Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

berkunummm bende çok özledim valla..

kız bu ay olu mu olur senin..kafadan atmışsınn ohh mis gibi antiyobitiğede başlamışsın:)bak gör şimdiii..
şaka bir tarafa hakikaten biraz bebek fikrinden uzaklaşmak iyi..
bende bu ay güyaaaa takmıyorum..genede çalışma yapıyoruz ama bir daha ay karar verdik eşimle artık çalışmalarımız (çalışma olark değilde canımız ne zamn isterse olucak öyle yok yumurta yok bu olmuyacak.)valla bak en iyiisu bu..
ben bu ay meryem suresi okuyorum inşallah 41 tamamlıycam sonra tükanı kapatacam:)

anatolyam antibiyotik ücgun yut dort gun araa ver diye devam eden üç kuutu onun için salladim bende ne calışıyom ne çalısmıyorummmmmm arasiii

berkunummm bende çok özledim valla..

kız bu ay olu mu olur senin..kafadan atmışsınn ohh mis gibi antiyobitiğede başlamışsın:)bak gör şimdiii..
şaka bir tarafa hakikaten biraz bebek fikrinden uzaklaşmak iyi..
bende bu ay güyaaaa takmıyorum..genede çalışma yapıyoruz ama bir daha ay karar verdik eşimle artık çalışmalarımız (çalışma olark değilde canımız ne zamn isterse olucak öyle yok yumurta yok bu olmuyacak.)valla bak en iyiisu bu..
ben bu ay meryem suresi okuyorum inşallah 41 tamamlıycam sonra tükanı kapatacam:)
ayy canimm allah kabul etsin inşallahhhh ne bileyim istemeden unutuyorum aslında bu ay hayırlısı diyorum artik

bi kere geldi daha sonra da gelmedi. sürekli peçeteye siliyorum ama yok acaba normal adet günüm geldi üstüne görme gibi lekenmeler oluyo diye duymuştum olabilir mi sizce?

bilemiyorum ki canim hiç yasamadim daha evvel böyle şeyler ama senin yerinde olsam doktorumu on kere aramıştım onu diyebilirim

ben önceki gebeliğimde çok karışık yaşadım ilk önce doktorum anlamadı ikiz olduğunu sonra ikiz ama biri bozulmuş dedi daha sonra diğerinin de kalp atışını duyamadı. çok gittim geldim doktora şimdide aynı şeyi söylerse kaldıramam

ben önceki gebeliğimde çok karışık yaşadım ilk önce doktorum anlamadı ikiz olduğunu sonra ikiz ama biri bozulmuş dedi daha sonra diğerinin de kalp atışını duyamadı. çok gittim geldim doktora şimdide aynı şeyi söylerse kaldıramam

canim korkman tehliikeleri kovmuyor lütfen git doktoruna canım hiçmi merak etmiyorsun yapma böyle şeylerrr

canım buralardn okdğm kdryla düşük tehlikesi olanlara progesteron veriyolar..sende en azındn dr gitsen varsa düşük tehlikesi müdahle edilr progestrn filan verirler nebileyim..
ama şimdi düşündükçe strese girceksin..

canım buralardn okdğm kdryla düşük tehlikesi olanlara progesteron veriyolar..sende en azındn dr gitsen varsa düşük tehlikesi müdahle edilr progestrn filan verirler nebileyim..
ama şimdi düşündükçe strese girceksin..

Canım bir daha gidip baksana tuvalete devam ediyor mu leke? doktora gittt bekleme daha fazla yaaa. Kızların dediği gbi belki progesteron verirler herşey yoluna girer. Beklemek zaman kaybı Hadi nolurrrr

selam kızlar canım çok sıkkın yaklaşık 1 saat önce çamasırmda kahverengi leke gördüm bebeğim bu seferde beni terk edicek galiba :KK43:((

cnm endişelenme dr git ben 8 haftada ne oluyor diye araştırıken bi yerde okudum 8. haftada transfer kanaması oluyormuş bende olmadı ama bi araştır bakalım dr gitmeyi de ihmal etme

haydi bakalım mesaiye başladık..herkese kolaylık diliyorum..güzel bir gün geçirin gençler..morel bozukluğu olmadan pozitif gün olsunnn

Herkese günaydın kızlar dün akşam neler olmuş yasemin umarım doktora gitmişsindir canım doktoruna güvenmen lazım ben en ufak bişeyde arıyorum ona sormadan hiç bişey yapmıyorum inşallah önemli bişey yoktur,kızlar sizler iyi misiniz?

Herkese günaydın kızlar dün akşam neler olmuş yasemin umarım doktora gitmişsindir canım doktoruna güvenmen lazım ben en ufak bişeyde arıyorum ona sormadan hiç bişey yapmıyorum inşallah önemli bişey yoktur,kızlar sizler iyi misiniz?

çok şükür canımm iyiyiz .sende ne var ne yok..nasıl gidiyooo hamişlik ağırlaşmaya başladın mı,iştahın nasıl..
burdaki hamile arkadaşım sanırım 12-13 haftalık heralde..artık iştahımm çok açıldı diyor..ilk zamanlar canım bişey istemiyodu,şimdi öyle değil diyor..
senin nasıl iş yerinde ara öğün yapabiliyomusun..

çok şükür canımm iyiyiz .sende ne var ne yok..nasıl gidiyooo hamişlik ağırlaşmaya başladın mı,iştahın nasıl..
burdaki hamile arkadaşım sanırım 12-13 haftalık heralde..artık iştahımm çok açıldı diyor..ilk zamanlar canım bişey istemiyodu,şimdi öyle değil diyor..
senin nasıl iş yerinde ara öğün yapabiliyomusun..

İyi gidiyo canım ama iki sabahdır boğazım ağırarak uyanıyorum acıyo:KK14:haftasonu kör amelim yüzünden dondurma yedim o yaptı galiba:KK14:onun dışında iyiyim canım,iştahımın maşallahı var yemek yemek büyük bir zevk benim için pıtırcık içimi kemirmeye başladı galiba,ara öğün meyve yemeye çalışıyorum canım iş yerinde o kesmiyo tatlı bişiler yiyesim geliyo öğleden sonra artık çikolata bisküvi Allah ne verdiyse :125:

iyi gidiyo canım ama iki sabahdır boğazım ağırarak uyanıyorum acıyo:KK14:haftasonu kör amelim yüzünden dondurma yedim o yaptı galiba:KK14:onun dışında iyiyim canım,iştahımın maşallahı var yemek yemek büyük bir zevk benim için pıtırcık içimi kemirmeye başladı galiba,ara öğün meyve yemeye çalışıyorum canım iş yerinde o kesmiyo tatlı bişiler yiyesim geliyo öğleden sonra artık çikolata bisküvi allah ne verdiyse :125:

nisan canım ne iş yapıyorsun ben iş yerinde felaket durumdayım bu aralar baş ağrısı halsizlik çok fena duruyorum akşam olmuyo

İyi gidiyo canım ama iki sabahdır boğazım ağırarak uyanıyorum acıyo:KK14:haftasonu kör amelim yüzünden dondurma yedim o yaptı galiba:KK14:onun dışında iyiyim canım,iştahımın maşallahı var yemek yemek büyük bir zevk benim için pıtırcık içimi kemirmeye başladı galiba,ara öğün meyve yemeye çalışıyorum canım iş yerinde o kesmiyo tatlı bişiler yiyesim geliyo öğleden sonra artık çikolata bisküvi Allah ne verdiyse :125:

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine. Eeee ye tatlıyı doğur atlıyı boşa dememişler. Oğlandır oktur, her evde yoktur. (Bu anneannemden) Ben ki tatlı canavarı bak kızıma hamileyken hiç tatlı yemedim ayran, peynir, süt hep bunlardı istediklerim. İşte ye ekşiyi doğur Ayşeyi oldu. Aslında ultrasonda bakmaya gerek yok cinsiyetler eskilerin sözlerini doğruluyor vallaha. Sağlıkla büyüsün bakalım paşamız anneciğinin karnında. :KK16:

X