Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

saol canım teşekkür ederim çok. biraz geç cevap veriyorum kusura bakma. ikizler abla, berkuncan, toprak, anatolianın konuşmalarının arasına nispet yapar gibi yorum yapmak istemedim. aslında şimdi bile çekinerek yazıyorum çünkü bunları okudukça üzüldüklerini hissediyorum. allah herkesin gönlüne göre versin. inşallah bi daha ki ay hamileleik haberlerini önce sizden duyarız. bunu çok içten diliyorum.
benim hesabın tuttuğuna sevindim. demekki doğru yolda yapmışım ben de takvimi. inşallah artışlarımız böyle devam eder. allah sağlık versin canım tüm bebişlere..

Kızlar günaydın,canım arkadaşlarım benim sizler benim yol arkdaşlarımsınız burda hiç kimseyle paylaşmadığımız bir sürü şeyi hep birlikte beraber paylaştık sevincide üzüntüyüde,toprak anatolya va berkunum sizi gerçekten anlıyorum ama az kaldı kızlar bak göreceksiniz ne dedik mart ayında canlanacak dedik iki tane olan hamilelik takvimi bir sürü oldu arkadan siz yapacaksınız bu takvimleri ama lavinia nın dediği gibi bi boşverin bu ay toprakcım insan görev halinde yapınca o işi gerçekten sıkılıyo ee sen o işden zevk almadıktan sonra istemeye istemeye bebiş olur mu,aşkla yapın ki aşkınızın meyvesi olsun,aynen dediğin gibi özleyin kuzu arada giy güzel güzel gecelikleri çık karşısına sonra zaten hamile olunca kardeş gibi oluyorsunuz kızlarbol bol dinlenirsiniz bir daha ,keçiboynuzu kürünü gerçekten tavsiye ederim onu içmiyorsa keçiboynuzu pekmezi al kış vakti ben öksürüğü var diye içirmiştim kocişe akşamlarıda kürü yapmıştım belki onunda faydası olmuştur bilmiyorum,lavinia da bu ay olmasın düğün var diyordu bende öyle demiştim yok mu sizlerde düğüntamam hesaplamayın adet sonrası her günde değil normal şekilde haftada 2 kere olsun sanki önceden annelerimiz hesaplamadan haberleri mi varmış,örnek ikizler abla bak hesaplamamış prensesi oluvermiş çok şey bilmekde kötü ya yok ovilasyon yok yumurtlama ablacım unutun bütün bildiklerinizi,her zaman dua ediyorum sizler için bak görürsünüz önmüzdeki ay güzel haberler var bu topikte

Bu defa benim parmağım yok vallaha nisancımmm sanırım herkesler yoğun bende iş yerinde saklı gizli bakayım dedimm aaa o da neee nisanım gelmişş bizi beklemişşş......

nisan şu keçiboynuzu kürünü nasıl uyguluyorsun yani keçi boynuzunu nasıl yapıyorsun bir anlatırmısın canım yaaaa...

nisan şu keçiboynuzu kürünü nasıl uyguluyorsun yani keçi boynuzunu nasıl yapıyorsun bir anlatırmısın canım yaaaa...

Anlatayım bebişim,6-7 adet keçiboynuzunu yıkadıktan sonra 600-650 ml (yarım litreden biraz fazla) kaynamakta olan suyun içine keçiboynuzlarını kırıp atıyoruz. 3-4 dakika hafif ateşte ağzı kapalı olarak kaynadıktan sonra 20 dakika soğumaya bırakıyoruz, Yirmi dakika sonra suyunu süzerek bir bardak içir kocana 2 bardak kadar çıkıyo zaten ben bir bardağını akşam yatarken içiriyordum bir kalan bardağıda sabah kalktığında aç içiriyordum içiyordu garibim.geçen poşette kalmış aşkım napıyım bunları içer misin kaynatayımmı diyorum ıyy at at diyo.Bizim nasıl oldu biliyor musun ilk ben doktora gitmiştim muayne için canım onuda göndermiştim o sonuçları alıp geldiğinde bi baktım morel bozuk yatıyo noldu bu test yaptırmış ama sonuçlar göstereceği sırada doktor ameliyata girince başka bi doktora göstermiş yalan olmasın 20 milyonlardaydı galiba sayı doktor kağıda bunun 50 nini üstü olması gerek bunun bilmem kaç üstü olması gerek habire oklarla böyle söylemiş göndermiş nasıl moreli bozulmuştu birde ramazandı bir ay sonra bidaha gel 3 ay üst üste yapılması gerek demiş yollmaış bunu yapan özel bir hastane,neyse aradan zaman geçti kendi dedi gidicem ama oraya değil acıbademe dedi,profa gittik üroloğa çok ii bi doktordu anlattık durumu oda 3 aşama var gebelik için dedi birde biraz aceleciyiz galiba bi sene dolmamış falan demişti ama çok güzel konuştu,oda test istedi ama özel bi muaynanede yapıldı bu sefer sırf bu işleri yapan bi laboratuvar sonuçları bi aldık 2 sayfa dolu bişey yazıyo ilk sonuç kağıdı 4-5 satır olunca şaşırdık götürdük hemen sonuçları bir baktı yine yalan olmasın 65 milyondu galiba sayımız doktor dediki sonuçlar çok ii güldür güldür hayli hayli olur normal şekille dedi gülcem gülemiyorum ama bide varikosel varmı diye bakalım siz randevu alın dedi renkli ltrasonmuş galiba nasıl morelimiz düzeldi ben takılıyorum buna güldür güldür diye sonra varikosel için randevu alacaktık 10 gün içinde bulamadık boş yer o ay tabi saldm çayıra mevlam kayıra sonra bir duydum hamileyim renkli ultrasona gidemeden oldu yani,ve biz ilk o hastaneye gittiğimizde kadın doğuma dedik ne için gelecektik neye kısmet oldu eşim diyo uğrayalımmı üroloğa söyleyelimmi diyo saçmalama dedim çok konuştum yine ama anlayacağın bence faydası oldu kuzucum

Berkunum bir bardağını içirince sabah içireceğin kalan kısım dursun keçiboynuzuyla sabah süzersin

merhaba kızlarrr ne var neyokk bakalımm .. kimsecikler yok gene bizim burası da pek bi sakin olmaya başladı

Aslında haklısın görev edinip yapınca hiç bir anlamı kalmıyor ama insan ovulasyonu da kaçırmak istemiyor işte.Evliliğimin ilk yılları olaydı ben de zaman bırakırdım ama öyle sıkıldım ki sorulardan zorla insanın aklına getiriyorlar bebek olayını.Kür mür hepsini denedim ben yaw. Keçi boynuzunu, inciri denedim ama bu adetimde tarçın çörek otu balı deneyeyim diyorum.İnşallah tatlım haklı çıkarsın da ya bu ay ya önümüzdeki ay güzel haberler alırız ve veririz

Amaaaan yok be kuzuuuuum hiiiiic birsey yok bende... Haftaya cuma cumartesi batim... Bu ay calisma yaptik ama umudum yoktu hic. Artik bakacaz haftaya belli olacak

Hayırlısı canım.Rabbim yüzümüzü tez zamanda güldürür inşallah

Kızlarr merhaba nasılsınız hamişler, bebişler ve adaylar herkes iyidir umarım. Benim bat bugün yarın ama şimdi itiraflarım var. Biz bu ay hiç çalışma yapmadık olmadı işte. Eşim dişlerini yaptırıyor benim de modum yok zaten bu ay boşa geçti. Ama şu bir kaç gündür dikkat ediyorum, göğüslerim şiş, midem bulanıyor, çabuk acıkıyorum falan filan. Yani hamilelik olması imkansız ama belirtiler demekki her ay düzenli bir şekilde yaşanıyor. Biz de belirtileri bişi sanıyoruz. Çünkü bu ay özellikle dinledim bişi olmasa da belirti hissedecekmiyim diye evt hissediliyor. Yani kesinlikle batı unutup, kendimizi dinlemeden devam etmeliyiz. Bir arkadaşım 4-5 yıl önce ay göğüslerim çok ağrıyor adet olacam demişti ben de Allah Allah benim hiç olmaz demiştim. Sonraki ay adetime yakın bu aklıma geldi ve göğüslerimn ağrıdığını hissettim. Yani kendini dinlemediğin zaman aslında herşey normal. İyi ki sizi bilgilendirdim dimi, bütün bunları hiç bilmiyordunuz. :))) Vücudumuzu keşfediyoruz.

Ah ablam ah şu vücudumuzu dinlememiz yok mu bitiriyor bizi.Belirtilerle hamile kalınsaydı ohooo benim 1 futbol takımı çıkaracak kadar çocuğum olurdu belirti demişken benim bat da yaklaşıyor

Kızlar merhaba,
ben yeni üye oldum.. paylaşımlarınızı okuyorum,birbirinize nekadar güzel destek oluyosunuz..
ama kendimi çok kötü hissediyorum,tecrübeleri olanlar bana bilgi verebilirmi?
benim sat tarihim 10 mart, 6 nisanda regl olmalıydım,gecikti.kasıklarım ağrıyo,başım dönüyo diye 2 gün önce kan testi yaptırdım sonuç 11.38 çıktı,hamile olabilirsin dedi doktor tekrarlıycaz testi dedi.. bugün dayanamadım tekrar test yaptırdım, 13,83 çıktı.. artış var ama 2 günde 2 katına çıkması gerekiyor diye duydum...yani benim hcg değerim çok yavaş yükseliyo galiba.. yani sonuçta reglim 6 gün gecikti eğer hamileysem daha yüksek çıkması gerekmiyormuydu?
sizce hamilemiyim yoksa kimyasal gebelik veya dış gebelik gibi bişeymi bu.. lütfen yardımcı olun...

merhaba kıslar,herkese bol bebişli günler
ikizler 39 itirafına bayıldım ben de tam bununla ilgili şöyle bir öneri okumuştum arkadşlar,adet gördüğünüz günlerde hemen öncesinde ve hemen sonrasında vücudunuzda gözlediğiniz değişimleri yazın bir günlüğe diyordu bu sayede normalde vücudunuz adet dönemleri nasıl veya haricinde nasıl,bu sayede gebe olup olmadığınızı yorumlarken kendinizi kandırmazsınız diyordu.Ben şu muallaklı dönemimi bi atlatayım başlıcam

canım ümitlendirmek istemem ama bir ihtimal üzerine gitmek istiyorum ben hamileyken özel hastanede test yaptırdım değer 158 falandı ama adetim 1-2 gün gecikmişti ertesi gün gittiğimde sağlık ocağınnda yaptırdım 2ye katlanması gerekirken çok az artış vardı labaratuarların hassasiyet ya da ölçümleri farklı olabiliyor bence ama senin gene de değerin düşük endişelenmeden bi doktora git en iyisi

merhaba kızlar nasılsınız bakalım bugün bir yabancı film izliyordum romantik komedi bazı testler varya internetten kolayca ulaşacağınız ilişki günü ve muhtemel hamile kalacağınız saati verenler . filmi izlerken bende bi ışık yandı :) biz hamile kaldığım ay ilişki saatimizi şu 7 ay uğraşıpta hamile kalamadığım aylardan farklı bir zamana çekmiştik gece saat 3 -4 gibi sizinle paylaşmak istedim belki faydam olur :) iyi geceler....

Ah ablam ah şu vücudumuzu dinlememiz yok mu bitiriyor bizi.Belirtilerle hamile kalınsaydı ohooo benim 1 futbol takımı çıkaracak kadar çocuğum olurdu belirti demişken benim bat da yaklaşıyor

anatolyacım ben senden bu ay pek umutluyum içimden hep öyle geçiyor hadi bakalım hayırlısı inş .

Hemen bozma morelini geç döllenme olabilir burdan serap arkadaşımızında başda düşüktü aklına kötü şeyler düşünme biraz geçince birdaha tekrarla bakalım

merhaba cnm. nisanbucuğumun söylediği gibi benim de geç döllenme olmuştu hem de baya bi geç batımdan 19 gün sonra kandaki değerim 17di. ama dört gün sonra 147 çıktı. senin artış biraz geç olmuş ama hemen ümitsizliğe kapılmanı istemem. allahın işine karışılmaz, benim durumum imkansız gibi bişeydi. dün sağlık ocağına gittim kayıt olmak gerekiyormuş. anlattım durumu oradakiler inanamadı. satım 28 ocak diyorum, 28 şubattır o diyorlar. yahu benden iyi mi bileceksiniz ocak işte sen 2-3 gün sonra tekrar git ve duruma göre doktorun seni yönlendirecektir. inşallah iyi haberlerle dönersin.

ahah coldriver değişiklik iyidir canımm

Canım bizim bir arkadaş da biz hamilelik istediğimizde hep sabaha karşı yada sabah ilişkiye giriyoruz spermler sabah daha canlı oluyor demişti. Biz de sabahları yaptık birkaç gün sonra eşim " Bu ne be resmen uyuyorsun ben istemiyorum " dedi yarım kaldı tabi o iş.

anatolyacım ben senden bu ay pek umutluyum içimden hep öyle geçiyor hadi bakalım hayırlısı inş .

İnşallah canım da benim kendimden pek ümidim yok. Karın ağrım devam ediyor ama akıntım bir var bir yoka döndü.Göğüslerim pamela anderson gibi oldu bunlar adet belirtilerinde de oluyor. O yüzden adet öncesi belirtileri olduğunu düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…