Makyaj Ürünleri bu ürünün ismini bilen var mı ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

norwegian

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
10.254
7.410
merhaba arkadaşlar
hollywood ünlülerinin de çok kulalndığı yüzlerinde parlaklık oluşturan ürünün adı neydi tam olarak aydınlatıcı tarzı parlak gösteren bir şeydi mac de vardı.
tam ismi bilen varsa yazabilir mi lütfen
teşekkürler...

kim.jpg

Leuk: ik vond op internet een foto van Kim Kardashian waar ze waarschijnlijk Albatros

merhaba arkadaşlar
hollywood ünlülerinin de çok kulalndığı yüzlerinde parlaklık oluşturan ürünün adı neydi tam olarak aydınlatıcı tarzı parlak gösteren bir şeydi mac de vardı.
teşekkürler...
Link verebiliyormuyum Mac in ürününe ulaşabileceğiniz yer için. Özelden de atabilirim

bende kaç zamandır bu parlaklık nasıl oluyor diye kara kara düşünüyordum.kesinlikle alıcam.parlaklık güzel gösteriyor yüzü.

merhaba arkadaşlar
teşekkürler...
canım daha uygun fiyatlı bir ürün arıyorsan gratislerde satılan balm markasında Mary-Lou Manizer ürününe bakabilirsin.
images.jpg

Ayrıca balm jovi paletinin içinde de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu urunlerin adi luminizer diye geciyor, yani aydinlatici. ben Benefit'in Watt's Up ini kullaniyorum, memnunum ayni islevi goruyor

X