Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kizlar adete 10 gün kala test yapsam cikar mi varsa bide belirti olvr mu ben kendimi dinliyorum su an )

evet canım sen daha dün akşam söylemiştin borçlandım sana benim rüyalar yine çıkacak galiba

Son düzenleme:
Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için ; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur.

Hz. Mevlana Ben de bu sözle kendimi avutuyorum. Allahın bir bildiği vardır. Çünkü O'nun her zaman beni koruduğuna ve sevdiğine inanıyorum. Bugüne kadar o kadar çok yanımda hissettim ki, ...

Hehehe ayni ben bide ayna karsinda bakiyorum ben damar felan cikiomus ya

valla enerjine hastayim abla hic yok yaşın geçti yok geç kalmissin diyenlerin hiç birine kulak asma senin ruhun genç maşallah bu morelle senin bebişler koşa koşa tutunur inan

valla harikasınız ne diyeyim bende neşelendim sizinle diledikleriniz hep gerçek olsun göbüşler bebek dolsun :)

Hamile kalanlar oldu :) sizleri tebrik ederim Sag salim alin kucaginiza yavrunuzu...Ben malesef oglumu bu ay abi yapamadim adet oldum icime dolmustu oysa hamileyim diye yalnis hiss etmisim demekki...Adetimden 5 gun gecdi...neyse artik,hayirlisi buymus demekki...okuycam sizlerin yazilarini,hayirli haberlerinizi bekliyorum anne adayi adaylari

Günaydın ikizler39, çok güzel bir halaydı, sabah sabah neşem yerine geldi. Teşekkür ederim canım yaa...Sabahın bu vaktinde dua kapıları açık ben de dua ediyorum Rabbime, ''Rabbim, isteyen herkese hayırlı evlatlar ver. bu güzel annelik duygudan bizleri mahrum etme!.. amiiinnn!..''

Bugünde ben açtım topiği, hadi bakalım hepimize hayırlı uğurlu olsun!..Güzel haberler bol olsun!.. Hepimizin dualeu hayırlısı ile kabul olsun!..AMİİİNNN!.. :)))

ikizle39, canım benim
O güzel insanlar, ne de güzel anlatıvermişler değil mi bize, bizi...
Evet seninde dediğin gibi Rabbimiz bizi çok ama çok seviyor...

günaydın arkadaşlar nisanbu nerelerdesin akşam iyi dayanmışsın söylemeden valla tebrik ederim seni, hadi bgn belli olsun doya doya çekelim halaylarımızı merakla bekleniyorsun :))))

günaydın arkadaşlar nisanbu nerelerdesin akşam iyi dayanmışsın söylemeden valla tebrik ederim seni, hadi bgn belli olsun doya doya çekelim halaylarımızı merakla bekleniyorsun :))))

Günaydın kızlar...

Günaydınlar herkese bu gün herkese mutluluk huzur getirsin inşallahhh....

gittinmi öğrenebildinmi ?

Günaydın kızlar,yok gittim sabah erkenden özel hastaneye verdim sağlıkocağından aradım gelip tekrar vermeniz lazım diyo oldu canım bir gün daha saat 4 e kadar bekleyemem beceriksizler yaa bi kanı alamadılar öğleden sonra çıkacak hemen orda

Biliyorum bir aksilik olduğunu dediğim kadarda varlar inan kaçıncı yüzyıldayız hala bir haltı beceremiyorlar... hadi bakalım bekliyoruz iyi haberlerini ama hakkaten iyi sabrettin taktire şanyan yani ben çoktan yumutlamıştım

Kızlar GÜNAYDINNN Bugün halay günü nisanbu kan değerlerini öğrenecek. Bu arada ben mide bulantısı ile kalktım sabah. Hamileleiği mi yorsam yoksa pisboğazlığıma mı bilmiyorum. Bu aralar yine ipin ucu kaçtı, daha bebişi görmeden herşeye aşerer oldum. Aslında hamilelikte böyle olmuyor ilk zamanlar genelde tiksiniyorsun yemeklerden. Ya da ben de öyle olmuştu. Şimdi asıl konumuz Nisanbunun kan değeri kesinlikle güzel bişi çıkacak, hani bi türlü çıkmıyor ya heyecan doruk noktasında ya o yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…