sütlaç yaptım)
belki siz biliyorsunuzdur gerçi bebeğe nasıl yapıldığını bende yaptım bi şekil bişey:)
ama yedi:)

bugün doktor tavuk ve balık vermelisin artık dedi. çorbasına da kıyma katmalıymışım. tavuk ve balığı nasıl veriyorsunuz.

Ben balığı çorbasına katıyorum düdüklüde haşlanıyor sebzelerle ve sonra süzüyorum.Somon balığı veriyorum az kılçıklı ve dr tavsiyesi.

ben daha balık vermedim ama veriirsem çok güzel anlatmışın canım öyle yapcam sağol
tavuk vede kıymayı(2 kez çekilmiş yağsız dana kıyma)sebze çorbası yaparken düdüklüde sebzelerle haşlıyorum sonra süzüyürum eskiden kıymayı ayrı yerde haşlıyodum o şekil katıyodum süzdüğüm çorbaya ama şimdi kıymayı köfte şeklinde atıyorum düdüklü tencereye öyle atınca çorbada ezilmiyor vede çorbayı süzmek daha kolay oluyor ama sen blender kullanıyosan kıymayı istediğin şekilde atabilirsin
tavuk vede kıymayı 1 tatlı kaşığı ile başla canım 1 yemek kaşığına kadar çıkarabilirsin

bugün doktor tavuk ve balık vermelisin artık dedi. çorbasına da kıyma katmalıymışım. tavuk ve balığı nasıl veriyorsunuz.

slm cnm ben henüz tavuk vermedim,balık ve kıyma veriyorum,balığı kılçıksız hale getiriyorum(hamsi,mezgit,çupra)sonra haşlıyosun,dövüyosun,çorba şeklinde yapabilirsin,sebzesinede karıştırabilisin.cokacimcoook

Safa 2 gündür çok iştahsız.O kadar emekle hazırladığım öğünlerden 3-5 kaşık zorla yiyor ve ağzını kilitliyor asla açmıyor.
Çok iştahlıydı,
sabah:kahvaltı
öğlen :meyve
akşam üstü:yoğurt
akşam :çorba
yatmadan :muhallebi

Bu düzendeydi ve bol bol yerdi aralardada emiyor tabi.
Emmesi yerinde ama yemiyor,çok üzülüyorum.
Dişlerinden sanırım hala çıkmadı patladı patlıcak durumundada değil anlamadım.Dr çıkma belirtisi var ama çıkması yakın değil dedi.

Çok iştahsız .
Umarım düzelir.

sebze çorbası(kabak,brokoli,karnıbahar,patates,havuç,pirinç,irmik,tavuk)
meyveli yoğurt
muhallebi

arda sabah kahvaltyı kavga ile dövüş azcık yedi
öğlen sebze çobası kıymalı bol seze ve tahılı ekmekli yaptım yedi ama iki öğünde
akşam üstü az meyve
yoğurt
yeşil fasulye domates yedi akşamda azcık
iştahı halen yok

inş düzelir ya iştahı safanın ay bu dişler çıkada tümü rahatlasak gece uyumak istiyorummmmmmmmmdelikafadulden

sabah karışım )zorla
öğlen bal kabağı çorbası )zorla
akşama doğru meyveli yoğurt (birtek bunu severek yiyor)
akşamada etli sebze çorbası yaptım ağzını kilitlemiş resmen açmıyor biraz zorladım onuda çıkardı of ya nezaman çıkacak bu dişler yaffffffff çıksada kurtulsam artık

iyiyim canım sen nasılsın:)
ela kaç gündür huysuzdu bugün gülerken farkettim ki üst dişlerinden biri çıkmış meğer ondanmış huysuzlukları ela da bişey yemiyor bugün tüm gün 5 6 kaşık çorba yedi meyve suyu verdim içmedi muhallebiyi de yarısını içti zorla
hep emmek istiyor ama hep emecek:)

sağol hümeyracım çok şükür iyiyim arday yatırdım keyf çatıyom ama gece beni yine uyutmyacak herhalde

gizem ne diycektim hani keyif çatıyoruz ya bebişler uyurken
keşke kahve içip fal bakıp muhabbet de edebilseydik çok özledim ben yaa rahat rahat kahve içip sohbet edebilmeyi...

selma bende yaff kız kıza bir yerde oturup kahve içmeyi bende çok özledim

Safa iştahsızlıkta sınır tanımıyor.
Özenle kahvaltı hazırladım 1-2 kaşığı ağlayarak yedi ve ardından kesinlikle yemedi.
Emmesi ii ama yemiyor çocuk.
Tabağı görünce başlıyor mızırdanmaya.
Benimde içimden bişeler hazırlamak gelmiyor ona.

cassercm aynısı dün benim başıma geldi ne yaptıysam bişey yediremedim saat 6 dan sonra açıldı yoğurt çorbasını çok seviyo en son ondan yaptım yarım kase yedi sonrada muhallebi yaptım muzlu onu da yedi bugünde sadece mamasına 4 tane büsküvi kattım onu yedi arkadaşlar siz şu karışımın içine neler koyuyosunuz ben büsküvisinin içine devam maması bir tane yumurta sarısı birazda beyaz peynir koyuyorum aynısını ekmekle yaptım yemedi tahinide sevmedi

ela da çoook iştahsız sabahtan beri birşey yemedi ve hep emmek istedi
ne oluyor bu kıza anlamıyorum
siz kahvaltıyı karıştırıp veriyorsunuz ya ben başından beri ayrı ayrı verdim
peyniri pekmezi ayrı yumurta sarısı ayrı bisküviyle tahıl karışımı bir kaşık ve onu suyla ya da ıhlamurla ezip veriyordum gerçi bisküviyi pek sevmiyor ama bugün hiçte bişey yemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…