Bu yaptığı neydi şimdi ? Yardım edin lütfen.biraz uzun ama nolur okuyun.

Dilayyy senin yorumlarını çok beğeniyorum kız :))

Sürünsün peşimde koşsun kaybetme korkusu yaşasın demişsin ya....Adamın seni kaybetme korkusu yok ki...Sen olmazsın diğerleri olur hayatında zor değil...

Sabah aradı hünaydın nerdesın dedi evdeyim dedım konum at bana dedi attım hazırlandım bekliyorum yok gelmiyo kaç saaat geçti ben hazırlandm flan aradım açmadı sonra geliyon mu ben cıkıcam daha ne kadar beklicem dedim bekleme kardesimi doktora goturucem yarına kalır dedi :S bende busaatten sonra gelmesende olur bence ben anlıcagımı anladım dedim rest cektim ne anladın yarın bi konusacaz senle dedi bende tamam dedm bu kadar

Noldu? Konustunuz mu?

Noldu? Konustunuz mu?

Hayır. Yazmadı aramadı bekledim bir gün boyunca. Akşam twitterdan ben istediğim kadar beni çözersiniz diye twit atmış. Bende arkasından check in attım bir yerde oda cekinimi favladı. Bir gün boyunca konusmadık.

Ertesi günde öğlen 3,5 gibi artık ben aradım. Nerdesin dedim bostancıdayım dedi konuscaz dedin aramadın dedim. Hee yaptı böyle unutmus gibi sanki konusucaz dedi keyfine göre mi olucak hersey dedim evet benim keyfime göre yaptı dışardayım gel bulusalım dedim. Ama ben dışarda değilim dedi bostancıdayım dedin dedim. Bostancıdayım ama dışarda değilim dedi (o kız kankilerinden biri bostancıda oturuyo diye biliyorum onların evindeydi sanırım bilemiyorum) sonra bugun ayarla gel dedim bilmiyorum bakarız hadi baay dedi kapadım bende telefonu. Akşamda aradım meşgule attı sonra whatsaptan yazdı olmuyor biz olmuyoruz yoldayım konuşamıyom yazdı. Bende caddedeyim bir gel konusalım yazdım yollarken geri beni aradı. Arabadayım konusamıyorum dedi bende caddedeyim gel yanıma dedim gelemem bugün yarında işim var dedi e ne zaman konuscaz o zaman dedim babamı alıcam yemek yicez eve geçicem dışarı çıkasım yok dedi o günde yoktu ama arkadaslarınlaydın dedim evet bugünde böyle gibi bişi söyledi. Bende ısrar ettim gelmesi icin işte anlamıyo musun gelemem dedibitiriceksek bile yüzyüze bitsin dedim amacım o zaten onun icin uğraşıyorum o kadar da düşmedik neyse yarın akşam görüşürüz dedi bende tamam diyip kapadım...
Hiçbişey anlamadım yaptıklarından favlıyo falan gelirse 14 subat icin aldıgım hediyeyi vericem. Ne konuscam onuda bilmiyorum

birde kimlesn diye sordu bende kimleysem kimleyim napcan dedim iyi gerek yok o zaman yaptı konu bu mu yani şimdi dedim o cevap neydi öyle ddi kız arkadasmın adını verdm onlayım dedim gelirsen gidcek dedim istersen 10 kişiyle ol gelemem dedi yüzyüze bitsin dedim amacım o zaten onun icin uğraşıyorum kısmı oldu sonra

Boyle iliski gormedim.. siz en yakinindan ayrilin.

En yakın arkadasım bence ayrılmıycaksınız yüz yüze gelince yumusarsınız konusup sorunu çözünce hem o kadar net şekilde ayrılmak istese telefondada bitirir konusmak istemezdi uğraşmazdı oda napcagını bilmiyo kararından emin değil diyor.

Valla benim sevgilim beni aramiyacak sormayacak ki beni ayni mekanda görüp kacacak.. hayirdir derim alnimda mal yazmıyor hadi işine derim... sen bin defa gel konusalim dedigin halde gevsek gevsek cewaplar wermis.. bana ters boyle seyler..

Nerdesin aşkım burdayım aşkım, nerdesin aşkım ordayım burdayım fenerbahçedeyim cafedeyim mehmet abiyleyim .......... Bi buluşamadınız..

Bariz sevgilin kacıyor ,

arkadaşın sen üzülme diye kıvırıyor veya bu konulardan pek anlamıyor gibi geldi bana sizi yersiz beklentiye sokuyor. yüz yüze bitirme isteğinizi makul buluyorum haklısınız fakat karşınızda olgun biri yok şu inadınızdan vazgeçin çok aramış çok ısrar etmişsiniz açıkçası ben ortada normal bir ilişki olduğunu zannetmiyorum.

ilginiz hoşuna gidiyor çoğu kişi 2. buluşma teklifini yapmazdı bile görüşmek isteyen konuşmak isteyen düzeltmek isteyen her türlü gelir yapar. burada öyle biri yok önce hastaneye gideceğim o bu bahane yaratmış sonra açıkça da söylemiş, ben ne zaman istersem o zaman görüşürüm demesi, bilmiyorum hadi bayy yapması falan baya baya sallamıyor işte,o kadar da düşmedik kısmını anlamadım. ayrıca yanınızda kim var diye sorması yer bildirimini favlaması bunlar derin anlamlar aranacak durumlar değil bence bi silkelenin peşinde koşmayı bırakın totosunu kaldırıp egosunu okşamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.3 gün ses etmesen 4. gün noldu diye döner genelde böyle tipler ilgiyi kaybetmekten rahatsız olabilir fakat bir ilişki sürdürülecek tipe benzemiyor.

ha o kazağı da üsküdar marmaray çıkışında ihtiyacı olanlar için yapılmış askılar mevcut git oraya bırak şu soğuk zamanlarda bir garibin işine yarar. böyle bir tipe hediye hele de sevgililer günü için alınan bir şey ayrılırken hiç verilmez.

Yarında aramazsa yazmazsa aramam zaten Eger istemiyosa konuscaz diyip beklentiye sokmasaydı o zaman ben keyfimden aramıyorum ki zaten resti cekmişim su saatten sonra arama zaten anlıcagımı anladım demişim ne anladın yarın konuscaz bi senle diyen o. Sanki cocuk bana konusmayalım aynen dedide ben yooooo illa konuscaz ddm az öncede instagrama resim koymuştum onu begendi valla anlayamıyorum. Akşamda o kız arkadaslarından biriyle resm koymustu dün twitimi favladı diye bende koydugu resmi begenmiştim. Ayrılcaz ama seni begeniyorum bu ne demekti anlamadım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…