Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım benim ne demek hemen söyliyim senin döngün biraz uzun gibi ama başla bence,ben 23 kasımda adet oldum 7. günü başladım canım 29 nda yaptım ilk testi,2. test yaptığımda 8. günü ikinci çizgi çıktı,ama rengi diğerinden silik olursa o negatif sayılıyordu,12.ve 13. artık iyice koyuydu çizgi ve yumurtladığımı o akıntı ve kasık ağrısıyla hissetmiştim ve o gün çalıştık,yumurtlama haftası 2 günde bir oldu ama asıl yumurtlama gününüde boş geçirmedim,sende başla günü gününe yaz üstüne her gün takibini yap içindeki kağıtta döngüye göre kaçıncı gün bşlanacağı yazıo ama sen başla döngünün yarısı olmuş bence,doktorlar diyor ya 28 günde oluyorsa 14. günün 2 gün öncesi 2 gün sonrası diye doğru galiba bende 13. günde kalın çizgiyi görmüştüm..

hımm anladım canımm benim döngüm gerçekten uzun oluyor netteki hesaplamalarda 20-25 tarihleri arasında şanlı olduğum günlermiş bakalım bu ay tutturabılcekmıyız bu gunlerde...inşallah tutar diyeceğim amaa kızlarr yaa ben hamile kalmaya uğraşırken başka bir sıkıntı çıktı... benim dişlerimle ilgili sıkıntılarım vardı gecen sene düğün oldu tedavı ettırmedim cok fazla ilerlemiş bu senede bi kontrol ettireyim dedim doktor çok ilerlemiş dedi eğer hamile değilsen gel hemen tedavını yapalım dedi cok üzüldümmm yaa eğer bu ay hamile kalmazsamm..bebişimi 1ay daha ertelemek zorunda kalacağımmmm hamile kalırsamm diş tedavimi 1 yıl ertelemek zorunda kalacagım ve cok vahım bır hal alcak dişlerimm.. kafammm karma karısık olduuu yaa cok üzgünüm :KK43::KK43::KK43:

canım yaa gözün aydın okadar çok sevindimki allah bizlerede nasip eder inşallah çok güzel bir görüntü. bende senin kullandığın ovilasyon testinden aldım bu hafta başlycam bugün adetimin 5. günü inşallah ocak 8 de güzel haberi veririm bende:)))

İnşaallah canım en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin ben hala inanmıyorum sanki rüya uyanıcam ve sizlere kızlar böyle bir rüya gördüm diye anlatacakmışım gibi geliyo :KK1:

İnşaallah canım en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin ben hala inanmıyorum sanki rüya uyanıcam ve sizlere kızlar böyle bir rüya gördüm diye anlatacakmışım gibi geliyo :KK1:

yok aklına kötü şeyler getirme sen içini rahat tut yaa gerçekten süper yaa:)) satt 3 te güzel haberi alcaksın :))

nisanbu canım k.bakma hemen çıkmak zorunda kaldım okula gitmek için. tebrik ederim seni . Rabbim kucağına almayı da nasip eder inşallah

Kızlar n'olur dua edin!.. Kan sonucu 18.86, çok düşük çıktı. Tekrar dışgebelik geçirmekten çok korkuyorum.'' Rabbim biz kendimize zülmettik.Sen bizi bağışlamazsan ziyana uğrayanlardan oluruz.''nı vAllah hepimize herşeyin hayırlısını versin inşaAllah...

Kızlar n'olur dua edin!.. Kan sonucu 18.86, çok düşük çıktı. Tekrar dışgebelik geçirmekten çok korkuyorum.'' Rabbim biz kendimize zülmettik.Sen bizi bağışlamazsan ziyana uğrayanlardan oluruz.''nı vAllah hepimize herşeyin hayırlısını versin inşaAllah...

canım sonucu doktora gösterdin mi? Rabbim bebişine güç versin.inşallah dış gebelik değildir.

canım içini raha tut inşallah bi sorun çıkmaz allah yar ve yardımcın olsunn

nisan bu gitti sanırım sonucu almaya sabırsızlıkla bekliyorum ama eminim sonuç pozitif :))

canım sonucu doktora gösterdin mi? Rabbim bebişine güç versin.inşallah dış gebelik değildir.

Anatolya20cığım, doktoruma henüz gitmedim.sağlık ocağında vermiştim dün kanı. bugün arada 1,5 saatim boştu, sonucu az önce sağlıkocağından aldım. Moralim çok bozuldu.eve gelene kadar ağladım. eşimde evdeydi. Ne olduğunu anlatamadım bile.şimdi biraz sakinleştim. Perşembe tekrar kan vermeye gel dedi hemşire. Onun sonucuna göre hareket edeceğim.

Allahım yardımcınız olsun bebişe güç versin inşallah dış gebelik yoktur rabbim güzelliklerini önüne getirsin

Anatolya20cığım, doktoruma henüz gitmedim.sağlık ocağında vermiştim dün kanı. bugün arada 1,5 saatim boştu, sonucu az önce sağlıkocağından aldım. Moralim çok bozuldu.eve gelene kadar ağladım. eşimde evdeydi. Ne olduğunu anlatamadım bile.şimdi biraz sakinleştim. Perşembe tekrar kan vermeye gel dedi hemşire. Onun sonucuna göre hareket edeceğim.

canım dur hele perşembeye kadar bekleyelim moralinin bozma hemen. inşallah artacak değerin. olumlu düşün lütfen ağlama bak . zaten dokunsalar ağlayacak durumdayım.

Herkes enerhisini yüksek tutsun herşey iyi olacak bak allahın izniyle moralini yüksek tut sende iğdeciceği allah yardım eder hep sınayacak değilya inşallah mutluda edecek üzülme sen...

X