Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Şu saatlerde moralim çok bozuk kızlar eşimle tartıştık allahım çıldırtacak beni yada sabır deniyor anlayamadım gitti.Eşim bir miktar obsesif ve bazen öyle bir takarki onu ordan çıkartmanın imkaanı yoktur yanlış olduğunu bile bile insanın üstüne gelmeyede devam eder özünde çok iyi çok bonkör ve bir okdarda anlayışlıdır ama böyle arada muayen günü gibi bir tuttumu o geceyi günü zehir eder bu gecede onlardan biri oynatmaya az kaldı hakikaten bu gece resmen sinirden gırtlağım sertleşti.........

Şu saatlerde moralim çok bozuk kızlar eşimle tartıştık allahım çıldırtacak beni yada sabır deniyor anlayamadım gitti.Eşim bir miktar obsesif ve bazen öyle bir takarki onu ordan çıkartmanın imkaanı yoktur yanlış olduğunu bile bile insanın üstüne gelmeyede devam eder özünde çok iyi çok bonkör ve bir okdarda anlayışlıdır ama böyle arada muayen günü gibi bir tuttumu o geceyi günü zehir eder bu gecede onlardan biri oynatmaya az kaldı hakikaten bu gece resmen sinirden gırtlağım sertleşti.........

Canım benim sakin ol, hangisi çıldırtmıyor ki zaman zaman ama erkekler böyle maalesef, bazen çok tatlı, anlayışlı, bonkör v.b güzel huylar ama bazen de işte böyle deli ederler ama olsun O senin biricik kocancık veeee bebişinin biricik babası :KK16:

aslında hiçbirşeyim yoktu gayet normaldim fakat adet düzenim değişti iki ay 10 gün geciktim doktora anlattım oda hormon takibi yapacak umarım birşey çıkmaz:18: senin neyin var canım

Ben pko ve yuksek prolaktin var omrum bitti ama onlar bitmedi sen bi.sure.kafana takma stresten olabilir rabbim hepimize nasip.eder insallah

Canım benim sakin ol, hangisi çıldırtmıyor ki zaman zaman ama erkekler böyle maalesef, bazen çok tatlı, anlayışlı, bonkör v.b güzel huylar ama bazen de işte böyle deli ederler ama olsun O senin biricik kocancık veeee bebişinin biricik babası :KK16:

Ayy abla zaten başka bir şeyden katlanılcak değil bu gün gitti şimdide yattı uyuyor horul horul bakam ben öldümmü kaldımmı hiç soran yok bende kabahat alsında bu kadar yumuşak yüzlü olursan oda böyle oluyor azıcık süründürmeyi becerebilsem.... aman onunda çok umuruydu devirdi bir yerlerini uyuyor paşam şimdi...

berkuncan, dün akşamda biz tartıştık malesef,bir aydır çok iyiydik. sabaha kadar ağladım.yattı horul horul uyudu. Bugün de akşama kadar sürdü tartışmamız malesef. Nihayet akşam tatlıya bağladık. Onlar bizim kadar takmıyor kafaya biliyorum. Üzülmemek elde değil. Bence konuşmaya çalış, orta yolu bir şekilde bulursunuz canım. Seni çok iyi anlıyorum.Allah hem senin hem de bizim yardımcımız olsun. öptüm tatlım...

berkuncan, dün akşamda biz tartıştık malesef,bir aydır çok iyiydik. sabaha kadar ağladım.yattı horul horul uyudu. Bugün de akşama kadar sürdü tartışmamız malesef. Nihayet akşam tatlıya bağladık. Onlar bizim kadar takmıyor kafaya biliyorum. Üzülmemek elde değil. Bence konuşmaya çalış, orta yolu bir şekilde bulursunuz canım. Seni çok iyi anlıyorum.Allah hem senin hem de bizim yardımcımız olsun. öptüm tatlım...

Ayy yok yaa akşamdan beri kırk takla attım durumu toparlamak için yok baktım hala üstüme geliyor bende koptu filim sinirlerim şu sıralar kaldırmıyor ya ben kendimi ifade edemeiyorum yada o anlamıyor bizim kavga nedeni çok salakca oluyor zaten çoğu zaman mesela size bu günkünü anlatayımda gülün biraz ameliyattan dolayı temizlik yapmakta zorlandığım için yardımcı bir arkadaş geldi dün allah razı olsun her tarafımızı pakladı gitti benim takık kocamda temizlikle delilik derecesinde takıktır mutfak masası yemek yerken ekmek kırığı olurda kirlenir diye masaya kocaman kocaman gazeteler sermiş o gazateleri sokaktan alıyoruz tozun kirin içinden geliyor serme onları sileriz masayı dedim sanki hiç silinmiyor gibi dediğime demişime pişman oldum allahım şimdi bak horluyor sesini duydukça cinlerim tepeme toplanıyor....

Tatlim takma diycem ama soz konusu hayat arkadasinsa ister istemez insan uzuluyo senin. bebegin varmi yoksa sende bizim gibi umutsuz vakamisin

Malesef kafaya takmaktan öte sinirleniyorum fazlasıyla. Canım ben şimdilik umut vaadediyorumda diyebilirim bebeğim henüz yok kendilerini beklemekle meşgulum bakalım hayırlısı ile ne zamansa bata kaldı 4 gün olmamak için dua ediyorum :21:

Ah o uymaları yok mu hor hor işte o zaman tam sinir oluyorum, adam iyide de uyuyor, kötüde de uyuyor yastığa 20 cm kala horlamaya başlıyor. Sen de sabaha kadar ye kendini. Biz kedi besliyoruz, böyle zamanlarda kediyi böyle tam suratına attırasım geliyor. :KK47:

Ah o uymaları yok mu hor hor işte o zaman tam sinir oluyorum, adam iyide de uyuyor, kötüde de uyuyor yastığa 20 cm kala horlamaya başlıyor. Sen de sabaha kadar ye kendini. Biz kedi besliyoruz, böyle zamanlarda kediyi böyle tam suratına attırasım geliyor. :KK47:

Kediyi bu geceliğine ödünç alabilirmiyim ablacım müsadenle yatağa koynuna sokuvermek geldi içimden :KK1:

Malesef kafaya takmaktan öte sinirleniyorum fazlasıyla. Canım ben şimdilik umut vaadediyorumda diyebilirim bebeğim henüz yok kendilerini beklemekle meşgulum bakalım hayırlısı ile ne zamansa bata kaldı 4 gün olmamak için dua ediyorum :21:

İnsallah canimya burdan takip ettikce hadi biriniz guzel bi haber verin diyorum artik o derece cunku ceken bilir rabbim hayirli bi evlat nasip eder ve bagislar biz tum umut bekleyenler icin

Bu konuda yalniz degilmisim ben ya kavgadan sonra su uyumalari cildirtiyo beni

X