Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Nasıl özel polikinlik bu saatten sonra olur mu ki? kolumda bir acıyo ikisi birden, acile gidip yaptırsam ordada eşim öğrenmiş olacak

polikinlik bu satten sonra olmaz ama özel hastaneler gece bile bakıyorlar canım onların laboratuvarları da çalışıyor geceleri sonucuda telde öğrenirsin süpriz bozulmaz :)))

polikinlik bu satten sonra olmaz ama özel hastaneler gece bile bakıyorlar canım onların laboratuvarları da çalışıyor geceleri sonucuda telde öğrenirsin süpriz bozulmaz :)))

kuzucum sorun işte benim o özel hastaneye gitmek buraya en yakını oooo,ya eşimle gidecem yada yarını bekleyecem ama yok ya bekliyecem hala halay çekemiyorum yarın inşaallah

Allahım heyecanla okudum tüm yazılanları rüya gibiydi, mest oldum. Şimdi bu çektiğim halay nisanbuya geliyor. süper bir haber tebrikler, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Çizgilerini gördüm, tartışmasız çift çizgi arkadaşım. Adet gününde anca o kadar çıkıyor zaten. Bence kutlamalara başlayın siz.

Anatolya20 bişi sorucam, sen neden test yaptın, bence senin ovulasyon testine göre hani şu çok halay çaktiğimiz gece değerlendirecektin ya bence sen geç yumurtladın, benim nedense senden yana bir umudum var. İçime doğuyor belki yanılıyorum, adetin geçince, biraz bekle ne bieyim senin için umutlandıkça, kendimede umutlanıyorum. Aslında hepinizde sanki bende bir adım daha yaklaşıyorum.

Nisanbu adina cok sevindim canim hic stres yapma hamilesin sen :) bu arada benim dun yine kanamam oldu ve bugun yine kesildi sanirim yok bu ayda, cok agladim cok canim sıkıldı 3 gun oncede olmustu yok yani umutlar bidahaki aya

igdeçiçeği umarım yanlış yazmadım, değerlerine niye ağlıyorsun, dur bakalım, her zaman dış gebelik olaca diye bişi yok tatlım, değerler yükselecek, benim kuzenin 14 ile başladı, ilk gittiğinde sonra ikizi oldu. Adeti olacağı gün gitti. Kesinlikle umutsuzluk yok. Herşey güzel olacak.

Cok haklisin ayrica yanlis hatirlamiyosam igdecicegi bat 20 Adetin gecmedi bile seninde o degerler yukselecek bak goreceksin.

canım benim bu ay göğüslerim hiç ağrımadı ki her adet öncesi ağrırdı. kasıklarımda yürüdükçe ağrıyordu. ben de ovulasyon testi gebeliği gösterebilir diye bir şey okumuştum forumda. evde de vardı o testten o yüzden test yapmıştım. neyse nasip değilmiş sanırım bu ayda. hayırlısı olsun artık ne diyelim Rabbim ne eylerse güzel eyler. vardır bir bildiği. amaa bu gün güzel haberleri de aldık nisancığım sağolsun. halay zamanı kızlaarrrrrrrrrr

canım dur hele perşembeye kadar bekleyelim moralinin bozma hemen. inşallah artacak değerin. olumlu düşün lütfen ağlama bak . zaten dokunsalar ağlayacak durumdayım.

Anatolya20 cığım artık sakinleştim. Bekleyip görücez hep birlikte inşaAllah!.. Sen de ağlama! Seninle ilgili çok güzel hislerim var. Çok ciddiyim. Moralini bozmadan dua et ve sadece O'na sığın!.. Kabul olmayan dua yoktur, unutma!..

Herkes enerhisini yüksek tutsun herşey iyi olacak bak allahın izniyle moralini yüksek tut sende iğdeciceği allah yardım eder hep sınayacak değilya inşallah mutluda edecek üzülme sen...

berkuncan, sağol canım yaa... aynen dediğin gibi inşaAllah mutlu edecek bizi kurban olduğum Rabbimmm!..:)))

Evet Anatolya20, canım benim hakikaten çok güzel bir dua vazgeçmeden etmeye devam et. Rabbim bütün duaları kabul edermiş.Hadi hayırlısı bundan sonra inşaAllah!..

o'ndan başka kimse sığınırız. O'ndan başka kimden medet umarız. zamanında çok isyanlarım oldu benim yalan değil. ama artık Rabbim ne eylerse güzel eyler. vardır bir bildiği. hakkımda hayırlısı buymuş diyebiliyorum çok şükür. canım inşallah hislerin doğru çıkar velev ki benim kendimden pek ümidim kalmadı

Evet Anatolya20, canım benim hakikaten çok güzel bir dua vazgeçmeden etmeye devam et. Rabbim bütün duaları kabul edermiş.Hadi hayırlısı bundan sonra inşaAllah!..

:) hergün ettiğim 2 dua var. 1 i HZ.Zekeriya'nın duasıdır. Kur'an da da geçer saffat 100 : " Rabbi hebli mines salihin" ( Ey Rabbim bana salihlerden olacak bir çocuk bağışla) bir de "Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr." ( Ey Rabbim işlerimi kolaylaştır, zorlaştırma ve hayırlı sonuçlara erdir) tabi bunun yanında içimden geçen dualar da var. Kızlar ezan okunurken duaların kabul olduğu da söylenir. ne duyduysam yapıyorum. biri diyor ki şu zamanda dua kabul oluyormuş ben denk geirsem o zamana hemen başlıyorum duama Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallaahhh

Öyle söyleme lütfen.Hani geçenlerde yazmıştım, Yusuf suresi 87. ayet ''Allah'tan sadece kafirler ümit keser.'' Ayetinde dediği gibi bizim ümit kesme hakkımız yok.

Yaptığın dualar doğru ve de güzel dualar.Rabbim hakkında hayırlı olan bütün dualarını kabul etsin inşaAllah!.. :))
Bu arada ben de ilahiyatçıyım(Din Kültürü öğretmeniyim) canım!.. :)))

Son düzenleme:

Allah razı olsun canım Rabbim hepimizin bütün dualarını kabul etsin inşallah . aman sen bakma bana ben her adette ümidi kestim diyorum sonra her battan önce balıyorum acabalamayaa

Arkadaslar bwn ilk yaziyorum gunum 9 gun geciyor insallah diyorum 1 yildir bekliyoruz ama olmuyor

e gebelik testi yaptın mı peki?

Yaptim dun prediktor aldim ama cizgi falan yok cok uzgunum ama bekliyorum karnim belim bugun agrimaya basladi siskinlik var adet olacal gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…