Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Arkadaşının dediğine çok güldüm gerçekten "hıııı sen gel doktoruma söyle bunu, adam heralde diyetisyen olmayı istiyomuş ama şimdi sanki benimüzerimde diyetisyenlik yapıyor",, evet canım çok dikkat ediyolar fazla kilo tansiyonu tetikliyo ve hamileler için yüksek tansiyon çok çok tehlikeli bi ark ım bunu yüzünden 6 aylık hamileydi ve bebeğini kaybetti preeklamsi diye bişey,düşük tansiyon her zaman iyiymiş hamileler için o yüzden istemiyolar heralde kilo almamızı benide her gören aaa aynısın sadece top yutmuş gibisin diyo bende aynene o arkadaşın gibi yaa bi bilseniz kaç kilo aldığımı diyorum hamilelik boyunca 15 kilo alıyor millet ben kotayı doldurdum şimdiden boyum 1.71 o yüzden anlaşılmıyo göbeğim çatlamadı kalçalarım çatladı yaa genişleyince mi artık kilodan mı,bide şu kışlıkları kaldırıp yazlıkları çıkarırıken insanın moreli bozuyo hadi kışlıkları topladık iyi güzel eee yazlıkları bi çıkardım bu olmaz bu olmaz benim dolap kendini bildi bileli bu kadar boş kaldı ayan beyan,kotlarımın hepsini kaldırdım öyle bi kaç pantolon vardı bol dedim dur bunlar bol yaa olur belki bol kısmından bacağım geçiyo o kadar ikinci bacağı yanaştırmadım bile ayyy ne hller haller hala gülüyorum halime Canımcım senin dediğine geleyim iştah açılıyormu hemde nasıl eşim bana hayatım senin içinde ne var allah aşkına demişti çok yediğim için ve ben ne yaptın ona küstümmm öyle dediğinede pişman ettim adamı yemicem işte yemicem artık dedim yaa yok senin suçun değil içini yiyip kemiriyo demekki falan diye saçmalamıştı canım kocam ne çektiii benden bee yazııkkama artık diyo son iki ayın diyo bende dedim doğurduktan sonra bi 40 günde lohusalık depresyonu varmış diyorum hadeee dedi anlayacağın kısa lafın kısası iştahın açılıyo canım benim ben o 6 kilo aldığımda hamurşiini çok abartmıştım ekmeği çok abartmıştım kii şekerin sebebi karbonhidratmış cnm şeker değil tabi onunda vardır ama daha çok hamurişi falan çıkartıyomuş şekeri ayy ne çok şeyler öğreniyo insan ben size her konuda yardımcı olurum canımcım ne çok çenem düştü bide ordan oraya atlıyom ordan oraya bak bide bu var bi konu konuşuyoruz hiç alakasız birden şurda şu olmuş eşim kalıo öyle nerden nereye atladın şimdi dyo burdadad konudan konuya atladım hoş görün canlar

aynen öyle canımmm :) o kadar şeyler varki bi şey anlatırken başka şeyler de geliyo aklına onuda yazma gereği duyuyosun..:)zaten iş yerimde de herkes biliyodu kk ayrıldığımı..şimdi şakır şakır yazdığımı gören "gene pembe syafalar açılmış"diyolardır eminim..

kilo işi vallahi biz bayanları çookdüşündüren şey..bu erkekleri anlamıyorum yiyolar bi milyon abuk sabuk şey ne o kdar kilo var..ben zaten kilo alonca bir kilo sağ yanak bir kilo sol yanakdan alırım..sonra hopppppp basenlere kayar..senin gene boy var canım maşallah...
bu arada ikizlere, seraba, yeşim,lavina,ikizlere,anatolyaya mesaj çektim:)

bu arada canım kıyafetlerin nasıl ,ne giyiyorsun işe gelirken....
artık çok güzel şeyler oluyo hamilelere..bol bol tişörtler hem spor hem rahat görünüyo...

bu arada canım kıyafetlerin nasıl ,ne giyiyorsun işe gelirken....
artık çok güzel şeyler oluyo hamilelere..bol bol tişörtler hem spor hem rahat görünüyo...

canım çalıştığım yer kurum olunca pek spor şeyler giyemiyorum hamile pantolonu üzerine tunikler bi iki tane falanda bol elbise almıştım onları giyiyorum şu son günlerdede sandalet giyiyorum cnm mecbur olarak ayaklarım şişmeye başladı çünkü aşağı doğru sallandığı için kabarmış hamur gibi oluyolar müdürümede dedim biliyorum hoş olmuyo ama derken lafı ağzımdan aldı sana herşey serbest rahat ol dedi sağolsun.

mesayi bitmiş eve gelmişizzz:) kız artık sen eşinle liseli aşıklar gibi olmussunuzdur..:) telefon çok önemlidir hayatında..kampanyalı hatları kaçırmazsınız..hey gidi günler heyyy ünüverste yıllarıııı

Aminnnn Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahhhh

canım henüz karnım çok çıkmadı sivri mi değil mi belli değil tam :44:

Duclingcimm Rabbim gönlüne göre sağlıkı sıhhatlı hayırlı evlat versin canım sana...tam kesinleşsinde paylaş fotosunu...

tabi canım bekliyorum bakalım 1 hafta kaldı. Allah sana da nasip etsin inşallah bak topik de toplanmış tekrar tek tek bekliyoruz güzel haberlerinizii

Son düzenleme:
canlarım günaydın....
göbeğinde bebişi olanlaraaaa:).....olmayanlara....yolda olanlaraa.....işde olanlara...evde olanlara...herkeseeee kolay ,mutlu bir gün diliyorummm...

kızlar serabın ve lavinanın selamı var..onlara msj çekmiştim..

lavinamızın biraz moreli bozuk gibiydi..fazla nete giremiyomuş.zor günler geçiriyo sanırım dua edelim arkadaşlar...

kızlar serabın ve lavinanın selamı var..onlara msj çekmiştim..

lavinamızın biraz moreli bozuk gibiydi..fazla nete giremiyomuş.zor günler geçiriyo sanırım dua edelim arkadaşlar...

Aleykümselam canım önemli bişey yoktur inşaallah mrvb de aynı şekilde onunda moreli bozukmuş oda gelipde sizin morelinizi bozmak istemiyorum dedi

canımmm arkadaşım hayatında he ne oluyosaaa ne varsa hiç canını sıkmaaa n'olur..seni çok özledikkk inan..paylaşımların bizi üzmezz ..paylaşki senin yükün azalsınnn..çok öpüyorumm

kızlar günaydınnnn..cumanız hayırlı olsun..dualarınız kabul olsun inşallah..:)

Hayırlı cumalar kızlar dualarınızda benide unutmayın kolaycana bir nefeste pırtlatayuım inşaallah dün eve zor attık kendimizi çok kasılmam oldu,birde öğlen canım çekti diye nescafe içtim iş yerinde bi başladı mide ağrım akşam yatarken hala vardı oğlana dedim tamam söz birdaha içmicem

nisancımm benim:) ne içsen ne yesen demekki senin oğlan bi test ediyo:) beğenip beğenmediğini belli ediyor:) ..

kızlar benide güzel yoğunbir hafta sonu bekliyor:) ..
bu akşam kayınvalidemlere gitcez..hamileler var söylemeyim gzüel bir yemek yapmış..

yarın sbh pikniğe gitcezz cümbür cemaat..akaşam kdr cayır çimen gezeee gezeeeeee...

akşamda işleri yani (piknik sorası işler hiç sevmeeeemm ) onları halledip akşama gene kayınvalidemlere gidip hep birlikte akşam yürüyüşü yapcaz......
ertesi gün zaten görümcemler memlekete dönecek..zaten pazar evde bir güzel yatışşş gerçi temizlik çamaşır ütü....

Ohh misss bizim yerimizede eğlen güzel güzel şöylee çıplak ayakla bas çimenlere bütün haftanın yorgunluğu gitsin canım kıymetini bil atlamanın zıplamanın ilerde çok arayacaksın

kızlar merhabaaa işten geldim pc nin başında aldım soluğu kaç gündür giremedim bir aylığına geçici olarak bir ev arkadaşım var onunla yerleşiyoruz derken ancak bu gün girebildim burası çok sıcak buharlaşacam heralde su gibi oluyor insan birde bu daha bir şey değil demiyormu buradakiler kendimi camdan atasım geliyor toprağım ne eğlenceli şeyler öyleee bende istiyorum yaaaaaaaa haftaya evime gidecem bu arada kızlar taşınma işini halledecez inşallah Bakalım bu günde yeni kadrolar belli oldu 4 b li atandığım için tekrar tercih yapabiliyormuşuz şöyle evime yakın bir yerlere tercih yapsam biraz kocama evime yakın olsam istiyorum inşaalah olur kızlar yaa dua edin bana :18:İğdeçiçeğim nasılsın bebişlerin nasıllar çok özledim seni canım arkadaşım inşallah yolundadır herşeyler Nisan canım sende ne diye kahve içiriyon paşama içiriyon bari fal bakılacak gibi türk kahvesi içeydinde neşesi yerine geleydii Bu arada anatolyanın moralleri biraz bozukmuş kendimi iyi hissedene kadar aranıza gelmek istemiyorum ama kızların hepsine selam söyle dedi hepinizi çok öpüyor

canımm benim hoşgeldinn..kolay gelsin ev için...ş.urfan çookkk sıcaktırrrrrrrrrr tahmi edebiliyorum..ev arkadaşının olması çok güzel.bende çalışırken bakarken ev arkadaşım vardı..çok güzel keyifli anlarımız olmuştu..iyi bak haftaya evine gidecekmissinn..çok güzel çarçabucak izin günlerin gelsin..

ve dua edicem canımm inşallahh bu yeni atamada gönlüne göre bir yer çıkar..dua edicem..zaten sana inan her akşam bebek için dua ediyorum + birde tayinin yada yeni ataman için dua edicem..kız bide ataman ankaraya çıkarmış..sen bu iş de bişey var derken ben dermişim ki""" ha haaa ben tayinin ankaraya çıksın diye dua etmiştim"....şaka şaka bir bayanın yani kocasının yanııııı:)..
ayy demi nisan neskafe içirmiş...:) dediğin gibi türk kahvesi içirseydi falında kesin" 2 ay sonra bir yola çıkacaksın..şöyle uzun dar bir yol....sonunda ışık var..mutlu olucaksın.."ha haaaa..

anatolyaya slemlar burdan....canlar moreli bozuk olup burya gelemeyenler küllerinizden yeniden doğmanızı bekliyoruzzzzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…