Bugün bebegimin dogum günü

Zxuxmmin

RABBIMIN EMANETISINIZ
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
1.918
9
Zor olsada 1 senemiz gecti....1 Yasina bastik bugün. Doktorlar mucize olarak göriyor. Rabbim ne eylerse güzel eyler. Problemleri var hala ama olsun o benim biricik kizim...

Canım benim,kızının doğumgünün kutluyorum.Allahım güzel kızına sağlıkla dolu nice yaşlar nasip etsin.iyi ki doğmuş...mutlu yıllar...

canım ne güzel iyiki doğmuş bebegin iyiki var ömür boyuda varlıgı ile seni mutlu memnun eder inş sende bizim gibi sorunlu hamileler için dua et de bizde bebegimizle mutlu mesut yaşayabilelim bende miyom var ve erken doğum riskim var bebegimi kaybetmekden ödüm kopuyor:KK43:(

:nazar:sevgili arkadaşım... kızının doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum... nice mutlu yıllara sağlıkla hep beraber girmeniz dileği ile...sevgiler...:1hug:

hayırlı yaşlar olsun nice mutlu sağlıklı yıllara iyiki doğmuş.benim oğluşumun doğum günü de yarın

kızının doğum gününü kutlar. sağlıklı mutlu neşeli niceler geçirmenizi temenni ederim... nice yaşlara inşallah

nıce yıllara..a.s.
saglık ve mutlulukla ınsallah:Saruboceq:

aman tanrım nasıl kaçırırım bu günü uzun süredir giremiyorum nete biraz geç gördüm yazını kusura bakma bende geçmiş doğum gününü kutluyorum meleğimin rabbim daha nice yaşları sağlıkla,mutlulukla,huzurla ve sevdikleriyle geçirmermeyi kısmet etsin inşallah Allahım hayırlı yazılar yazsın minik kelebeğime ömrü uzun bahtı güzel olsunnnnnnn

maşallah mucize bebeğine canım
allahım nice sağlıklı, mutlu yaşlar göstersin ona
doğum günü kutlu olsun yavrunun :dance:

Oy oy yesin onu annis teyzesi buyumuste 1 yasina gelmis.Aceleci bidik ne olcak bizimkiler daha 9 aylik Zumra bizimkilerin ablasi oluyo tabi haliyle.Benim kiz Zumra ablasinin dogum gununu kutluyo ve ellerinden opuyormus :)

dogumgunu10012qp4.jpg

w500.png

uzuuuuuunn sağlıklı ömürler dilerim.allah gönlüne göre versin tatlım.mucizenle bir ömür boyu.

X