Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canlarım merhabalar nasılsınız diye sormayacagım cunku yazdıklarınızı gorunce cok cok üzüldüm :KK43::KK43::KK43: canlarım üzülmeyin neolur demekten ve size dua etmekten başka elimden keşke birşeyler gelebilse..:KK50:Rabbim inşallah hayırlı zamanda hayırlısıyla bebeklerinize kavuşmayı nasip etsinn ve gönlünüze ferahlık versin Güzel Allahımm..aminnnn
bende hala evdeyim raporluyum en son gıttıgımde kesenın etrafındaki kanama hala vardı buyuzden doktor raporumu uzattı ..hala düşük tehlikesi var progestron kullanmaya devam ediyorum haplar midemi cok rahattsız ettiği için bu sefer vajinal progestron verdi ..enjektor gibi bişey. ilaçlarla ve yatarak bebeğimin tutunması içi çabalıyorum Tabiki başta Allahın izniyle..öyle işte şuan için biraz zor geciriyorum , psikilojik olarakda cok kafam dolu..bu hafta mide bulantım yok gibi bişey oldu bunada biraz üzüldüm niye bulanmıyorki filan diye sonrada belki haptan bulanıyordu diye belkide zaten bulanmaycaktı diye kendime teselli ediyorum...pimpiriklenmemek elde değill..annelik hergun endişelenmek galiba kızlar bunu şimdiden öğrendim..içim cok sıkılıyor Rabbim bugunumu aratmasın:KK43::KK43::KK43: ultrosona 2 sefer baktık 2 seferindede farklı cıktı.kac haftalık oldugu belli degıl sanrırım ilk usg de 3 gun geriden geliyordu sonrakinde 1 hafta geriden geldi..Ama cok şükür usg de bebeğimi ve kalp atışını kendimde göruyorum :KK16: ama bu hafta karışıklıgınada biraz üzüldüm inşallah bebeğim gelişir büyür ..doktor ilk 3 ay belli olmaz filan diyor ama içim içimi yiyorr haftaya perşembe gidecegim tekrarr umarım herşey yolundadır:18::18::18: ..nolur dualarınızı esirgemeyinn...

Son düzenleme:
ben 1 aydır bulantılarla uğraşıyorum :) onun dışında bi sıkıntım yok çok şükür. sen nasılsın bebek kocaman olmuştur :KK16:

Mrb ben bu ay yeni bebek icin bilgi edinmeye ve calismaya karar verdim..Ogrendigim kadariyla yumurtlama gunleri disinda hamile lalinamiyorms ancak yumurtlama gec olursa farkli bi gun oluyorms..Ben genelde 32 gunde regl olan biriyim ama yaz donemine yakin reglim genelde 3 gun onde gelir..yani 29 32 gunde bir olurum gayet duzenlidir..Bu ay yaklasik 8 9 gun once o yumurtlams akintisi oldukca bol geldi ve bitti tabi biz o gunlerde calismadik..Simdi regl olmama 1 hafta var hatta goguslerim bile adet belirtisi gibi sistiler yani regl yakin..Benim sormk istedgm yani regl olmaya 1 hafta kala bende yumurta falan kalmamistir bosuna calismiyim mumkun degil dimi..

ben 1 aydır bulantılarla uğraşıyorum :) onun dışında bi sıkıntım yok çok şükür. sen nasılsın bebek kocaman olmuştur :KK16:

Olmazmı canım içimde kıpır kıpır:KK1: görecekmiyim o günleri diyordum ama çok şükür onun tekmelerini hissetmek bambaşka oturduğum yerden göbüşüme baktığımda tekmesini görebiliyorum benim oğlanın açlığa hiç tahammülü yok:KK56:anası gibi:125:

nerde böyle bişey okusam burdaki arkadaşlarım aklıma geliyo paylaşıyorum belki vesile olurum belki banada dua ederler diye

Çocuğu olmayan eşler; çocuk yapmak için hazır bir suya niyet ederek ”48 defa Ya Mâcid celle celalühü” okuyup taraflarca içilirse yüce Allah onlara çocuk ihsan eder.

nerde böyle bişey okusam burdaki arkadaşlarım aklıma geliyo paylaşıyorum belki vesile olurum belki banada dua ederler diye

Çocuğu olmayan eşler; çocuk yapmak için hazır bir suya niyet ederek ”48 defa Ya Mâcid celle celalühü” okuyup taraflarca içilirse yüce Allah onlara çocuk ihsan eder.

Allah razı olsun canım. Kim bilir belki bizlerin de bebek sebebi vardır ve bu sebeplerden birini ( Dua olarak ) sen bizim için buraya yazarsın. Rabbim derdini verdiyse demanını verecektir inşallah :KK16:

kızlarrr been geldiiimm nisanim laviniam anatolyamm iikizzleerimmmm yihaaaa kızlar ben havalara endeksli bir şekilde mutluyumm hava güzel ben güzelim modundayım bu ayki çalışmalarıda bitirdik sayılırrr yumurtlamayı değerlenddirdik baakalım yürüyüşe başladık eşimle beraber ve ben yoğun bir şekilde çallışıyorum bebek fikri aklımdan uçup gidiyor o yüzdennn sizleri ozledim ama aslında girmeyecektim aama dayanamadim öptüm hepiniziiiiii:KK54::KK54::KK54::KK54:

Olmazmı canım içimde kıpır kıpır:KK1: görecekmiyim o günleri diyordum ama çok şükür onun tekmelerini hissetmek bambaşka oturduğum yerden göbüşüme baktığımda tekmesini görebiliyorum benim oğlanın açlığa hiç tahammülü yok:KK56:anası gibi:125:

maşallahhh maşallahhh:nazar: inşallah bizlerde görürüz o günleri:KK49:

kızlarrr been geldiiimm nisanim laviniam anatolyamm iikizzleerimmmm yihaaaa kızlar ben havalara endeksli bir şekilde mutluyumm hava güzel ben güzelim modundayım bu ayki çalışmalarıda bitirdik sayılırrr yumurtlamayı değerlenddirdik baakalım yürüyüşe başladık eşimle beraber ve ben yoğun bir şekilde çallışıyorum bebek fikri aklımdan uçup gidiyor o yüzdennn sizleri ozledim ama aslında girmeyecektim aama dayanamadim öptüm hepiniziiiiii:KK54::KK54::KK54::KK54:

Allah razı olsun canım. Kim bilir belki bizlerin de bebek sebebi vardır ve bu sebeplerden birini ( Dua olarak ) sen bizim için buraya yazarsın. Rabbim derdini verdiyse demanını verecektir inşallah :KK16:

İnşaallah kızlar maşallah o güzel enerjinizi buralara kadar hissettim,siz hep böyle iyi olun:21:

İnşaallah kızlar maşallah o güzel enerjinizi buralara kadar hissettim,siz hep böyle iyi olun:21:

nisanımm nasılsınnn senin paşanda kocamaaannnn olmuşyaaa allahım kucağınada almayı nasip etsin :21::21: bizde bu ayy gebe kalmayı kolaylaştıran bir jel varmış onu kullanmaya başladık bakalım meyvesini toplarız inşallahhhh öpüyorum hepiniziii geri gelin artık kızlarr :KK16::KK16:

nisanımm nasılsınnn senin paşanda kocamaaannnn olmuşyaaa allahım kucağınada almayı nasip etsin :21::21: bizde bu ayy gebe kalmayı kolaylaştıran bir jel varmış onu kullanmaya başladık bakalım meyvesini toplarız inşallahhhh öpüyorum hepiniziii geri gelin artık kızlarr :KK16::KK16:

Ya teyzesi paşamın haberini aldığımız daha dün gibi demi badem şekerliği kalmadı artık sıpanın kocaman oldu,inşaallah canım en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız,evet yaa herkes gelse ne güzel olur demi:KK31:

Ya teyzesi paşamın haberini aldığımız daha dün gibi demi badem şekerliği kalmadı artık sıpanın kocaman oldu,inşaallah canım en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız,evet yaa herkes gelse ne güzel olur demi:KK31:

evet evett nazar değdii aslında kimlerin nazarının değdiğinide tahmin ediyorum ama demiyorum bişey üşüşüyorlar tepemize sonraaaa :KK1: :KK54:

KIZLARRR KIZLARRR NERELERDESİNİZZ BEN DAHA YENİ YENİ KENDİME GELİYORUMM GECEN HAFTALARDA BULANTILAR RAHATSIZLIKLAR DÜŞÜK TEHLİKESİ DERKEN HAYATTAN KOPMUŞDUMM :KK1::KK1::KK1: ÇOK ŞÜKÜR MAŞALLAH SUBANALLAH:nazar::nazar: KENDİMİ İYİ HİSSETMEYE BAŞLADIMM BEBİŞİMDE TOPARLADI ÇOK ŞÜKÜR TEYZELERİ ŞİMDİLİK HERŞEY İYİ GİDİYOR GİBİ
:nazar::nazar:
SİZLERR NAPIYORSUNUZ ÇALIŞMALAR NE DURUMDA YAZ GELDİ TEMBELLİK Mİ YAPIYORSUNUZ YOKSAA KIZLARRR:KK9::KK9::KK9::KK9:
NERDESİNİZZZZZZ :KK43::KK43::KK43:

teyzoşlar naptınız bebişin cinsiyetini öğrendik bu gün bir prensesimiz oluyor:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:
sizin çalışmalar nasıl gidiyorben çok fazla girmiyorum topige herkesin morali bozuk konudan uzuklaşmak istiyor ne bu topiğe ne ekim annelerine giriyorum çekilişler kampanyalar topiğine takıldım bu aralar hep ordayım buyurun gelin :) öpt bys

teyzoşlar naptınız bebişin cinsiyetini öğrendik bu gün bir prensesimiz oluyor:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:
sizin çalışmalar nasıl gidiyorben çok fazla girmiyorum topige herkesin morali bozuk konudan uzuklaşmak istiyor ne bu topiğe ne ekim annelerine giriyorum çekilişler kampanyalar topiğine takıldım bu aralar hep ordayım buyurun gelin :) öpt bys

Gözünaydın canım,hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah sende buda topiğimzin prensesi olacak :KK12:

kızlar selamlarr ben bu ayy radikal kararlar almıştım evimi taşımak gibi ben daha eve taşınmadan ev bana uğurlu geldi tayinim çıktı kızlar gidiyorum ben bebek işimiz artık allaha kaldı çünkü çalışma yapamayacak kadar uzak kalacağız kocamla urfaya tayinim çıktı tam 8 sene sonra kendi işime geri döneceğim nasipse sizleri çok özledim coldriver kızın için çok mutlu oldumm
laviniamm bebişini sevsinler seninnn annesini alt üst edermişşş kıyamam sanaaa
nisanım seninde doğum yaklaşıyor kızzz ne çabuk geçti zamann
bende çok tuhaf bir psikoloji içerisindeyim sevinemiyorum çünkü evimden kocamdan uzakta olcağım seviniyorum mesleğimi yapacağım devlet memuru oldum çok karışık bir psikolojideyim umarım bu değişiklikler bize iyi gelirlerrr öpüyorum hepinizii:KK54::KK54::KK54:

X