Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim ... son adet tarihim 10 şubat benim 10 gün önce sol kasıgım hafif bi şekilde ağrımaya başladı ve hala geçmedi adetten önce kahverengi lekelenme olurdu ama bu sefer kasık ağrısından bi kaçgün sonra idrar sonrasında kahverengi bi akıntım oldu acaba hamilemiyim şubat 28 çektiği için 10 martta adet olmam lazım ama çıldırmak üzereyim meraktan ve hala kasıgımdaki ağrı devam ediyor

kahve lekelenmeler yerleşeme belirtisi olabilir..hamilesin gibi geldi bana ama inşallah..(Rabbim gönlüne göre versin)

çok istiyorum hem de. dün test negatif çıkınca üzüldüm, hala da etkisindeyim sanırım mutsuzum. eşimle konuştum sabah ben çok etkilendim, iyi hissetmiyorum kendimi, üzgünüm diye. o da zamana bırakalım, olursa buyursun gelsin bebeğimiz yeri hazır, sen üzülme dedi. sanırım böyle yaparak onu da üzüyorum. neden bu konuda böyle zayıfım hiç anlamıyorum, aslında gayet güçlüyümdür, kolay atlatırım herşeyi ama hormonlarımla oynadı bu bebek, kendime gelemedim hala...

ben kürtajdan sonra hemen bebek istemem sanıyordum zaten adet olabilmek için uzun süre beklemiştim ocak ayı adet olmadan geçti meğer hormonlar normale dönmemiş ben hala herşeye ağlıyordum ilaç kullandım şubatta regl oldum...... sonra doktor kontrolüne gittim doktorum eğer bebek istiyorsan korunma süresini bitirelim gayet iyisin deyince hemen evet istiyorum dedim oysa ne kararlıydım bekleyecek kendime gelecektim ama o heyecanı yaşayınca onu ne kadar çok istediğimi anladım... sözde bende çok güçlüyüm ama söz konusu bebek olunca bambaşka oluyormuş inan.....

ben kürtajdan sonra hemen bebek istemem sanıyordum zaten adet olabilmek için uzun süre beklemiştim ocak ayı adet olmadan geçti meğer hormonlar normale dönmemiş ben hala herşeye ağlıyordum ilaç kullandım şubatta regl oldum...... Sonra doktor kontrolüne gittim doktorum eğer bebek istiyorsan korunma süresini bitirelim gayet iyisin deyince hemen evet istiyorum dedim oysa ne kararlıydım bekleyecek kendime gelecektim ama o heyecanı yaşayınca onu ne kadar çok istediğimi anladım... Sözde bende çok güçlüyüm ama söz konusu bebek olunca bambaşka oluyormuş inan.....

AYNı duyguları bende yaşadım artık hemen istemiyorum dedim ama o bebeği senin kanından en sevdiğin insandan olan parçayı taşımak çok farklı bir duygu .. Allah ım tekrar yaşatsın bize inşallah

Son düzenleme:
kahve lekelenmeler yerleşeme belirtisi olabilir..hamilesin gibi geldi bana ama inşallah..(Rabbim gönlüne göre versin)

arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim ... son adet tarihim 10 şubat benim 10 gün önce sol kasıgım hafif bi şekilde ağrımaya başladı ve hala geçmedi adetten önce kahverengi lekelenme olurdu ama bu sefer kasık ağrısından bi kaçgün sonra idrar sonrasında kahverengi bi akıntım oldu acaba hamilemiyim şubat 28 çektiği için 10 martta adet olmam lazım ama çıldırmak üzereyim meraktan ve hala kasıgımdaki ağrı devam ediyor

10 martta bir test yap bakalım canım ne çıkacak,inşallah bebişin sana tutunmaya çalışıyodurda onun ağrısıdır:KK49:

Ben dün test yapmistimmmmmm........ Tabiki tek bir cizgiydi herzamanki gibi..... Ve kenara koydum... Bugünde ortaligi toparlarken cöpe atayim diye götürürken anaaa birde baktim ki cooooook hafiiiif ana gercektenn coooooooookkkk hafif bi ikinci cizgi var ama coooook mi cok hafif. Sevineyim mi üzüleyimmi bilmiyorum. Hem daha bat'im 19 mart coook erken degilmi böyle birsey icin....

Ben dün test yapmistimmmmmm........ Tabiki tek bir cizgiydi herzamanki gibi..... Ve kenara koydum... Bugünde ortaligi toparlarken cöpe atayim diye götürürken anaaa birde baktim ki cooooook hafiiiif ana gercektenn coooooooookkkk hafif bi ikinci cizgi var ama coooook mi cok hafif. Sevineyim mi üzüleyimmi bilmiyorum. Hem daha bat'im 19 mart coook erken degilmi böyle birsey icin....

canım bana çok erkenmiş gibi geldi sen adet tarihini bekle bence beklemek çok zor ama mecburuzz :KK43:

X