Bu yaptığı neydi şimdi ? Yardım edin lütfen.biraz uzun ama nolur okuyun.

Yazmadı aramadı hala şu saate kadar bekliyorum hala ne yapıcam bilmiyorum

benzer durumlari yasiyoruz samimi soyluyorum bosverin bir erkek severse gelir gelmezse aramiyorsa mesafe koyuuorsa uzulsenizde kâr etmez bosverin konusmak isteyen her halukarda yazar ulasir degilmi?siz stresli bor sekilde telefon basinda beklerken o ne yapiyor kim bilir bosverin degmez kalbinizi ve kafanizi yorar deg mez....

Benim erkek arkadaşım herhangi bir mekanda olsa, Mutlaka yanına giderdim.. Beraber oturmayi teklif ederdim. Ya Kızların erkek arkadaşı olması meselesine kafayı çok takıyor size Nazire yapıyor; Yada gerçekten size yakalanacağını aklına bile gelmedi ... Siz şimdi kızlarla oradaydın derse sende erkek Arkadaşınlaydin diye üste çıkacak. Ama ikinci ihtimal daha ağır basıyor. Siz dibindeyken sizi sallamiyor gece klupleri falan.. Sizi aramadan bence siz hiç aramayın! !

Okuyana kadar canım çıktı anlayamadım çoğunu zaten. Ama bence size pek değer vermiyor bu kişi. Daha yakın bir erkek arkadaşınızla tanışması da erken olmuş gibi. İlişkiniz bir rayına otursaydı zaten başlarda bu erkek kankiler hep sorun oluyor.

Birincisi araya noktalama işaretleri koysaydinizda okuyabilseydik. Yazdiklariniz kadarıyla yorum yapiyrum arada sevgi ask vs göremedim tam tersi umursamaz bir sevgiliniz var. Sinir olurdum ben ve o anda yazmazdim o araya na kadar. Sakın siz peşinden kosmyn. Bitmesi gerekiyorsa da bitsin değer vermiyor belli ki çok itici hareketleri. Siz orada cevap beklerken ooo nerede ne yapitgu belli değil fazla özgür ruhlu. Bir ay henüz çok erken biraz rayina otursun sizde umursamaz olun

Bugün btün gün ne aradı ne yazdı gece 12 ye kadar bekledim ama yok en sonunda aradım mesgule attı whatsaptn yazdm konusmamız lazım bulusalım diyip cagırdm sonra tekrar aradm yine mesgule attı yarım saat sonra evdeyim dedi niye acmıyosun dedim mesgulum cunku dedi iyi müsait olunca arasan iyi olur dedim bişey demedi yarın sabah yazar umarım .. İketişim mkuramıyoruz resmen ayrıldık mı ayrılmadık mı anlayamadım suclu olan o ama acıklama yapsın diye ugrasan ben

Ugrasma canim sen de. Bekle biraz. Adam kafaya ayriligi koyduysa sen ne yaparsan yap birakir zaten.

Anlam veremedim ikinizede. Ayni mekanda birbirini gormezden gelen bi çift. Bide 1 aydir sevgilisiniz heyecanın, 2 dk daha fazla görüşebilme isteginin dorukta olmasi gereken zamanlar. Sizin iliski yurumez gibi

Bitmiş zorlama artık bide bahne aramış baksana seni bi erkekle görmüşler falan yaa nasil aşık bi erkek bu bi kere senin için kalbi çarpsa ne yapar ne eder yaniniza gelirdi sonucta biliyo erkek arkadas da olcak yaninizda bu ne rahatlik baskalariyla takilmasina hiiiiccc gelmiyorum bile balık baştan kokmuş hiç bir tepki verme haa duramam sinirimi almam lazim diyosan ona en güzel cevap bitti seninle hicbi isim olmaz artik diye bi mesaj ohhhh süper olur kaybetmekten bahsetme hiç senin olamamış ki bu zaten anla lütfen.....

Yapma nolur diyorum bak. Birak yaa sen relax ol neden onun peşinden kosuyorsun ki. Boyle ilişki mi olur ya erkek arkadasin çok itici ya ben olsam bana boyle yapacak arasa bile açmam . gururlu ol biraz nolur ya adamin umrubda değil sen seviyrsun bu belli ama jarsi taraf acayip dengesiz. Ddese bitti o da yok . hem sen neden onun bitti demesini bekliyrsub fazlasi ile elinden geleni yapmissin. Sen bitir görsün gününü korkma ondan daha dengeli bir suru kişi cikar karsina

adam senı takmıyor, senınle olmak varken sana bın tane bahane uretıp arkadaslarıyla gununu gun edıyor sonra da senı suclu cıkarmak ıstercesıne yanında erkek gordum kımdı o vs vs trıplerıne gırıyor, ben olsam guzel bın cıngar koparır hatta mekanda yanına gıder bakıyorum cok yorgundun ama yorgunlugundan eser kalmamıs sana arkadaslarınla mutluluklar der tekmeyı basardım ....
sen sevıyorsun ama o senı senın kadar sevmıyor her halınden bellı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…