Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kızlar GÜNAYDINNN Bugün halay günü nisanbu kan değerlerini öğrenecek. Bu arada ben mide bulantısı ile kalktım sabah. Hamileleiği mi yorsam yoksa pisboğazlığıma mı bilmiyorum. Bu aralar yine ipin ucu kaçtı, daha bebişi görmeden herşeye aşerer oldum. Aslında hamilelikte böyle olmuyor ilk zamanlar genelde tiksiniyorsun yemeklerden. Ya da ben de öyle olmuştu. Şimdi asıl konumuz Nisanbunun kan değeri kesinlikle güzel bişi çıkacak, hani bi türlü çıkmıyor ya heyecan doruk noktasında ya o yüzden.

Canım abla inşallah bi alsam da kurtulsam hatta bi sölesemde kurtulsam gaz yaptı inan :KK1: bu arada cumartesi günü umutsuz ev kadınları çıktı orda turşu yapıyorlardı sen benim canım bir lahana turşusu çekti :KK1: ağzım sulandı resmen:KK1: pazartesi akşam da revani yaptım tatlı istedi diye hatta dedimki hasta olacam kriz tuttu demiştim,56 kiloyum ama böyle her gördüğümden yersem 86 yı görürüm :KK31: o mide bulantısı sahbah eşim sigarayı yakınca oldu ama bişey de belli edemedim ki :KK1:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, ben uyudum ve yeniden geldim. Kahvaltımıda yaptım. Birazdan sütlü nescafe mi de içersem güne bomba gibi başlıyacağım inş.

canım abla inşallah bi alsam da kurtulsam hatta bi sölesemde kurtulsam gaz yaptı inan :KK1: Bu arada cumartesi günü umutsuz ev kadınları çıktı orda turşu yapıyorlardı sen benim canım bir lahana turşusu çekti :KK1: Ağzım sulandı resmen:KK1: Pazartesi akşam da revani yaptım tatlı istedi diye hatta dedimki hasta olacam kriz tuttu demiştim,56 kiloyum ama böyle her gördüğümden yersem 86 yı görürüm :KK31: O mide bulantısı sahbah eşim sigarayı yakınca oldu ama bişey de belli edemedim ki :KK1:

cnmmmm sonuç neee:)))))))))))))))))

Nisanbu, seninkiyle beraber benim durumuda değiştirebilirsin canım. :))
Bu arada çokta endişelenme, sonucun kesinlikle pozitif.biz elimizden geleni yaptık.Bundan gerisi Allah'a kalmış, hepimizin hakkında hayırlısını versin inşaAllah!..

Hadi arkadaşlar, nisanbuyla ayaklarımızı sürüklüyoruz :)) peşimiz sıra sizde gelin inşaAllah!..
Şimdi çıkmam lazım akşama görüşürüz inşaAllah...

ben geldiimmm :KK3: Sonucumu aldım pozitif :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: Kağıtta 49,9 pozitif yazıyo şaka gibi :KK64: :KK64: :KK64:

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

cnmm dualarımızın gücüüüü

mucizelerrr yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))gözün aydın cnmm yaaa ay çok sendimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Canım hayırlı olsun.bende 5 gun gecıkmeyle pazartesı kan testı yaptırdım 297 cıkmıştı.bugun sabah 11 de verdım tekrar 2 gıbı cıkıcak sonuc katlamalı gıdıp gıtmedıgını öğrenıcegız ınşallah.dua edın canlarrrrrrr guzel sonuç gelsın

Son düzenleme:
Canım hayırlı olsun.bende 5 gun gecıkmeyle pazartesı kan testı yaptırdım 297 cıkmıştı.bugun sabah 11 de verdım tekrar 2 gıbı cıkıcak sonuc katlamalı gıdıp gıtmedıgını öğrenıcegız ınşallah.dua edın canlarrrrrrr guzel sonuç gelsın

5 gün iyi beklemişsin ben dün olmam lazımdı bugün kan verdim :KK1: inşaallah sende hayırlı haberler alırsın canım :KK49:

Kızlar sanki tekrar adet olacak gibiyim, kasıklarım ağrıyor, tatlı krizim tuttu, artık ben bu vücudun dilinden anlamıyorum birkaç gün öncesi adetti de şimdi mi yumurtluyorum, noluyo yaa sol göğsüm şiş diğerine göre daha şiş paranoyak olacam yakında hadi ilgilenmeyim diyorum valla iki de bir sapık gibi göğüslerimi elleyip duruma bakıyorum, :KK37::KK37::KK37:

ablacığım hepimizin :KK37::KK37::KK37: dönemi hayırlı uğurlu olsunnnnnn :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Anatolyacığım, benim değeri biliyorsun 18.86, bu değer bile çıktı düşünsene. evet test markasıda çok etkiliyor. dünden beri karnım belik ağrıyor, test sonucu olmasa dicemki adet olucam. Laboquick i öneririm ama.daha önce yapıyordum ve çıkmıyordu hatta bir defasında adetim 4 gün gecikti deli olcaktım, kesin test hatalı dedim, ama değilmiş. bak küçücük bir değerde bile çıkabiliyor. Hayırlısı Allah2tan bakalım.
Bu arada nisanbu ya yazdığım son mesajı biliyorsun değil mi? Hani ruyasıyla alakalı bir kız bir oğlan sırasıyla demiştim.:))
Senin içinde gelecek 2 ay içinde öyle bir hissim var inşaAllah.Sakın bozma moralini, ciddiyim çok yakın sanada bu mutluluk. Burda yapılan dualar eminim yerine ulaşıyordur canım benim. :))

ayyy canım ne güzel konuştun öyle yaa. Rabbim duysun sesini 2 ay beklerim. 2 ay nedir ki 4 yıl beklemiş insanım ben . hadi inşallah bakalım.

Hamile kalanlar oldu :) sizleri tebrik ederim Sag salim alin kucaginiza yavrunuzu...Ben malesef oglumu bu ay abi yapamadim adet oldum:KK43: icime dolmustu oysa hamileyim diye yalnis hiss etmisim demekki...Adetimden 5 gun gecdi...neyse artik,hayirlisi buymus demekki...okuycam sizlerin yazilarini,hayirli haberlerinizi bekliyorum anne adayi adaylari

adet oldun mu peki canım. bazen gebelik geç belli de olabiliyormuş. kan testi yaptırmışmıydın?

Ben geldiimmm :KK3: sonucumu aldım pozitif :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: kağıtta 49,9 pozitif yazıyo şaka gibi :KK64: :KK64: :KK64:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:.64:.64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canım bizim için de istiareye yatsana sen senin rüyalar çıkıyor kızzzzzzzzzz. bu gangam da seninnn ve bebişin içinnnnnnn

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

nisanbuu ne yaptın eşine haber verdinmi nasıl supzriz hazırladınnnn anlatsana birazzz yaaa:KK76::KK76::KK76:

Hemen anlatayım tatlım öncelikle şu mektubu dünden beri arıyordum sonundamervem buldu şükür bunu çıkartıcam öğlende zıbın aldım iki küçük pabuç tutuşturucam eline bu arada mektubun yanına sonucuda koyucam mektubu göstereyim hemen ;

Canım Babam...
Kısmetse 8 Ay 10 Gün sonra yanınızda olacağım inş.Seni ve annemi çok seviyorum.Babacığım özellikle seni merak ediyorum,Anneciğime gösterdiğin o müthiş sevgiyi bana da göstereceğine eminim...

Kalbim oluşmaya başlıyor ama henüz atmıyor.Ama sen bu satırları okurken benim o miniminnacık kalbim de seninle birlikte heycan duyuyor.

Babacığım ben gelene kadar Anneme çoook iyi bak emi?.
Sağlıcakla kucağınıza geleceğim günleirn hayaliyle annemin karnında uslu uslu bekleyeceğim.

Sizi çok seviyorum.

İMZA:
Henüz doğmamış bebeğin
Küçücüğün...

Nasıl :KK1: ee 2 gündür bekliyorum değsin demi... ama bunları gider gitmez mi versem yemekte mi versem ona karar veremedim tepkisini çok merak ediyorum yaaa :KK1:

hemen anlatayım tatlım öncelikle şu mektubu dünden beri arıyordum sonundamervem buldu şükür bunu çıkartıcam öğlende zıbın aldım iki küçük pabuç tutuşturucam eline bu arada mektubun yanına sonucuda koyucam mektubu göstereyim hemen ;

canım babam...
Kısmetse 8 ay 10 gün sonra yanınızda olacağım inş.seni ve annemi çok seviyorum.babacığım özellikle seni merak ediyorum,anneciğime gösterdiğin o müthiş sevgiyi bana da göstereceğine eminim...

Kalbim oluşmaya başlıyor ama henüz atmıyor.ama sen bu satırları okurken benim o miniminnacık kalbim de seninle birlikte heycan duyuyor.

Babacığım ben gelene kadar anneme çoook iyi bak emi?.
Sağlıcakla kucağınıza geleceğim günleirn hayaliyle annemin karnında uslu uslu bekleyeceğim.

Sizi çok seviyorum.

Imza:
Henüz doğmamış bebeğin
küçücüğün...

Nasıl :KK1: Ee 2 gündür bekliyorum değsin demi... Ama bunları gider gitmez mi versem yemekte mi versem ona karar veremedim tepkisini çok merak ediyorum yaaa :KK1:

yaaa süper cnm yaaa ben kendi şokumdan sürpriz yapamadımmmm bileee bende çok istiyordum yaomayı ama o kadar şok olmuştum ki lavaboda kalakaldım abartısız 1 saate yakın yaniii elimi yüzümü yıkadımmm:))))))

X