Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

günaydınnn kızlarrr iyi haftasonları hepinize bu hafta giremedim pek bulantılarım cok arttı ve raporluydum. şimdi daha iyiyim. dün doktora gittik ve bebeğimin kalp atışlarını gördüm. çok şükür şimdilik herşey yolunda darısı bekleyenleree 3 hafta sonra kontrole çağırdı nasıl geçcek bakalım 3 hafta :44:

bu arada bebeği görünce ne kadarlık olduğu tam olarak belli oldu (benim satım batım yoktu çünkü ) ben şunu anladım yoğun akıntılardan yumurtladığımı zannedip nerdeyse 1 hafta özenli çalışma yapmıştık meğer ben o dönemde hamileymişim ve döllenmenin üstünden 1 hafta geçmiş yani benim yoğun akıntılarım yumurtlama değilmiş hamile kaldığım günden yaklaşık 1 hafta sonra buna bağlı olarak yoğun akıntım olmuş diye bi sonuç çıkıyo. ben o bir hafta boşa uğraşmışım belki birilerine faydam olur benimki böyle olmuş.

selam kızlar ben bu ayda fosssss çıktım regliyim gene bu ay bir değişiklik yapma kararı aldık tam kesinleşsin yazacam sizedee öpüyorum sizi topiği boşlamayın bakalım özleniyorsunuz....

Günaydınlar herkese hayırlı haftalar nerdesiniz kılzar

Sana da hayırlı haftalar canım.Yok kızlar kayıp

selam kızlar ben bu ayda fosssss çıktım regliyim gene bu ay bir değişiklik yapma kararı aldık tam kesinleşsin yazacam sizedee öpüyorum sizi topiği boşlamayın bakalım özleniyorsunuz....

Yapma yaw neyse sağlık olsun canım.Rabbim geç versin de güç vermesin. Hadi bakalım inşallah yapacağın değişiklik sana bebiş getirir

günaydın canım şu keçi boynuzu tarifin için teşekkür edemedim çok sağol canım benim nasılsın paşan nasıl şekerim öpüyorum seni....
Ne demek canım her zaman paşam ii napsın kızlar artık uzun süre oturunca bişiler batıyo giderek zorlaşacak mı ne

günaydın canım sana da hayırlı haftalar..

Nasıl gidiyo serapcım yok demi bulantı falan?

Ne demek canım her zaman paşam ii napsın kızlar artık uzun süre oturunca bişiler batıyo giderek zorlaşacak mı ne

Nasıl gidiyo serapcım yok demi bulantı falan?

ayy maşallah canım yaa allahım bana da o günleri nasip eder inşallah. ilk bebeğimi 8. haftada kaybettiğim için bunda hiç rahat değil içim. hep bi korku var ama aklımdan uzaklaştırmaya çalışıyorum kötü düşünceleri.
benim bulantılarım başlamadı daha ama bazen midem bi rahatsız oluyo, tam olarak bulantı da değil ama böyle yediklerim boğazımda düğümleniyo yutamıyorum. umarım bulantım başlamaz..

Son düzenleme:
iğdeçiçeğim gel artık haydi çok özledik seni dün buralarrdaymışsın bbiz yoktuk

Ben de, seni özledim. Bu aralar canım hiç bir şey yapmak istemiyor arkadaşım. İçim sıkılıyor, yaptığım şeylerden keyif alamıyorum. Sanırım depresyondayım. Bir de, cumartesi günü test yapmıştım öğlen kalkınca. Sonra unuttum ben testi ve gezmeye gittik, akşam eve dönünce aklıma geldi baktım, silik bir 2. çizgi çıkmış. Ben de testi dün ve bugün yineledim ama bişey yok. Aralıkta da böyle olmuştu. Berkuncanım sanırım ben yine kimyasal gebelik geçiriyorum. Moralim bozuk, ne yapacağımı bilmiyorum. ''Rabbim diyorum, n'olur hayırlısını ver diyorum.'' Ama daha ne kadar dayanırım bilmiyorum.

Edecek inşaallah bozma morelini iyi düşün,bol bol dua et sende anlamayacaksın bak ben 6. ayıma girdim daha dün gibi,senin birdahaki doktor kontrolü ne zaman?

İğdeçiçeğim canım benim sen çok güçlüsün sakın inancını direncini yitirme arkadaşım biliyorum sana söylemesi kolay diyeceksin belki ama inan anlıyorum sizi hayal kırıklığı çok kötü ama buda bir sınav biliyorsun demi,geçen ilk nefes programında 20 seneden sonra bebekleri olmuş bi çiftin biri kız biri erkek bende onlarla birlikte ağladım Rabbim vakit saat bekliyodur vardır bundada bi hayır ama sanki bir sabah geldiğinde buraya kızlar hamileyim yazacakmışın gibi bi ışık doğdu içime,bide 2. çizgiyi gördüm diyince çok heyecanlandım

ayy benim güzel yürekli arkadaşim kıyamam sana inanki şu an yakınında olmayı binip gelmeyi sana sıkı sıkı sarılmayı çok istedim seni çoooook iyi anlıyorum bu umutsuzluk insanı bitiriyor ama hep diyoruzya pes etmek yok bizim bebişler çok inatçi sanırım geleccek canım aama kimyasal gebelik düşünceni at bence son iki aydır bendee çok bekleyen testlerimde ikinci çizgiyi gördüm biraz daha bekle canım birde doktora ne zaman gideceksin canim sen....

Edecek inşaallah bozma morelini iyi düşün,bol bol dua et sende anlamayacaksın bak ben 6. ayıma girdim daha dün gibi,senin birdahaki doktor kontrolü ne zaman?

inşallah sağlıklı olsun allah hayırlısını versin hepimiz için. ctesi gidicem cnm doktora gün sayıyorum ama zor geçiyo valla umarım duyarız kalp atışlarını..

Nisancım artık dayanacak gücüm kalmadı canım. Gücü sonsuz , ilmi sınırsız Rabbim demek ki bana bunu takdir etti. Ben pes ediyorum artık.

Keşke yanımda olsaydın da, yalnız başıma ağlamasaydım. Gücüm kalmadı Berkuncanım, tükendim. Herşeye zor ulaştım. Hiç kolay bişey elde edemedim. Sanırım bu da öyle olacak. Ama ben de hal kalmadı, sabır kalmadı. Çok yoruldum arkadaşım, çok yoruldum.

canımmmm ne olur yapma böyleee tamam artık hayatınıi bebiş uzerinde döndürme ama kendinede bu kadar acıma yaa az evvel komşum benden ameliyatımı yapan doktorumun adını istedi hayirdir dedim ve o sıkıntılarımı hatırladım tekrar bir arkadaşının kızı rahiim kanseri teşhisi konulmuş biyopsi sonucuda kötü gelmiş ve kız daha bekar çok daha zor günler yaşayanlar var ne olur böyle düşünme sen bana bir söz söylemişton ben daha yeni ameliyat olmuştum hiç unutmuyorum bu sözünu " ne büyük derdim var deme ne büyük rabbim var de " hatırladınmı seni gerçekten çok seviyorum canım elim kolum bağli çok kötü oldum burda benn

can kızlarım can arkadaşlarım kaderdaşlarımm benim:)
sizleri çook seviyorumm öneclikle..
ikizlerabam,iğdeçiçeğim,berkunum ,gözümüzüm nuru nisanım:), anatolyam,coldriverim ,lavinam,yeşimm,tuğbam,serabım..ve ismini sayamadığım dostlarım..
birkaç gündür belkide bir haftadır giremedim pek..en son regli olmuş ve kafadan atmıştım bebek olayını..

belli bir süreye kadar bebek düşünme fikrini erteledim ve ertelediğim süre içinde bebeğim supriz yapıp gelirse çokkk mutlu olurum..
Onun dışında eşimle belirlediğimiz bir tarih var o tarihten sonra bebek için tedaviye başlamayı planlıyoruz..(biz planlıyoruz takdir İLAHİ)

ve kızlar şunun farkına vardım ben bir haftadır bebek olayından uzaklaşınca inanın kk girme isteğim olmadı.(sizleri merak ettim ama gözüm arkada değil...yani berkundan iğdeçiçeğimden ikizler ablamdan anatolydan umutluyum ben..)
ama inanın kk'ün gebelik kısmını tükettim ben..eskiden merakla okurdum "şu yöntem aaa ,,,hımmm bak ben inciri kürünü yapayımm...vs"hepsini ama hepsiniii doldurdum..yada gebelik öncesi belirtiler...milyonnn kere okudum milyon kereeee aynısını yaşadım...o yüzden artık hiç bir başlığı okumak için merağım kalmadı..

ben sanırımmm bebek yapma fikrinden uzaklaştım..sanırım bunu başardım:) artık ovuslasyonmuş çatlamaymışşş inanın vızzz :)
ve ben mutluyum ..elimden geleni yaptımm Rabbim ol derse olucakkk bunun bilincine iyiceeee vardımm ..no panik no telaşşşş ...hedeflediğmiz tarihe kadar kendimi dinlemeye aldım:) herşeyy freee ...relaxxx...öyle bacak kaldırma duvara dayama sabahlama yokk..:)tarihde yok...akıntıda yok..test de yokkk:) gelene hoşgeldinnnn gidene eyvallahhhh artık bizde..(komyonşöförü variii oldu ama..)..
bugün burya girmemim sebebii sizsiniz..merakta barkmayımm dedim siizi..en azından yokluğumun sebebi yazayımm merakta koymayımm arkadaşlarımı..
sizleriiiii çokkk seviyorum ve dua edicemmm herzaman..face olan arkadaşlarımla haberleşirizzz buradan haberleri alırım..çekilecek halaylaraaa mutlaka yetişirimmmm :)...Nisanın doğumunda olurum:) inşallhhhh
belli olmaz benden supriz bir haber olursaaa göbeğimiii gere gereeeee gelirimm:)..
sizleriii çok seviyorumm..kendinizeee bebişlerinizeee koçişlerinizeeeeee iyi bakın..ayrı ayrı herkesii öpüyorummm

Canım ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten size eğer buraya girmemek iyi geliyorsa bu düşüncenize saygı duymak düşer bana zaten tadı tuzu kalmadı kimse kalmadı,ama ben burdayım eğer ki hamile kalıpda buraya gelip bana söylemezseniz o zaman üzülürüm işde çünkü dualarım hep sizinle birde böyle deneyin bakalım iğdeçiçeğim sende bide pes ettim diyerek dene bakalım,Allah ım inşaallah hrpiniz hamile kalırsınızda birer birer buraya tekrar dönersiniz,bende sizleri çok seviyorum dualarınızdan benide eksik etmeyin olur muuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…