bugün bebekler ne yedi?

bende mercimek çorbası yaptım öğlen bende tarif vereyim(aaaaaa n güzel sen yeşil mercimekde koymuşun)
1 tatlı kaşığı dana kıyma
yarım çorba kaşığı pirinç
yarım çorba kaşığı kırmızı mercimek
yarım havuç
1 patates
biraz balkabağı
1 küçük soğanın cücüğü
2 bardak su
bunları düdüklüde pişiridm süzdeüm içne zeytinyağı kattım bu kadar

hümeyracım ben ölçüsüz bişiy yapamam ya illaki ölçü uyduracam
yulafı bakim migrosta falan eşim bulacakmı bende vermek istiyrum her türlü tahılı
buarada arda bugün
sabah yumurtalı tahinli reçelli ekmekli karışım
öğlen mercimek çorbası
uyudu kalktı kıymalı tarhana
azcık meyve
yatarkende muhallei yedi

ben bugün ulaşa
sabah peynir,1 dilim ekmek içi,pekmez,yumurta
öğlen mercimek çorbası,içine 1 dilim ekmek içi,meyveli yoğurt
ikindi meyveli yoğurt
akşam mercimek çorbası ve oğurt
yatarken 8 tahıllı elmalı

menü güzelmiş:)
ben kızıma bir kere mercimek çorbası yedirdim ya ayıp olucak ama kakasında mercimekler çıktı:)sindirememiş sanırım tam olarak ezmeme rağmen birde
böyle karar veriyorsunuz yedirmeye ve her seferinde başarılı oluyor musunuz?
şimdiye kadar ela ya bişey yediremedim ben mesela hep emmek istedi niyeyse ağzını kapatıveriyor yemiyor
bende şimdi karşısında bişeyler yiyorum canı çeksinde yemek istesin diye:)

akşam tavuk suyuna ekmek ufaladım.yanında yoğurt. sabah da kahvaltı karışımı yedi.

sevgili mayıs anneleri ben gizem in annesiyim gizem bir kaç gün size yazamıyacak çünkü bilgisayarı bozulmuş bugün tamire gidiyor nezaman gelir bilemiyor sizlere sevgilerini iletti bende hepinizin yeniyılını kutluyorum sağlıklı mutlu çocuklar büyütmeniz dileklerimle minikleri benim yerime öpün

cnm slmhihoyyytmercimek çorbasını ezsemde mutlaka süzüyorum,aslında her çorba için yapıyorum bunu,cnm yaptığım herşeyi yediriyorum ama tek başına yemiyor,2 kaşık çorba,1 kaşık meyveli yoğurt şeklinde veriyorum birde bu tür sebzeleri çok acıktığında veriyorum,o zaman güzel yiyor.Oğlumun çok acıktığını şöyle anlıyorum:ağzını yanağıma yaklaştırıyorum,eğer çok acıktıysa resmen gömülüyo yanağıma hırsladelikafaduldenHannıbal diyorum ona,yiyecek beni neredeysecokacimcoook

Murgize çok selamlar,geçmiş olsun arkadaşıma,sizin de yeniyılınız kutlu olsun,Murgiz çok iyi ve duyarlı bir anne,size çekmiş herhalde.Mutlu ve sağlıklı yıllara.s.

doğru haklısın süzmek lazım da ben pütüre alıştırdım sıvı olunca püskürtüyor bana eziyet oluyo yani.
ela da öyle açsa yanaklarımı emiyo nasılda iştahla emiyor:) bebekler aynı demek ki:):ecrin_bebek:cokacimcoook

murgize ( gizem e) selamlar umarım hemen kavuşur bilgisayarına
sizlerinde yeni yılı kutlu olsun..herşey gönlünüze göre olsun..

cnm içine ekmek doğrayınca ekmekleri fazla ezmiyorum,sadece karıştırıyorum böylece yine pütürlü olmuş oluyokaydirigubbakcemile5

kaplumbağa ilerliyor gün geçtikçe...

sabah kahvaltı yaptı.öğle tavuk çorbası.(tavuk,ekmek,havuç)
akşam muhallebi.

sabah zoraki kahvaltı yaptı:) peyniri yutarken kusacakmış gibi yapıyor niyeyse
öğlen et ve bol sebzeden oluşan çorbasını yedi:)
öğleden sonra yoğurt biraz muz
akşamda muhallebi şimdi uyuyor:)

kızlarrrrrrr geldim işte burdayımmmmmmmmmm öpüyom
arda bu gün hiçbişiy yemedi

mrb arakadaşım şu alttaki çizelge ne hamileleik çizelgesi değilmi

mrb arakadaşım şu alttaki çizelge ne hamileleik çizelgesi değilmi

ay sorma canı m ya bene onla uğraşıyom nerden gelmiş anlamadım yaaaaaaaaaaadelikafaduldenzaten ödüm kopuyo hamile kalmaktan:jeyyar:
bebk takvimimide sildim gitmedi yaffffffffffffffffÇok üzgünüm çoook

hoş geldin canım sen buranın ağır taşlarındansın yokluğun hemen belli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…