Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kızlar yarın temizlik var ve aksama esyalarım gelecek istanbuldan . ve is ondan sonra başlıyacak cok stresliyim ya

Kızlar yarın temizlik var ve aksama esyalarım gelecek istanbuldan . ve is ondan sonra başlıyacak cok stresliyim ya

Allah yardımcın olsun..ama çabuk biter işler bibaşlamayagörsün bi bakmışsın bitmiş..Sen dikkat et yalnız,yeni hamilesin,ağır kaldırma yorma

ya benim çıkmam gerek..ama ikizlerin yazacaklarını okuyamıycam meraktayım gözüm arkada..sbh ilk iş burya bakmak..
iyi geceler..iyi olun...

Igdecicegim Hiç üzme kendini. hayırlı zaman hayırlı evlat ama zamanını Allah bilir.

coldriverım sağol canım. söylediğin doğru ama biz aceleciyiz biliyorsun. Hemen olsun istiyoruz. Rabbim hayırlısını versin inşaAllah!.. Sen de çok yorma kendini.Aman dikkat et canım. Hele ki ilk zamanlar daha da dikkatli olmak gerekiyor. Allah yardımcın olsun canım.

Elerektrikler gitti az önce kızlar başkette mi yaşıyoruz köyde mi belli değil, beni merak ettiniz biliyorum biraz kötü olaylar yaşıyoruz. eşimin ağbisi kredi çekmişti eşim de kefil olmuştu şimdi işleri bozulunca kredisi bizim üzerimize kaldı, çok zor bi durum bizde maaşlı insanlarız sonuçta, ama ağbisi ne yapabiliriz işleri düzelene kadar ödeyeceğiz bu da 2 yılı bulurmuş, eşim de bebeği erteleyelim deyince benim bütün keyfim kaçtı, erteleme değil artık vazgeçme olur bu nereye erteleyeceğiz yaş geçiyor iyice, arık sizi takip için girerim buraya benden veda yapacak bişi yok, (((

yaşasın ikizler ablam gelmis nihayet
coldriver dikkat et sende kendine bebişine iyi bak bakalım

ablacım içinde oldgunuz durum hem çok üzücü hem çok sinir bozucu ama hemen pes edip bizi terk etme ben tam bir abla buldum derken ssende bırakma yaaaa bakarsın herşey yoluna girivermiş ayyy been cok üzuldüm yaâaaaaaaa

Son düzenleme:

berkuncanım sizi hiç bırakabilir miyim sizler benim hayatımın bir parçası oldunuz ama bebek işi çok zor ama tesadüf bu ay hani şu hastalıktan sonra deniycem demiştim ya denemiştik tutarsa artık kısmet ama eşim bugün gelirken koruyucu kondomunu almış her ihtimale karşı diye bu durumda bebek yapmak akıl işi değil diyor sesimi çıkarmıyorum üzülmesin diye ama bütün cinlerim tepemde kızsam kızamıyorum ağbisi de istermi böyle bişi ama borcun bir kısmı bizde bir kısmı diğer ağbisiyle annesi üstlendi bize düşen kısmı 2 yılda ancak tükenir cinsten Allahım isyan etmekte istemiyorum biz aynı durumda olsak onlarda yardım ederdi düşmez kalkmaz bir Allah derler ya ama benim içimdeki bebek yangını da nasıl sönecek bilmiyorum, hadi kızlar sizlerden iyi haberler gelir de ben de avunurum yeğenlerimle.

Canım çok geçmiş olsunn inşallah en kısa zamanda bebişin seninle olur ama kendini bu kadar çok şartlama ve dinleme vardır bir vakti zamanııı

canım geçmiş olsun..Berkunun dediği gibi bir dinlenme dönemi vardır vücud toparlan ..o yüzden sıkma canını .Bak sonu acıda olsa hamile kalabiliyor olman çok güzel.Bayanların çoğunda olur normal zaten..O yüzden Hayırlı zamanda hayırlısıyla bebeğin gelir inşallh..Sende umut var çok şükür..kendine iyi bak..

sağolun kızlarr öyle tabbi ama bu ara cok arttı cocuklara düşkünlüğümm

ayy canım benim arkadaşların da dediği gibi iyi yapmışsın zaten elti görümce dış etken yanınızda olmayacak başbaşa olacaksınız bu iyi niyetinle bebişin gelecek onlarda torun büyütecek bence takdir ettim seni :))

canım yalnız değilsin senin gibi bir çok arkadaş var sınuçta eşinin annesi sabretmekten başka çare görünüyor cenneti kazanmak kolay değil sana cenneti ona sabrın verecek belki de :)))

ayyy canım bnm ne güzel yazmışsın bizde yapacaz inşallah :))
2010 2009 topiklerine giriyorum hepsi bizim gibi yanmış tutuşmuş şimdi hepsinin olmuş o topiklerde mutlu oluyorum tavsiye edilir :))

bakıp bakıp kaçmaaa gel bakalımm bebişin nasılll bizlere haber verrr

eveeettt esraaa nerdesinnn ???

başak bir teyzesi var tostosun oda merve teyzesi :))))

canını sıkma mis kokulum hepimizin bir sebebi olacak seninkide aşılama olsun Rabbim onun sebep kılacak ve bebişin gelecek :))

ablacım 2 senede biter diyorsun 2 senede çocuk en fazla 15 aylık olur o kadarcık çocuğun bezden başka masrafı olmaz ki tabi sen benden tecrübelisin daha iyi bilirsin ama kardeşinize fedakarlık edeceğiz diye kendi isteklerinizi ki önemli bir istek ertelemeyin derim nacizane fikrim

Canım benim öyle deme hamilelik süreci doğum masrafları, sadece bez olsa keşke inşallah yaşayınca göreceksin bebek çok masraflı benim kızımda hiç sütüm olmadı maması,bezi aylık kontrolü, ve daha hiç aklına gelmeyen masraflar bu arada evdeki ergenin istekleri, benim maaşımın çoğu bu borca gidecek cesaret edemiyorum, aslında ben bu konuda daha cesaetliyimdir de eşim daha mantıklıdır bilmiyorum Allahım diyorum belki de bebek bizim için hayırlı değildi de böyle bişi mi geldi başımıza hani hep derdim ya bi ses olsa bana bırak bu işi ya da devam et dese diye şimdi sanki bırak bu bebek işini diyor gibi hissediyorum Allah bununla bizi koruyor mu sınıyor mu aklım ermiyor.

İkizlerim öncelikle çok çok geçmiş olsun canım. Rabbim beterinden korusun inşaAllah!.. Amin!!! Seni çok merak ettik, üzücü bir durum olduğunu tahmin etmiştim ben, ama buna da, şükür en azından, daha kötü durumlar yaşayanlar var malesef. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun! Amin!..Canım ikizlerim rızkı veren Rezzak olan Allah'tır. Ve o çok kerim(cömert) ve her şeye Kadirdir (herşeye gücü yetendir) Yaşadığın durum gerçekten çok üzücü, öncelikle Allah yardımcınız olsun diyorum. Bir kapıyı kapatan Mevla Bin kapıyı açarmış. size açılan kapıları siz bilmiyorsunuz. Ve unutma her gelen kendi rızkıyla gelir. Allah istediyse, insanoğlu hangi tedbiri alırsa alsın o bebek dünyaya gelir kimse de engel olamaz. Bilemezsinki! Belki de çoktan rahmine yerleşti bile. Allah sana, eşine ve herkese herşeyin hayırlısını versin canım. Her zaman yanındayız.Lütfen sakın bizi bırakma. bu topik sensiz olmaz. Seni kocaman öptüm...

canını sıkma mis kokulum hepimizin bir sebebi olacak seninkide aşılama olsun Rabbim onun sebep kılacak ve bebişin gelecek :))

Teşekkür ederim mrvbcim. Allah razı olsun arkadaşım. Kendimi bıraktım şimdi, ikizlerime üzüldüm ama dualarımızla sen yine güzel keyifli günlerine döneceksin ikizlerim. Değil mi mrvb, berkuncan, lavinia, nisanbu, toprak, tugba değil mi kızlar?

Ikizler ablam Allah yardimcin olsun... Her serde vardir bir hayir derler ya o misali iste. Neden bebek hayalini unutasin ki ? Ne 40-45 yasindakiler bile doguruyor sen neden bu kadar karamsarsin. Belki benegin zamani degildir ablam. Allah biliyor obun gelecegi zamani. Belkide sizi imtihan ediyor bu sekil. Hic bir zaman kötp düsünme ablam. Iyi düsün ki iyi olsun!!! Allar yardimciniz olsun birc konusunda. Yinede takma ablam bu kadar. Derei veren Rabbimse onun dermaninida vermistir bile. Kendine iyi bak ablaaaaaaammmm üzme kendini

Kızlar sağolun gerçekten, benim konuşabildiğim sizlersiniz işte. Eşim şimdi hassastır, alınır diye bebek meselesini hiç açmıyorum, ama içimden de inşallah tutar diye dua ediyorum. Ben de rızkını verir diye düşünüyorum ama eşim buna yanaşmaz dedim ya O çok mantıklıdır, şimdi ısrar edersem hem geri teper hem alınır diye istemiyorum. Bakalım Allah yazdıysa 2. çocuğu ne benim istememle olur,ne eşimin istememesi ile olmaz. İçim dedim ya karmakarışık. Bencil duygularım da tavan yaptı tabii eşimin ailesi diye içimden kızıyorum sonra benim ağbim olsaydı diyorum insanız işte 100 kere tövbe diyorum sonra yine fesat duygularım kabarıyor bu da beni daha çok üzüyor, sanki ben bebek yapsam borcuna sırtımı çevirsem sonra onlar yokluk çekse mutlu mu olucam ama işte şu insanoğlu çiğ süt emmiş derler ya o misal içimden söylenip duruyorum. Allahım önce içime iyi duygular versin, bu fesatlığımı yok etsin inşallah. Kınamayın beni, nolur.

ablam benim..Arkadaşların hepsi çok güzel yazmış...İşte ne zaman ne yaşayacağımızı kestiremiyoruz.her an her şey olabilir..Allah daha beterinden korusun.sen iyi ol,kızın,eşin ailen sevdiklerin sağlığı yerinde olsun yeter..çok şükür ki siz veren tarafsınız..kim bilir sevabı nasıldır,Allah katındadır..
ve dediğin gibi şeytan hep mesaide..hepimiz yaşıyoruz,o fesat düşünceleri..ama sen o kdar olgun ve sağlam bir karaktersin ki maşallah bu gelgitleri içinde yaşıyosun (ve melek tarafın baskın) ve eşine yakın çevrene bunu hissettirmiyosun.

Bebek işi; nasip üzüldüm tabi eşinin erteleyelim demesine..Ama belli mi olur "artık olmayacak ne yapalım"dediğiniz için olucak..Biz şimdi burdaki hayrı göremiyooruz şimdilik ama sonunda anlıycaz..Mevlam neylerse güzel eyler demişler ya...aynen öyle..

burda olucaksın gene yazacaksın bu bizim motive olduğumuz taraf...seni seviyoruz ve dualrımızda olucaksın..Allah yar ve yardımcın olsun...

Ablacim öncelikle çok geçmiş olsun bunda da vardır bir hayır biz şu an ser gibi goruyoruz ama geçen burda bur arkadasimiz anlatıyordu ya korunduklari halde gelmiş o bebek belki sizinde öyle olacak sen dualarini bırakma olur mu ablacim birde aklıma ne geldi eşin almış ya korunmak için sen onlara çaktırmadan delikacsan olmlmaz miiii

toprağım sağol güzel kardeşim işte dua edip Allaha sığınmaktan başka bişi yapamayız. Allah sağlık versin gerisi kolay.

Nisanbucum benim de aklıma gelmiyor değil hani ama paketleri neden ve ne amaçla açtığımı kocişe nasıl anlatırım onu bilemedim. Ben bunları balon sanmıştım, şişerecktim baktım değillermiş geri koydum. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…