Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

tarih 22.02.2013 (sabah 09.00-18.00 arası)

-ikizler ablam hala yok..
-anatolya test sonucu bekleniyor..gelmedi..
-dua-lar okundu
-hamiş hbr henüz yok
-can sıkıcı durum yaşanmadı-ortalık temiz...
........
iyi akşamlar diler güzel hafta sonu geçirmenizi temenni ederiz..
toprak-nisanbu-berkuncan-lavina

-dua-lar okundu
-hamiş hbr henüz yok
........

Haberleri dinlediniz :99: mrvb de girmedi bugün esra da girip girip okuyo kız iki kelam et hele ne var ne yok bebiş ne alemde eşin iş buldumu merak ediyoruz:KK76: toprak hani spikerler konuşuyo konuşuyo sonra sözü karşı tarafa bırakmak için ismini söylüyo ya son kısım öyle olmuş :KK9:

o zaman alalım elimize sazımızıııı
bu taraflardada haberler aynıı dışarısı çok soğukkk her yer şapur şupur yağmır varr kışmıı son baharmı belli değilll
bu arada nisancım başak burçları sakin oluyorlarr onu biliyorummm inşallahh senin paşanda sakinn ana kuzusuu bir miniş olur gelir kucağına otururrrr:KK16:

canlarım adetim biteli 20 gün olduu demek istedimm.. ayrıca ovulasyon filan yapmadım anlamıyorum ondan bişey. düşük yaptım 3.5 ay oldu ama bu ara cok istiyorumm hamile kalmayıı :KK43::KK43::KK43:

canlarım adetim biteli 20 gün olduu demek istedimm.. ayrıca ovulasyon filan yapmadım anlamıyorum ondan bişey. düşük yaptım 3.5 ay oldu ama bu ara cok istiyorumm hamile kalmayıı :KK43::KK43::KK43:
Canım çok geçmiş olsunn inşallah en kısa zamanda bebişin seninle olur ama kendini bu kadar çok şartlama ve dinleme vardır bir vakti zamanııı:KK16:

Haberleri dinlediniz :99: mrvb de girmedi bugün esra da girip girip okuyo kız iki kelam et hele ne var ne yok bebiş ne alemde eşin iş buldumu merak ediyoruz:KK76: toprak hani spikerler konuşuyo konuşuyo sonra sözü karşı tarafa bırakmak için ismini söylüyo ya son kısım öyle olmuş :KK9:
:KK52::KK52::KK52: hakikaten haa aynen öle çok komikiz biz:KK52::KK52:

canım geçmiş olsun..Berkunun dediği gibi bir dinlenme dönemi vardır vücud toparlan ..o yüzden sıkma canını .Bak sonu acıda olsa hamile kalabiliyor olman çok güzel.Bayanların çoğunda olur normal zaten..O yüzden Hayırlı zamanda hayırlısıyla bebeğin gelir inşallh..Sende umut var çok şükür..kendine iyi bak..

Teşekkürler canlarım
igdem çiçegim naptın haberlerini aldım çok üzüldüm ama bir yandanda mart için çok umutluyum hepiniz için birde size bir tavsiyem olacak yumurtlama günlerinde yapabiliyorsanız kaçamak bir yerlere gitseniz soyle romantik romantik takılsanız mumlar müzik kendini hic kasmadan akışina bıraksanız bence süper olur hem birbirinize zaman ayırmiş olursvnuz hem stresten uzak aşk tazelersiniz su fırsat sitelerini takip edin guzel tatiller var uygun hem ben hava ve ortam degiştirmenin onemine inanıyorum. telden çok fazla yazamiyorum ama takipteyim tavsiyelerim tüm dostlarıma keşke kaçabilseniz biryerlere :-D
Ikizler ablam bi ses et ya bende merak ettim seni bu arada geçmis olsun

coldriverım, canım önerilerin için çok teşekkür ederim ama malesef onu yapamıyoruz. Bugün dr daydım zaten. Klomen ve Biosteron diye bi ilaç verdi. akşam başla dedi ve bu ay aşılama yapalım dedi. Haftaya cuma kontrole gidicem ve yumurta gelişimine göre aşılama yapacak. Bugün dr a giderkende gelirkende ağladım biraz. Dokundu bişeyler, kendime engel olamadım ve sessiz sessiz aktı gözyaşım. Bu hafta okulda çok yoruldum. bir haftadır toplantı yapıyoruz ve pazar günü de veli toplantısı var. Artık dinlenmek istiyorum.

Hepsinden Allah razı olsun canım benim gerçekten herkes nekdar duyarlı ve istekli oldu bu dua konusunda sendende Allah razı olsun vesile oldun hepimizee ..bu arada kızlarr dünden beri boğazlarım agrısı hala devam edıyor hafta sonuna inşallah ıyıce bı yatar dinlerim evde..şifayı kaptım galiba:2::2::2:
bu arada Allah ondan razı olsun benimde kayın valide konusunda şanslıyım benimkide ağzı yüzü dualıdır..telfn dahi etsem cok mutlu olur yavrum..kuzum ..diye sever..cok şükür rabbim bu konudada yüzüme güldü..ama kızlarr ben hayatımın her evresınde yaşadıgım şanslılıklarımın kendi anamın babamın özellikle babacıgımın dualrından oldugunu düşünüyorumm.. onun duasının yüzü suyu hürmetine rabbim önümü açıyor... öyle inanıyorum tabi rabbim bilir dogrusunu..demek isteidiğim ana baba duası alın ömürünüz güzelleşsin inşallah....

Laviniacım Allah hepimizden razı olur inşaAllah!.. Önerilerin çok güzel ama bazen elimizde olmayan şeyler oluyor. O konuda ben de birazcık dertliyim. Eşimin ailesinde hayır yok zaten. Benimkilerde düğün öncesi ve sonrası bazı şeylere gücendiler ve beni yalnız bıraktılar. Evlenene kadar hep destek oldular. Evlendim ve işler değişti. Yine de hayırlısı Allah'tan.

lavinianın duasını tamamladım çok şükür Rabbim kabul etsin inşallah bu mübarek günün hürmetine dualarımız kabul olsun inşallah :)

amin canım. İnşaAllah kabul eder.

Berkun kız bizde anne olabilecek miyiz..hıı..
sayfaları karıştırıyordumda..doğum yaptım filan yazmışlarda..
Nebileyim bizde oluruz dimi..hep böyle gitmez heral(çatladım çalıştım..testim silik filan..)

Umutluyuz Toprakcım, umutluyuz. Rabbimiz O'na açılan ellerimizi boş çevirmesin inşaAllah!..

kızlarrr ikizler ablaa neden gelmiyorr bileniniz varmıı çok merak ettim ben onu yaaa:KK53:

ya evet bende merak ettim..en son hastaydı ateşi filan çıkmıştı..
başka iletişmimiz yok..merak ettim bende ...ne yapsak ki,

Kızlar ben de meraktayım. İkizlerimiz iyi mi acaba? aklım onda. o haber vermeden ondan iyi haberler almamızda mümkün değil.

KIzlarr yaaa size bişey anlatcammm biz şimdi eşimle arabayı değiştirmeye karar verdik ama bir türlü ne alcagımızı karar veremiyoruzz araba hep bende oldugu için ben küçük istiyorum ee oda erkek tabi büyük araba istiyorr hani şu raklamlar dönüyor televizyonda izledinizmii hani oyuncak gelin bebek var oyuncak damadı buluyorr saniyelerr içinde bebişlerii oluyorrr reklamda şöyle bi şarkı var
bizzz ikimizzzzz seninleee
ahh kimbilirrr nerelere
bitmesin yolll gitmekle
katılsın bize bebekteee
bekle hayat geliyoruzzzzz bizzzzzzzzz
altımızda aurissss

kocişkomu bu şekilde kandırmaya çalışıyorummm aşkım bak bu araba tam bize göre tamm da bizi anlatıyorr diye :KK1::KK1::KK1:önce bunu alalım arkasından da bebişimiz gelcek inşallah diyee ayyy allahım bizimde öyle saniyelerrr içinde bebişlerimizzz olsunnnn nolurrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK37::KK37:
kızzz oyuncakk bebişlerinn bileee saniyelerr içindeee bebişleriii olduu yahuu:KK37:

Olur olur canım, arabada olur, bebişde olur, sonra ikinci bebişde olur, ikizde olur. Niye olmasın, hepsi olur canım. :)))

-dua-lar okundu
-hamiş hbr henüz yok
........

__ikizlerimiz gel artık
__Anatolya lütfen güzel haberlerle gel canım.
__Allah kabul etsin dualarınızı.Amin!..
__Mart Ayı'nda çok olacak inşaAllah!..
__Canlarınızın sıklmaması çok güzel. Zaten okulda yeterince sıkılıyoruz bide burda can sıkıcı şeyler olmasın lutfen cablar!..
............
Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederiz. size güzel hafta sonları diliyoruz...
__Bu arada 11. Listeyi yapalım mı?

Yap iğdeçiçeğim yapp bana çok iyi geliyorr yüzüm gökte dua ederken buluyorum kendimi rabbim duayacak hayırlısıyla bizleri :21:

Biosteron diye bi ilac duydun mu canım? bilgin var mı bu ilaçla ilgili?

Canım tam olarak bilmiyorum ama şimdi ilaç içeriğine şöyle bir göz attım bir nevi hormon bu ilaç kadınlarda östojeni artırıyorr buda demek oluyorki ilişki sırasındaki ıslaklık oranın fazla olur buda spermlerin işini kolaylaştırır genede net olarak şu işe yarar diyemiyorum vede yumurtanın sağlıklı olmasını sağlar aynı zamanda inşallahh şifan bu ilaçtan olur canım benim:KK16:tontişin hemen gelir göbüşüne:emir_bebek:

coldriverım, canım önerilerin için çok teşekkür ederim ama malesef onu yapamıyoruz. Bugün dr daydım zaten. Klomen ve Biosteron diye bi ilaç verdi. akşam başla dedi ve bu ay aşılama yapalım dedi. Haftaya cuma kontrole gidicem ve yumurta gelişimine göre aşılama yapacak. Bugün dr a giderkende gelirkende ağladım biraz. Dokundu bişeyler, kendime engel olamadım ve sessiz sessiz aktı gözyaşım. Bu hafta okulda çok yoruldum. bir haftadır toplantı yapıyoruz ve pazar günü de veli toplantısı var. Artık dinlenmek istiyorum.

Laviniacım Allah hepimizden razı olur inşaAllah!.. Önerilerin çok güzel ama bazen elimizde olmayan şeyler oluyor. O konuda ben de birazcık dertliyim. Eşimin ailesinde hayır yok zaten. Benimkilerde düğün öncesi ve sonrası bazı şeylere gücendiler ve beni yalnız bıraktılar. Evlenene kadar hep destek oldular. Evlendim ve işler değişti. Yine de hayırlısı Allah'tan.

amin canım. İnşaAllah kabul eder.

Umutluyuz Toprakcım, umutluyuz. Rabbimiz O'na açılan ellerimizi boş çevirmesin inşaAllah!..

Kızlar ben de meraktayım. İkizlerimiz iyi mi acaba? aklım onda. o haber vermeden ondan iyi haberler almamızda mümkün değil.

Olur olur canım, arabada olur, bebişde olur, sonra ikinci bebişde olur, ikizde olur. Niye olmasın, hepsi olur canım. :)))

__ikizlerimiz gel artık
__Anatolya lütfen güzel haberlerle gel canım.
__Allah kabul etsin dualarınızı.Amin!..
__Mart Ayı'nda çok olacak inşaAllah!..
__Canlarınızın sıklmaması çok güzel. Zaten okulda yeterince sıkılıyoruz bide burda can sıkıcı şeyler olmasın lutfen cablar!..
............
Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederiz. size güzel hafta sonları diliyoruz...
__Bu arada 11. Listeyi yapalım mı?

canımm n'olur sıkma canını morelini bozma...Bak adım adım yaklaşıyorsun..Aşılamayla Allahın izniyle bebeğiniz olucak inşallahh bak..dr.gittin takibin yapılacak ona göre takviye ilaçlar kullanacaksın ..ve uygun zamanda aşılaman yapılacak..Aşılamalar genelde başarılı olur..Dr.ihtimali vermeseydi direk tüp bebek derdi..O yüzden rahat ol..
Dr. banada dedi benim bir yılım dolmasına bir kaç ay kaldı..bekle, sonra aşılama yaparız dedi..Ne yapalım şartlar bunu gösteriyor..Zamında yediklerimizden içtiklerimizden erken yaşta evlenmelerden kolaymış gebe kalmak..Ama şimdi öyle mi..okuduk ünv .bitirdik iş derken kaç yaşında evlendik..sıkıntı stress yemek içmek herşeyimizi etkiledi..ne yapalım....
sen dinlenmeye çalış..uyu rahatla..

Son düzenleme:
Yap iğdeçiçeğim yapp bana çok iyi geliyorr yüzüm gökte dua ederken buluyorum kendimi rabbim duayacak hayırlısıyla bizleri :21:

Tamam canım yapalım biiznillah. 11. Listemiz Nartanesi için olsun mu arkadaşlar?

Canım tam olarak bilmiyorum ama şimdi ilaç içeriğine şöyle bir göz attım bir nevi hormon bu ilaç kadınlarda östojeni artırıyorr buda demek oluyorki ilişki sırasındaki ıslaklık oranın fazla olur buda spermlerin işini kolaylaştırır genede net olarak şu işe yarar diyemiyorum vede yumurtanın sağlıklı olmasını sağlar aynı zamanda inşallahh şifan bu ilaçtan olur canım benim:KK16:tontişin hemen gelir göbüşüne:emir_bebek:

Berkuncanım çok teşekkür ederim arkadaşım. Moral oldu yazdıkların bana. Amin diyorum duana, inşaAllah dediğin gibi olur.

Tamam canım yapalım biiznillah. 11. Listemiz Nartanesi için olsun mu arkadaşlar?

Berkuncanım çok teşekkür ederim arkadaşım. Moral oldu yazdıkların bana. Amin diyorum duana, inşaAllah dediğin gibi olur.

o iyi düşünmüşsün, beni yaz canım.

canımm n'olur sıkma canını morelini bozma...Bak adım adım yaklaşıyorsun..Aşılamayla Allahın izniyle bebeğiniz olucak inşallahh bak..dr.gittin takibin yapılacak ona göre takviye ilaçlar kullanacaksın ..ve uygun zamanda aşılaman yapılacak..Aşılamalar genelde başarılı olur..Dr.ihtimali vermeseydi direk tüp bebek derdi..O yüzden rahat ol..
Dr. banada dedi benim bir yılım dolmasına bir kaç ay kaldı..bekle, sonra aşılama yaparız dedi..Ne yapalım şartlar bunu gösteriyor..Zamında yediklerimizden içtiklerimizden erken yaşta evlenmelerden kolaymış gebe kalmak..Ama şimdi öyle mi..okuduk ünv .bitirdik iş derken kaç yaşında evlendik..sıkıntı stress yemek içmek herşeyimizi etkiledi..ne yapalım....
sen dinlenmeye çalış..uyu rahatla..

Evet toprakcım hakikaten haklısın. Hatta ben evlenmekte çok geç kaldım. Şimdi de uğraşıyoruz dr.la ilaçla vs. Hayırlısı Allah'tan inşaAllah!..

canım sen hep mutlu ol yoluna girevek hersey üzülme sen hiç nartanesine benide yazabilirsin canım benim

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

NARTANEMİZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ PAZARTESİ gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

NARTANEMİZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-BERKUNCAN : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
2-TOPRAK : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
3-NARTANESİİİ : 1000 tane (PAZARTESİ'ye kadar)
4-
5-
6-
7-

Arkadaşlar 11. listeye başladık biiznillah... Katılmak isteyen var mı?

o iyi düşünmüşsün, beni yaz canım.

Yazdım canım. allah kabul etsin şimdiden

canım sen hep mutlu ol yoluna girevek hersey üzülme sen hiç nartanesine benide yazabilirsin canım benim

Sağol canım, tamam üzülmemeye çalışırım. Varlığın ve dostluğun bana güç veriyor.Teşekkür ederim. seni de yazdım nartanesi için berkuncanım

X