Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

berkuncanım sizi hiç bırakabilir miyim sizler benim hayatımın bir parçası oldunuz ama bebek işi çok zor ama tesadüf bu ay hani şu hastalıktan sonra deniycem demiştim ya denemiştik tutarsa artık kısmet ama eşim bugün gelirken koruyucu kondomunu almış her ihtimale karşı diye bu durumda bebek yapmak akıl işi değil diyor sesimi çıkarmıyorum üzülmesin diye ama bütün cinlerim tepemde kızsam kızamıyorum ağbisi de istermi böyle bişi ama borcun bir kısmı bizde bir kısmı diğer ağbisiyle annesi üstlendi bize düşen kısmı 2 yılda ancak tükenir cinsten Allahım isyan etmekte istemiyorum biz aynı durumda olsak onlarda yardım ederdi düşmez kalkmaz bir Allah derler ya ama benim içimdeki bebek yangını da nasıl sönecek bilmiyorum, hadi kızlar sizlerden iyi haberler gelir de ben de avunurum yeğenlerimle.

Ablacım işte insan çok yönlü düşününce kızamıyor kimseye aslında ama işte ilk etapta sıcağı sıcağına gelde laf anlat gönlüne inşallahh bunuda atlacaksınızz ablacımm çok şükür sağlığınız yerinde evladınızın sağlığıda yerinde umalımda bu sıkıntılı günleriniz çok çabuk geçsinnn gitsin seni çok seviyorum ablacımm üzülme artık nooolurrrr

Bu gün kimsecikler yok ama bişi soracam bu sabah aklıma ovuluasyon testi yapmak geldi halbuki daha çok var yaklaşık 1 hafta var ve ben sabah yaptımm pozitife yakın çıktı mümkün olurmuki böyle bişi yaa çok şaşırdımm hiç başınıza geldimi yani yumurtladığıma dair bir akıntım falanda yok enteresann bir durumm

Bu gün kimsecikler yok ama bişi soracam bu sabah aklıma ovuluasyon testi yapmak geldi halbuki daha çok var yaklaşık 1 hafta var ve ben sabah yaptımm pozitife yakın çıktı mümkün olurmuki böyle bişi yaa çok şaşırdımm hiç başınıza geldimi yani yumurtladığıma dair bir akıntım falanda yok enteresann bir durumm

Vallah ben bu ovulasyon testinden hic birsey anlamiyorum:) nasil yapilir ne zaman yapilir ne aralikla yapilir hic bilmiyorum. Eczaneden mi aldin?? Ve ne kadara aldin ögrenebilirmiyim?

Vallah ben bu ovulasyon testinden hic birsey anlamiyorum:) nasil yapilir ne zaman yapilir ne aralikla yapilir hic bilmiyorum. Eczaneden mi aldin?? Ve ne kadara aldin ögrenebilirmiyim?

Canım banada nisanbu önermişti gittigidiyordan aldım laboquic diye bir marka yumurtanın olgunlaştığı ve senin verimli olduğun gini gösteriyorr ama benim için daha erken bir vakitte çift çizgi çıktı anlayamadımm bakalım deerlendirecem bu günü inşallahh olur

canım çift çizgi seni yaniltmasin sen yine değerlendir tabi yaklaşıyor belkide ikinci çizgi ya daha koyu çıkacak yada birinci kadar koyu , akintin var mi peki?

toprağım sağol güzel kardeşim işte dua edip Allaha sığınmaktan başka bişi yapamayız. Allah sağlık versin gerisi kolay.

Nisanbucum benim de aklıma gelmiyor değil hani ama paketleri neden ve ne amaçla açtığımı kocişe nasıl anlatırım onu bilemedim. Ben bunları balon sanmıştım, şişerecktim baktım değillermiş geri koydum. :KK17::26::KK53:
abla hiç o yöntemle korunmadigimiz için bilmiyorum diyecem ayiplamayin beni :KK17:poset içinde falan mi çaktırmadan yirtmadan açsan işlem tamamlandıktan sonra tekrar aynı yerinden yapistirsan oturup nasıl yapistirildigina bakmaz herhalde yada o sırada sen açıp verecen Allahım sen affet neler diyorum ama hepsi senin için ablacim bir yol bulmaya çalışıyorum :KK31:

Son düzenleme:
canım çift çizgi seni yaniltmasin sen yine değerlendir tabi yaklaşıyor belkide ikinci çizgi ya daha koyu çıkacak yada birinci kadar koyu , akintin var mi peki?
yok canim akıntım işte onun için tuhaf geldi ama dediğin gibi diğerı kadar koyu değil bekleyelim bakalım bu arada ikizler ablaya verdigin akıl süper çok güldüm vallaha yüreğine sağlık :KK16:

yok canim akıntım işte onun için tuhaf geldi ama dediğin gibi diğerı kadar koyu değil bekleyelim bakalım bu arada ikizler ablaya verdigin akıl süper çok güldüm vallaha yüreğine sağlık :KK16:
sen yine de değerlendir istersen Türk Kahvesi icir kocacigina sabaha kadar da kalkma emi kuzum,fikir verme konusunda biliyorum saçmaladim ama :KK17:

sen yine de değerlendir istersen Türk Kahvesi icir kocacigina sabaha kadar da kalkma emi kuzum,fikir verme konusunda biliyorum saçmaladim ama :KK17:

canım nee saçmalaması delimisin en masum halinle olsun istemişsin ve bana çok sevimli geldiğin için öyle dedimmm inşallahh bakalım bu defa olsun sabaha kadar belim ağrıdan kopsada kıpırdamadan yatacammmm

bence canım ovulsayonun yaklaşıyor-yrn yada diğer gün koyu çıkar..çünkü normal regl olduğun haftaya göre bugünlerde ovulasyon olması çok normal..
akıntı konusu ise hakikaten o kafa karıştırıcı bence..bazen biz bile farketmeyebiliyoruz:) şöyleki bende ovuslyn testi depoladım bu ay:) reglim bittiğinden beri kendi vücut takibime göre yapıyorum.dün işdeyken yumurta akıntısını gördüm.(ama inan sadece tesadüf,wc gittim:) tesadüf baktım yakaladım..hani bakmazsam o hemen düşüp gidecekti:)-(ksura bkma açık yazdım ama),akşama hemen ovlsyn testi yaptım ikinci çizgi diğer çizgi kdr koyu değil(yani bgnki senin testin gbi)-bzde dün çalışmalara start verdik:) bu akşam test yaptım ikinci çizgi koyu(yani pozitif)--akıntı yok..yani ben görmedim:)

o yüzden bence senin bgn -yrn-diğer gün ek kritik günler:)

ya benimde kafayı karıştıran gün aşırımı yoksa hergünmü..gün aşırı kalite için iyiymiş..bende de sanki gün aşırı olunca hemen ilikiskisiz geçen gün "kesin spermler öldü-bende yumurtladım-aha gitti koca ay kaçırdım"diyorum..bizim kalite sorunumuz var bu arada yani sperm sayısı normal iyi-ama morfolojimiz kötü..hal böyle olunca gün aşırı olsun dimi..
ben diyorum ki zaten dün akşam brlkte olduk-ctesi boş-pazar (sbh olsun) dimi..sbh yaparsam şimdi bende saat hesabı yapıyodum..yatakdan kalkmadan kaç saat kalyım..e kahvaltı nsıl olcak:)amaaannn valla matematiğimiz gelişti:)

Canım banada nisanbu önermişti gittigidiyordan aldım laboquic diye bir marka yumurtanın olgunlaştığı ve senin verimli olduğun gini gösteriyorr ama benim için daha erken bir vakitte çift çizgi çıktı anlayamadımm bakalım deerlendirecem bu günü inşallahh olur

abla hiç o yöntemle korunmadigimiz için bilmiyorum diyecem ayiplamayin beni :KK17:poset içinde falan mi çaktırmadan yirtmadan açsan işlem tamamlandıktan sonra tekrar aynı yerinden yapistirsan oturup nasıl yapistirildigina bakmaz herhalde yada o sırada sen açıp verecen Allahım sen affet neler diyorum ama hepsi senin için ablacim bir yol bulmaya çalışıyorum :KK31:

kız kıyamam sana :) o öyle olmaz bacıımmmm..o şey tamam poşette çaktırmadan çıkartsak bile--öyle katlanmışki dümdüz tost gibi yuvarlak daire..bi açtınmı o şekilde katlanması zor:)

bence canım ovulsayonun yaklaşıyor-yrn yada diğer gün koyu çıkar..çünkü normal regl olduğun haftaya göre bugünlerde ovulasyon olması çok normal..
akıntı konusu ise hakikaten o kafa karıştırıcı bence..bazen biz bile farketmeyebiliyoruz:) şöyleki bende ovuslyn testi depoladım bu ay:) reglim bittiğinden beri kendi vücut takibime göre yapıyorum.dün işdeyken yumurta akıntısını gördüm.(ama inan sadece tesadüf,wc gittim:) tesadüf baktım yakaladım..hani bakmazsam o hemen düşüp gidecekti:)-(ksura bkma açık yazdım ama),akşama hemen ovlsyn testi yaptım ikinci çizgi diğer çizgi kdr koyu değil(yani bgnki senin testin gbi)-bzde dün çalışmalara start verdik:) bu akşam test yaptım ikinci çizgi koyu(yani pozitif)--akıntı yok..yani ben görmedim:)

ya benimde kafayı karıştıran gün aşırımı yoksa hergünmü..gün aşırı kalite için iyiymiş..bende de sanki gün aşırı olunca hemen ilikiskisiz geçen gün "kesin spermler öldü-bende yumurtladım-aha gitti koca ay kaçırdım"diyorum..bizim kalite sorunumuz var bu arada yani sperm sayısı normal iyi-ama morfolojimiz kötü..hal böyle olunca gün aşırı olsun dimi..
ben diyorum ki zaten dün akşam brlkte olduk-ctesi boş-pazar (sbh olsun) dimi..sbh yaparsam şimdi bende saat hesabı yapıyodum..yatakdan kalkmadan kaç saat kalyım..e kahvaltı nsıl olcak:)amaaannn valla matematiğimiz gelişti:)

kız kıyamam sana :) o öyle olmaz bacıımmmm..o şey tamam poşette çaktırmadan çıkartsak bile--öyle katlanmışki dümdüz tost gibi yuvarlak daire..bi açtınmı o şekilde katlanması zor:)

toprakcim sabah daha kaliteli olduğunu duymuştum bak kahvaltı yapıp mı yapsan ki hamile kaldım hala şu gunasiri olayını kavramadim biz o hafta 2 günde bir yapmıştık bu arada esine keçiboynuzu kuru icirsene tatlım bu arada telefon dan yazıyorum bir garip

canım nee saçmalaması delimisin en masum halinle olsun istemişsin ve bana çok sevimli geldiğin için öyle dedimmm inşallahh bakalım bu defa olsun sabaha kadar belim ağrıdan kopsada kıpırdamadan yatacammmm

canım benim :KK16: ayaklarını dikiyorsun ya zaten dikmekden ayaklarına kan gitmiyor ben ondan sonra indiriyordum usulca giyinip yatıyorum kolay gelsin bebisim :KK34:

Yaa caım bizde bu ay gün aşırı diye planladıkk onun için dün gece çalıştık bu gece passs bende senin gibi yarın sabah planladım çünkü sabah sperm kalitesi çok ii oluyormuş şu yatakta kalma mevzusu ise benim eşimin kötü bir alışkanlığı varr sabahın altısında uyanırr :KK1: onun için o saatte olunca saat 10 kadar falan yatıyorum hatta ben çok tembelim çalışkan kocayı bulunca daha çok yattığımda oluyor eşim kahvaltıyı hazırlar sağolsun yani epey yatmış olurum amannnnn biz böle planlıyoruzz inşallahh rabbim üyüzümüzü kara çıkartmasın bu ayyy:21::21:

canım benim :KK16: ayaklarını dikiyorsun ya zaten dikmekden ayaklarına kan gitmiyor ben ondan sonra indiriyordum usulca giyinip yatıyorum kolay gelsin bebisim :KK34:

ne bileyim bende senin gibi yapıyordumda nedense ben öyle sırt üstü çok yatamıyorum ondan olmuyor diye kafama soktum bu ay galibaaa :KK1: onun için kazık kakacam yatağaa :KK1:

kızlarrr sizi çokkkk özledimmm,aklımdan dualarımdan çıkmadınız.hergün fırsat bulduğumda okuyorum cevap veremiyorum nedenine gelince pc çatlak:)bana garezi var.telden giriyorum ki oda nazlı cevap yazmama engel oluyor.:) neysee tencere kapak gidiyoruz bi şekilde işte.kısacık bi fırsat bulup yazayım dedim size.hepinize teker teker döneceğim sonra inşallah.kısaca bahsedeyim,eşim iş bulamadı hala arıyoruz 4 bir koldan hayırlısı olsun inşallah hakkımızda.bebişim iyidir heralde perşembe gittim muayne oldum gebelik kesesini gördük o iyi ama bebişin kalp atışını duyamadık.2martta tekrar gidicem duyarız dedi dr.folik asite başladım.grip oldum çok feci hala atlatamadım,üstüne kızımda olduğu gibi mide bulantısı çokkk fazla bi şekilde atlatıcam inşallah.şimdilik bu kadar kızlar gelicem yine inşalah. kendinize çok çok çokkkkkkk iyi bakın dualarımdasınız,hoşçakalınn:)

Canım benim öyle deme hamilelik süreci doğum masrafları, sadece bez olsa keşke inşallah yaşayınca göreceksin bebek çok masraflı benim kızımda hiç sütüm olmadı maması,bezi aylık kontrolü, ve daha hiç aklına gelmeyen masraflar bu arada evdeki ergenin istekleri, benim maaşımın çoğu bu borca gidecek cesaret edemiyorum, aslında ben bu konuda daha cesaetliyimdir de eşim daha mantıklıdır bilmiyorum Allahım diyorum belki de bebek bizim için hayırlı değildi de böyle bişi mi geldi başımıza hani hep derdim ya bi ses olsa bana bırak bu işi ya da devam et dese diye şimdi sanki bırak bu bebek işini diyor gibi hissediyorum Allah bununla bizi koruyor mu sınıyor mu aklım ermiyor.

ayy ablacım doğru söylüyorsun bizim ilk bebek olacak Allah izin verirse öyle ekstralarında anneannesi sponsor olacak artık ben sanırım ondan düşünemedim:KK19: ama şu geliyor aklıma acaba eşine şöyle mi anlatsan durumu bak kendi kardeşi zora düşmüş ve hepiniz ona destekçisiniz neden bu güzel duyguyu bu paylaşımı sizin kızınızda yaşamasın????
ama herşeyde de vardır bir hayır nisanbu ve iğdeçiçeğinin dediği gibi korunduğu halde hamile kalanlar var bakarsın sizinde olur canını sıkma daha fazla:KK54:

canım sen kesin keçiboynuzu kürü yapmalısın topiklere baksana neler neler var keçiboynuzu kürü kullanarak nasıl katlanıyor sperm sayıları :)

kızlarrr sizi çokkkk özledimmm,aklımdan dualarımdan çıkmadınız.hergün fırsat bulduğumda okuyorum cevap veremiyorum nedenine gelince pc çatlak:)bana garezi var.telden giriyorum ki oda nazlı cevap yazmama engel oluyor.:) neysee tencere kapak gidiyoruz bi şekilde işte.kısacık bi fırsat bulup yazayım dedim size.hepinize teker teker döneceğim sonra inşallah.kısaca bahsedeyim,eşim iş bulamadı hala arıyoruz 4 bir koldan hayırlısı olsun inşallah hakkımızda.bebişim iyidir heralde perşembe gittim muayne oldum gebelik kesesini gördük o iyi ama bebişin kalp atışını duyamadık.2martta tekrar gidicem duyarız dedi dr.folik asite başladım.grip oldum çok feci hala atlatamadım,üstüne kızımda olduğu gibi mide bulantısı çokkk fazla bi şekilde atlatıcam inşallah.şimdilik bu kadar kızlar gelicem yine inşalah. kendinize çok çok çokkkkkkk iyi bakın dualarımdasınız,hoşçakalınn:)

hoşgeldin canım en kısa zamanda eskisi gibi aramızda ol, umarım eşinde biran önce iş bulur Allah yardımcınız olsun :)

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

NARTANEMİZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ PAZARTESİ gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

NARTANEMİZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-BERKUNCAN : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
2-TOPRAK : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
3-NARTANESİİİ : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
4-
5-
6-
7-

Arkadaşlar 11. listeye başladık biiznillah... Katılmak isteyen var mı?
Allah razi olsun kizlar ya adimi görünce cok duygulandim bukadar cabuk bana sira gelecegini düsünmemistim
Allah razi olsun kizlar. adim ayse arkadaslar ismimle okursaniz sevinirim.Rabbim dua eden tüm herkese dert vermesin Insaallah her iki cihandada mutlu etsin sizi.
Amiinnn

bu arada ben giremedim bu bi kac gündür. oh be girdigimde rahatliyorum guzel haberler varmi ben bi gecmise bakayim:KK55::KK55::KK55::KK55:

X