Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

evet çok çok ilginç bir durum senin yaşadığın...ama sonucu güzell..Canım tebrik ederim..Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn..

lavinacımmm :) ilk tebrik eden ben olayım..kuzum bal gibi hamilesin..Tebrik ederim:)(inşaallahhh Allahım)

Toprak sen beni öldürecenşöför nebehat nerden bulursun bu lafları yaa vayy demek öyle nisbet haaa kıskandım bak şimdi tadını çıkartın inan tatilede gidin bu sene yazın bize tatil yok

kızz ölürümmmm sende tatil yapacaksınn bak seneye bu zamanlar planlar yaparsın sende..şöyle "bebeğimizle rahat edeceğiimiz bir yer tavsiyeniz varmıı kızlar" dersin...

Canım gözünaydın,Allah kucağına almayıda nasip etsin benimmerak ettiğim şimdi acaba kaç haftalık hamilesin yani o 1,5-2 aylık gecikmede hamilemiydin yoksa o akıntıda değerlemdirdin ondan sonra mı kaldın ama canım dediğin gibi hastalanmadan nasıl yumurtladın :18:lafa bak yaa nasıl yumurtladın

Canım ben sana ne dedim kesinlikle düşünme amann nasıl olsa yok de,bak ben söylüyorum laviniacım nasıl olsa yok bu hafta oyalanacak bişeyler bul kendine eğerki haftaya çift çizgiyi görürse Allaaaaahh bak sen o zaman şenliğe halaylara

Son düzenleme:
kızz ölürümmmm sende tatil yapacaksınn bak seneye bu zamanlar planlar yaparsın sende..şöyle "bebeğimizle rahat edeceğiimiz bir yer tavsiyeniz varmıı kızlar" dersin...

Oyy bende sana ölürüm ağzın bal yesin zaten eşime diyorum Allahım sağlık versin de sen şimdiden 2014 yaz tatili rezervasyonu yaptır bari kendimi ii hissedeyim diyorum morel olur diyorum yokki öyle bişey diyo garibiminşallah canım artık çocuk havuzlarında çocuk parklarında

canım kan değerime göre 3-4 haftalık yani gecikmede değilde o akıntı dönemimde kalmışımdır diye tahmin ediyorum :) Allah ın takdiri

Amin! Canım Allahu Teala rüyanı hayırlara çıkarsın inşa Allah!.. '' Mevlam kalbimize doğruyu koysun ve dilimize doğruyu söyletsin inşa Allah!.. Amin... Bismillahirrahmanirrahim. Okul devlet dairesi canım, arkadaşlar insanı mutlu eder yani güzel bir haber alacaksın biiznillah ve kısmetse inşallah güzel bir işe başlayacaksın muhtemelen devlet dairesinde. Geçtiğin daracık koridor şuanki halini anlatıyor, sonrası ise müjdeye kavuşacağın anı çünkü su ferahlıktır, insanı sıkıntılarından kurtararak ferahlatır su. kız çocuğuda güzel haber demektir. incik boncuk ise kızların oynadığı şeylerdir. Rabbim hayırlısı ile sana kız çocuk nasip edecek inşa Allahu Teala!.. Amin...
Rabbim hepimizi doğru yola iletsin, şaşırtmasın inşallah!..

Son düzenleme:

Rabbim rüyanı hayırlara çıkarsın canım! Amin!!! '' Bismillahirrahmanirrahim'' Allah kalbimize doğruyu koysun dilimize doğruyu söyletsin inşa Allah!.. Amin!.. Anne görmek iyidir canım. Ruyanın tersi çıkarmış. Olmayacak diyorya olacak biiznillah ve inşa Allah!.. Senin de evinde neşeyle dönüp oynayan evlat olacak Allah'ın izni ile. Oynayan çocuk bunu gösteriyor. Sanırım ikiz istiyorsun! Hele dur önce birinci gelsin Rahman ve Rahim olan, Allah isterse ikinciyi de verir. Eşinin namaz kılması da zaten doğru yolda olduğunuzu gösteriyor canım. Allah doğrudan haktan ayırmasın inşa Allah!.. Amin...

iğdeçiceğimm çok sağol canim arkadaşım sen böyle rüya yorumlayınca içim sıcacık oluyor inşallah dediğin gibi haziranda atamalar var inşallah onda atanırımda emeklerim boşa çıkmak geçen kışım ders çalışmakla geçti çünkü
inşallah birde bebişim olursa tatından yenmez bu hayat toz pembe olur bana sizleri çok özlüyorum kızlar sizde pek bir durgunsunuz temmuzu bulurum yollarım aranıza haaa ona görreeeeee

merhaba arkadaşlar bende 7 yıllık evliyim ve hiç bebişim olmadı ilk3 yıl adet düzensizliğim vardı ve açıkçası bebeğim olmasını pek umursamadım ondan sonrada 1 yıl bir adet oldum bir olmadım en sonda 3 yıl boyunca doğum kontrol hapı kullandım gene pek bebek istemedim ama 6 ay önce bir düzensizlik sonucu ilacı bıraktım ve ozamandan bu güne hastalanmadım adet olmasamda yumurtlaya biliyormuşum doktor dedi 4 hafta önce bel ve kasık ağrılarım oldu hastalanırım sandım hastalanmadım.bende hayıt suyu içeyim dedim burada okudum 5 gündür içiyordum ama 2 gündür aşırı mide bulantım var ve bazı kokular içimi kaldırıyor bu etkiyi hayıt suyumu yaptı yada başka sebebi varmı bilemiyorum ben artık bi bebek istiyorum.......

Canım hoşgeldin topiğe Rabbim inşaallah en kısa zamanda bebişini verir,o zaman sen hamile kaldığını nasıl öğreneceksin adet gecikmesinden anlıyoruz ya normalde bence güze bir doktor kontrolüne git yumurta takibini o yapsın canım mutlaka vardır bir çaresi..

Günaydınlar canlar,nasılsınız bakalım?gerçekten ya berkunum doğru söylüyo nazara geldik herkes nerde

günaydınlarrrrr heerkeseee
bende size bir cee diyiyp topragin tabiriyle şöför nebahat olmaya gidiyorumm szileride çok seviyorum ve ozluyorum optum hepinizii güzel annelerr

CUMA GÜNÜ HASTANEYE GİTTİM SEKİZ TÜP KAN VERDİM UFAKTAN Bİ BAYGINLIK GEÇİRDİM NERDEYSE HaSHİMOTOM OLDUĞU İÇİN DOKTORLARIM ÇOK TEDBİRLİ DAVRANDI SONUÇLARI BUGUN ALACAĞIM BEBİŞİMİ TAM GÖREMEDİK SADECE KESE GÖRDÜK İKİ HAFTA SONRA TEKRAR GİDECEĞİM VE HASHİMOTOM OLDUĞU İÇİN HER ÜÇ HAFTADA HASTANEYE GİTMEM GEREKLİ AYRICA BEBİŞ İÇİNDE YANİ KIZLAR BEN HAMİLELİĞİMİ HASTANEDE GEÇİRECEĞİM VE BUGUN DOKTOR A BAĞLI OLARAK İŞİDE BIRAKIYORUM HERHALDE ÇALIŞMA DİYECEK BÜYÜK İHTİMALLE NE YAPALIM NASİP BEBİŞİM İİ OLSUNDA BU ARADA K.VALİDE BEBEĞİ ÖĞRENDİ KONUŞMADIĞIMIZ İÇİN BANA Bİ HAYIRLI OLSUN BİLE DEMEDİ EŞİMEDE GELİP ALACAĞIN OLSUN BANA SÖYLEMEDİN DİYO KAPIYI ÇARPIP GİDİYO ÇOK MORALİM BOZULDU KADINDAN İYİCE NEFRET ETTİM....

güzel haftalar diliyorum bende herkesleree..

yeşimcimm canım morelini bozma ,k.validenin durumu beklenen bir durumdu zaten canını sıkma..sağlığına dikkat et..çalışmaman daha iyi olucak hem..

benimde hafta sonu çok berektliydi..cuma misafir,ctesi misafir,pazar da biz gittik oturmaya...
öyle yani canlar..

selamlar nisancım,berkunum,iğdeçiçeğim,ikizler abam,anatolyam,yeşimcim,lavinacım,coldriver..çoook öpüyoorummmm

halkısın canım öyle tabi rabbim onun gönlüne göre versin...ama çocuğuma dokunmasına izin vermeyeceğim...

Geçmiş olsun canım,evet toprağımın dediği gibi biz dedik söylemezseniz sizden duymazsa kızar diye görümcenmi söylemiş?HASHİMOTOM ne canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…