Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

sigara da son artık saat 3e kadar başka bir eğlence bulalım sana oyun oyna netten o hemen geçiriyo vakti, eşine nasıl bir süpriz yapacaksın onu düşün birde :)))) aaaaa bak bu en keyifli kısmı

sigara da son artık saat 3e kadar başka bir eğlence bulalım sana oyun oyna netten o hemen geçiriyo vakti, eşine nasıl bir süpriz yapacaksın onu düşün birde :)))) aaaaa bak bu en keyifli kısmı

Akşamada annemlere gidicez,valla iyi tutuyorum kendimi hala aramadım eşimi hatta sağlıkocağına gittiğimde kaydım da yeni yapıldı evlendikten sonra almamaıştım kaydımı,dediki eşine sor aile hekimleri kimmiş olmaz soramam diyorum doktora anlar o zaman dedim tamam o zaman sonucuna bakalım ondan sonra ayarlarız onu dedi,o yemek işi olamayacak sofraya 3 tabak koyma işi,aklıma şu mektup geiyo onu arıyorum bulursam anemlerden geldikten sonra evde tutuşturucam eline tabi önce şu sonucu alsam hayırlısıyla

Var var olmazmı bariz hemde bat 20 si değilmiydi senin öncesinde genelde silik çıkıyor ayyy çok sevindim yaaaa allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahh....

Canım benim adetim 26 günde oluyordu bi kaç aydır iyice şaşırdı 25 oldu 26 oldu 27 oldu geçen ay öyle bi gün geçikince baya umutlanmıştım hatta bende,telefonda bi program var 3 aylık adet tarihlerini yazdım 18 i görünüyordu bu ay dedimki ben 20 yazıcam kesin olsun bizim olsun ama telefonda takvimdeki bugünkü işaret gözüme çapıp duruyordu,sonra mrvb yle bugün yapalım diye karar verdik sabah yaptım hiç ümidim yoktu hala daha inanamıyorum eğer kanın sonucuda pozitif gelirse kesinlikle ovilasyon testi kullanın derim

Yaaa bende birkaçgündür bu ovilasyon testine takmış durumdaydım benimde biraz sıkıntılı dönemlerim olduğu için stres yapmıyorum ama hemen olsun istiyorum sanırım tahammülüm azaldı hadi bakalımmmmm satlerimizin 3 ü göstermesini bekliyoruz

aman bu akşam annenler ters olmuş söylememek için kendini baya bir kasman gerekecek ayyyyy ben olsam gülerdim belli ederdim kesin; mektupla ilgili hatırladığın bazı şeyleri google yaz bulursun belki

Ayyy canımm yaa çok teşekkür ederim,inşaallah saat 3 de güzel haberler alırım dua edin benim için..

amin canımmm hayırlısıyla inşallah çift çizgi çıkmış artık allahın izniyle kandada cıkınca akşama eğlence varr

nisanbu sen ovalasyon testi mi kullandın canım ne zman başladın ben 33-34 günde bir regl oluyorum bugun reglimin 13. günü ovalasyona başlasam cokmu gec kaldım gerci ntte 20siyle 25 arasında yapın diyor ama sen nasıl yaptın acaba heyecanının arasında bunu sormuş oldum ama bizide umut olursun diyerekten

canım benim ne demek hemen söyliyim senin döngün biraz uzun gibi ama başla bence,ben 23 kasımda adet oldum 7. günü başladım canım 29 nda yaptım ilk testi,2. test yaptığımda 8. günü ikinci çizgi çıktı,ama rengi diğerinden silik olursa o negatif sayılıyordu,12.ve 13. artık iyice koyuydu çizgi ve yumurtladığımı o akıntı ve kasık ağrısıyla hissetmiştim ve o gün çalıştık,yumurtlama haftası 2 günde bir oldu ama asıl yumurtlama gününüde boş geçirmedim,sende başla günü gününe yaz üstüne her gün takibini yap içindeki kağıtta döngüye göre kaçıncı gün bşlanacağı yazıo ama sen başla döngünün yarısı olmuş bence,doktorlar diyor ya 28 günde oluyorsa 14. günün 2 gün öncesi 2 gün sonrası diye doğru galiba bende 13. günde kalın çizgiyi görmüştüm..

canım birde saat kaçta yapıyordun testi hep aynı saat mi yaptın işte ben onları uygulayamamıştım senin sabit miydi ?

canım birde saat kaçta yapıyordun testi hep aynı saat mi yaptın işte ben onları uygulayamamıştım senin sabit miydi ?

Canım iş yerinde 4 den sonra bişey içmiyordum akşam eve koşa koşa gidip saat 6 da yaptım her akşam..

çok geçmiş olsun umudunu yitirme ben inanıyorum bi gün hepimizin bebişi olucak 6 yıl sonra çocuğu olanlarıda gördük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…