Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

aynen canım. hepimizin isteği aynı yönde." sahabenin biri Peygamber Efendimize sorar Cenab-ı Hak kime kıyamaz ya Rasulallah? Allahu Teala birbiri için dua eden kullarıma kıyamam, ikisini de affederim diye buyurdu" der. birbirimize dua edelim Rabbimin kimin duasını kabul edeceği belli olmaz sonuçta.

TIP Merkezine gidip ben fsh ölçtürecem desm yeterli mi çünkü doktora çıkmakk istemiyorum, doktorlar hemen yaşınız geç bilmem ne sorunlar olur diyorlar ben de biliyorum bunları ama duymaktan bıktım, hakkımda hayırlısını istiyorum Allahtan, doktorlar sanki vazgeçirmeye çalışır gibi konuşuyorlar, geçen seneki düşüğümde, ilk gittiğim doktor evet hamilesiniz ama yaşınız geç, tutmaz bu dedi, sanane be adam benim yaşımdan sen işini yap.

bu doktorlar da adamı zıvanadan çıkarıyor gerçekten bazen hımm bak ben napıyorum her zaman gittiğim profesörün adını veriyorum o benden FSH testi istedi diyorum o da yazıyor tabi profesörün haberi yok ben de uğraşamam hiç gir sıra bekle falan filan. sen de dene bu yöntemi

Ne güzel örnekler değil mi anatolya20, uygulamak lazım. Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun, inşaAllah!.. Amiinn!..

tuttum bu fikri hemen uygulayacağım; tabii gönül ister ki ayın 20'sinde buna gerek kalmasın, ya da bir daha ki aya adet olmayayım ki 2. gününde test yaptırmak zorunda kalmayayım...Şimdi zamanı öptüm hepinizi

Ne güzel örnekler değil mi anatolya20, uygulamak lazım. Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun, inşaAllah!.. Amiinn!..

amin canım inşallah. O'ndan başka kime sığınacağız ki O'ndan başka kimden medet umacağız ki.

İnşallah gerek kalmaz canım da eğer ölçtüreceksen FSH,LH,TSH ve estradiol ( östrojen) hormonlarına baktır.

Sağol baktıracam son 5 ay benim için, mayıs doğumluyum ve mayısta bu işin peşini bırakıcam 42 bitecek Mayısta daha da zorlamıycam. Hayırlısı buymuş diyecem. Kısmat artık.

kızlarrrrrr günaydın herkese. topiği ben açtım ben açtım ben sabah gebelik testi yaptım veeeeeeeeeeeeeeee sonuç negatiffffff.koca bir tek çizgi çıkıverdi karşıma. bu ay nasip değilmiş. alıştım zaten ben tek çizgi görmeye. sadece bu ay ovulasyon testleri yüzünden pek bir ümitlenmiştim bir de belirtiler var gibi geliyordu ama napalım biz her ay belirti yaşıyoruz zaten değil mi

Son düzenleme:
Sabah test yaptım bıraktım durmadım başında sonra eşimin kahvaltısını hazırladım bi bakayım dedim bir de ne göreyim ikinci çizgi ama çok silik ya,hayal mi rüya mı noluyo anlamadım eşime hiç bişey söylemedim o gitti evin içinde salak salak dolaşıyom ne yapacağımı bilenmedim dedim hemen bi fotoğrafını çekeyim arkadaşlarıma göstereyim, nolur yardım edin hemen yüklicem fotoğrafı allah ım ne olur olmuş olsun yaaa

Son düzenleme:
Kızlar hadi nerdesiniz yaaa merveee senin sonucunuda merak ediyorum nerde kaldın yaaaa

ayy canım yaaa gerçekten mi,inan sevinemedim bile ya sadece işe gelirken yolda sırıta sırıta geldim

canım işe geldim sonra test yaptım sonra o acaba 5 dk sonra ikinci çizgi olur mu hayali de olsa bir çizgi görür müyüm diye bekledim ancak işte ama 5dk sonra da yok 15 dk sonrada yok hayali çizgi bile yok (((

canım işe geldim sonra test yaptım sonra o acaba 5 dk sonra ikinci çizgi olur mu hayali de olsa bir çizgi görür müyüm diye bekledim ancak işte ama 5dk sonra da yok 15 dk sonrada yok hayali çizgi bile yok (((

Canım benim bak benim bat bugündü ama belki o yüzden çıkmıştır,senin daha 20 si,kana gittim şimdi tüp tüp kan aldılar bide kolumun birinde alırken şişti bu koln dedi çıkartttı o bi morardı,sol kolumunda damarı çok inceymiş baya canm acıdı öğleden sonra 3 de alırsın dediler,ama hala negatif diyivereceklermiş gibi geliyo ,dua et kuzum bana yaa,sende ümitsizliğe kapılma hemen..

Ben sabah kalkar kalkmaz ilk idrarla yaptım sen işte mi yaptın?

Ben sabah kalkar kalkmaz ilk idrarla yaptım sen işte mi yaptın?

evet canım eşim çakmasın diye işte yaptım ben ama olsaydı hayali bişeyler olurdu ayrıca karnım ağrımaya başladı zaten
hemde rüyamda hasta oluyordum ve ocak topiği açıyordum

evet canım eşim çakmasın diye işte yaptım ben ama olsaydı hayali bişeyler olurdu ayrıca karnım ağrımaya başladı zaten
hemde rüyamda hasta oluyordum ve ocak topiği açıyordum

Hayır olsun inşaallah bu bir işaret mi acaba ocak topiği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…