Anket Buff nedir ?

Buff nedir ?

• Ankete Katılan
    47

sizin özelliklerinizi arttıracak şekilde yapılmış büyü buff....
dorumu şıklarda yoktu ama???:uhm:

motosikletçiler takaralar ağızlarına burunlarına sinek ot çöp kaçmasın diye dee buff deyince benim canım eti puf istedi ama şimdiiiiii,(çileksindenkaydirigubbakcemile2)

motosikletçiler takaralar ağızlarına burunlarına sinek ot çöp kaçmasın diye dee buff deyince benim canım eti puf istedi ama şimdiiiiii,(çileksindenkaydirigubbakcemile2)

ayhh çok yaşa emi baya güldürdün beni:roflol:
puff mu ay benimde canım istedimi necokacimcoook

çatlıcam şimdiiiiiiiiiiiiiiiii...ben bu konuda çok takıntılıyım ve ne olduğunu bilemezsem sabaha kadar uyuyamammmm.
kötükedihüsokötükedihüso

buff benim bildiğim ingilizce iri yarı adam demek. ama seçeneklerde bile yok orası ayrısırnaşık şey

adszno9.jpg

Bere, bandana ,saç,bant,ı fular ,balaklava yani kısacası hepsi kazen abi birde pc ile ilgili birşeyde olabilir buff basmaktan falan söz ettiklerine göre bir oyunda olabilir
amma anlam çıktı bir kelimeden :bbo:

bandana olarak oylamıştım ama..
kafa bandı olarak değiştiriyorum düşüncemi:eek:

:icecream:
bunların hepside olabilir
ama merak ettim nedir acaba bu kötükedihüso

Araştırdığımda birçok anlamının olduğunu gördüm .Ama en mantıklısı "buff =bandana " gibi geldi.Daha çok motosiklet kullanıcılarının kullandığı , bandana türü :)))

bence buff sarımsakla yapılan bir sos

sarımsağın icad edildiği ilk dönemerde sarımsağı yemeyen taraf kokudan rahatsız olup buff dermiş
ama zaman geçtikçe buff kelimesi günümüze püff olarak gelmiş:1rolleyes:
kaydirigubbakcemile3

Yahu şu şu şu madde veya şu maddeler diyeceksiniz. Şanslı kişileri arıyorum hala .....
tembeller

X