Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Aaaaa...Yorgun olmanın sırası mı kız şimdi. Hadi hadi nazlanma iş başına :)))

bi bakarım da konusu ne? bu arada izlemediysen ben sana muhteşem bir komedi film önereyim '3 idiots' süper bir film. izlemediysen mutlaka ama mutlaka izle

cnm biz izlemişiz o filmi ben hiç izledim filmlerin ismini hatırlayamam başka film önerisi olan varsa biz sürekli eşimle film izleriz netten artık izlicek film bulamaz olduk:KK43:((

Mrvbciğim Rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın canım. :))) Bismillahirrahmanirrahim. Canım ruyan o kadar açıkki, yoruma ihtiyacı yok aslında. Ama yine de biz Rabbimizin gönlümüze söylettiğini söze dökelim inşaAllah!.. anneni görüyorsun anne görmek rahmettir, güzel haberdir. Ve hamilesin yolcun hem de müjdelik bir yolcu, o kadar kısa bir zamanı kalmışki sana kavuşmaya, Allah'ım çok bekletmesin inşaAllah. sancılar 10 dk insin diyorsun, yani sabırlısın ve Rabbim en sonunda sana sabrının karşılığını veriyor. Sularının gelmesi artık sabır aşamasının tamamlanmasını, sancılı bekleyişin sona erdiğini ve senin istediğine ulaşacağını, kavuşacağını anlatıyor. Rabbim tez zamanda Beklediğin misafire kavuştursun inşaAllah!.. Sizin ruyalarınız ümitlerimi artıryor...:))

Tüylerim ürperdi nekadar güzel bi yorum yaaa,cnm senin bebiş yolda haberin olsun :KK49:

çookk teşekkür ederim salı günü gelsede doktora gtsem çok merak ediyorum değer yükseldimi
Canım doktora bu değeri gösterince direk bebeğe bakıyo artık kana değil,tekrar kan veriyorsun ama kandeğerlerine sayıma falan bakıyo hadigözünaydın 5 haftalıkken gittiğimde keseyi görmüştük biz :KK49:

öncelikle hamile arkadaşları tebrik ediyorum ..Rabbim sağ salim kucaklarınıza almayı nasip etsin..
Hamile kalmak isteynlerde Rabbim yar ve yardımcısı olsun..

şimdi arkadaşlar..ben ilk kez doktora gidicem ve acemiyim..adetin 2.günü yada 3.günü yapılması gereken testler nelerdir..
ben randevumu adetimim 7.gününe aldım.(hafta sonuna geldiği için)..eğer adetin 2.günü yapıması gereken testleri biilrsem evime yakın bir hastanede yaptıryım diyorum işe gitmeden..doktora adetin 7.günü gittiğim zamnda adetimim 2.günü yapılmış testleri götürsem olur mu?
bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
Canım ben ilk hamile kalmaye karar verdiğimde aynen mrvb arlkadaşımızın dediği gibi normal bir günde gidip muayne oldum yumurtalara baktı kana baktı smear testi aldı,bence sende ilk muayney adet günü falan gitme ne diyecen doktora hormon testimi yapın dicen adam senmi doktorsun benmi der valla :KK1: sen hiç günü değiştirme artık git güzelce muaneni ol o sana folik asitte yazar ben karar verdiğimde gittim ve 6.ayda hamile kaldım ama 2 yıl doğum kontrol hapıyla korundum belki senin daha çabuk olur,olmuyo olmuyo diye kafana takma ne zamnki amann diyip boşverirsen o zaman gelir bebiş :KK49:

Bugün bebişimin kalp atışlarını duyduk pıt pıt beklerken güm gümdü maşallah :KK16: Allah ım nasıl güzel bir duygu Rabbim isteyen herkese yaşatsın,burdaki isteyen bütün arkadaşlarıma,ilk duymaya başladık eşimle bi göz göze geldik gülsemmi ağlasmmı bilemedim,sonra hemen kaydı bizimki :KK1: birdaha buldu doktor bidaha dinledik pırt yine kaçtı :KK1: dedim bi kere daha nolur,doyamadım inanın akşama kadar olsa dinlerdim,yanlız 2 kilo almışım ona biraz canım sıkıldı 58 kiloyla kalmıştım hayatımda ilk defa 60 ıda gördüm :KK31: hadi hayırlısı,artık 1 ay sonra gidicez 2 li tarama olacakmış,bir ay geçermi yaa :KK31:

Son düzenleme:
kızlar ben mi yanlış görüyorum sizde görüyor musunuz? bizim site fantezi sitesi reklamımı almış hahahahahahaha fantezilerin buluştuğu yer dio lem bizim fantezi görcek halimiz mi kalmış ? :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bugün bebişimin kalp atışlarını duyduk pıt pıt beklerken güm gümdü maşallah :KK16: Allah ım nasıl güzel bir duygu Rabbim isteyen herkese yaşatsın,burdaki isteyen bütün arkadaşlarıma,ilk duymaya başladık eşimle bi göz göze geldik gülsemmi ağlasmmı bilemedim,sonra hemen kaydı bizimki :KK1: birdaha buldu doktor bidaha dinledik pırt yine kaçtı :KK1: dedim bi kere daha nolur,doyamadım inanın akşama kadar olsa dinlerdim,yanlız 2 kilo almışım ona biraz canım sıkıldı 58 kiloyla kalmıştım hayatımda ilk defa 60 ıda gördüm :KK31: hadi hayırlısı,artık 1 ay sonra gidicez 2 li tarama olacakmış,bir ay geçermi yaa :KK31:

Canım benim, kucağına alıp nefesini nefesinde hissettiğin günleri de göresin inşallah. Beni 14 yıl öncesine götürdün anlattıklarınla o ses canındaki canın sesi. Allah sizleri O'na, O'nu sizlere bağışlasın. Sakın kilonu takıp üzülme biraz daha dikkat et bu ay. Bebecik de 2 gr almış, anneside ne var canım bunda. :KK34: Kendine iyi bak güzel anne. :KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşşallah tostosuma (bu ne demek bilmiyorum içimden öle geldi) benim gümbür gümbür de atarmış minicik kalbi:emir_bebek:

Tüylerim ürperdi nekadar güzel bi yorum yaaa,cnm senin bebiş yolda haberin olsun :KK49:

Canım doktora bu değeri gösterince direk bebeğe bakıyo artık kana değil,tekrar kan veriyorsun ama kandeğerlerine sayıma falan bakıyo hadigözünaydın 5 haftalıkken gittiğimde keseyi görmüştük biz :KK49:

Canım ben ilk hamile kalmaye karar verdiğimde aynen mrvb arlkadaşımızın dediği gibi normal bir günde gidip muayne oldum yumurtalara baktı kana baktı smear testi aldı,bence sende ilk muayney adet günü falan gitme ne diyecen doktora hormon testimi yapın dicen adam senmi doktorsun benmi der valla :KK1: sen hiç günü değiştirme artık git güzelce muaneni ol o sana folik asitte yazar ben karar verdiğimde gittim ve 6.ayda hamile kaldım ama 2 yıl doğum kontrol hapıyla korundum belki senin daha çabuk olur,olmuyo olmuyo diye kafana takma ne zamnki amann diyip boşverirsen o zaman gelir bebiş :KK49:

harika bir yorum değil mi valla bende çok duygulandım:) inşalllah gelir bu ay :emir_bebek:

hemen mesajımı attım :KK1:

Son düzenleme:
Kızlar günaydın
Nisanbucum çok mutlu oldum haberlerinle allah kucağınada almayı nasip eder inşallahhh....
Bu arada adetim hala gelmedi aslına bakarsanız belirgin bir adet belirtimde yok hafif bir akıntım var ve göğüslerim hassas o kadar ve gecikmem oldukça meraklanıyorum ama bata 1 gün kala yaptığım son test negatifti yenisini yapmayada cesaret edemiyorum dua edin kızlar miniğimiz oralarda bir yerlerde olsun :21::21:

Kızlar günaydın
Nisanbucum çok mutlu oldum haberlerinle allah kucağınada almayı nasip eder inşallahhh....
Bu arada adetim hala gelmedi aslına bakarsanız belirgin bir adet belirtimde yok hafif bir akıntım var ve göğüslerim hassas o kadar ve gecikmem oldukça meraklanıyorum ama bata 1 gün kala yaptığım son test negatifti yenisini yapmayada cesaret edemiyorum dua edin kızlar miniğimiz oralarda bir yerlerde olsun :21::21:

canım şu anda da bir gün gecikmiş durumda değil mi aslında şimdi yapsan sonuç silikte olsa çıkar bence hadi yap bgn de sen halayları çektir bize:KK9::KK9::KK9:

cnm Allahım kucağına almayıda nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım yaa inşallah allahhım bizede nasip etsin daha onceden bu tarz seyleri okur gecerdim taki kendımde bebeğim olsun isteyene kadar kaç gundur eşimle bizde o anı hayel edip birbirimize sarılıyoruz allah kucağına almayı da nasip etsin tatlım:21::21::21::21::21::21::21::21:

Canım benim, kucağına alıp nefesini nefesinde hissettiğin günleri de göresin inşallah. Beni 14 yıl öncesine götürdün anlattıklarınla o ses canındaki canın sesi. Allah sizleri O'na, O'nu sizlere bağışlasın. Sakın kilonu takıp üzülme biraz daha dikkat et bu ay. Bebecik de 2 gr almış, anneside ne var canım bunda. :KK34: Kendine iyi bak güzel anne. :KK16:

Amin ablacım ne güzel dilekler bunlar inşaallah sende en kısa zamanda aynı duyguları birkez daha yaşarsın :KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşşallah tostosuma (bu ne demek bilmiyorum içimden öle geldi) benim gümbür gümbür de atarmış minicik kalbi:emir_bebek:

Canım böyle orjinal laflara alışkınım biliyorsun aynı dili konuşuyoruz (babıyoşuun gibi :KK34:) sevdim bu tostosuma lafını :KK1: badem şekeri teyzesi o gerçekten kalp atışlarını duyunca daha bir bağlandım ya,ne büyük bir mucize :KK25: Rabbim bu güzel duyguyu sanada yaşatsın kuzum :KK16:

Kızlar günaydın
Canım arkadaşım çok sağol inşaallah bende sizin güzel haberlerinizle mutlu olurum :KK16:

cnm Allahım kucağına almayıda nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Amin,Allahım sanada nasip etsin canım:KK16:

canım yaa inşallah allahhım bizede nasip etsin daha onceden bu tarz seyleri okur gecerdim taki kendımde bebeğim olsun isteyene kadar kaç gundur eşimle bizde o anı hayel edip birbirimize sarılıyoruz allah kucağına almayı da nasip etsin tatlım:21::21::21::21::21::21::21::21:
Amin canım cümlemize nasip etsin inşaallah.. :KK16:

Canım böyle orjinal laflara alışkınım biliyorsun aynı dili konuşuyoruz (babıyoşuun gibi :KK34:) sevdim bu tostosuma lafını :KK1: badem şekeri teyzesi o gerçekten kalp atışlarını duyunca daha bir bağlandım ya,ne büyük bir mucize :KK25: Rabbim bu güzel duyguyu sanada yaşatsın kuzum :KK16:

canlarımmm merhabalar güzellikler.... öncelikle okuduklarım beni cok sevindirdi nisanbucugumm ayy yerim ben onu bademm şekerii kalbide atarmışş güm güm diyee maşallahh subanallahh küçük meleğimizzz o bizim topiğimizinnn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

berkuncan allahın izniylee seninde bu ay bebişin gelecekk ayy hadi bugunde gelmesin adetinn ve pazartesi günüü halaylarımızz çekelimm senin meleğinn içinnnhadi inşallahh kızz heyecanlandım yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
eylülcümm otobüsde yaptıgın numara süpermişş inşallah rabbim yalandan değil gercekten doldursunn göbüşünü ayy senin bata da az kaldı ya .. valla kızlar benim batım coktan gectı onumde koca bır ay var ama aynı heyecenla sizlerin batını bekliyorumm yaa heyecanım hıc bıtmıyorr
ikizler ablacımm batının yogun bir şekilde devam etmesıne bende cok sevındım allahın ıznıyle bebısını kucagına alcaksın bır daha menopoz filan duymayalımm
potizif olalımmm hep birlikte anne olacagız halaylar cekecegız inşallahh:KK49::KK49::KK49::KK49:
bu arada hamile olan arkadaşlarımı tebrık edıyorumm raabım sag salım kucagınıza almayı nasıp etsın bizlerde dua ed,nnn darısı bizim başımıza inşallah

Son düzenleme:
kızlar merhaba bende 3. yılımdayım artık çocuk sahibi olmak istiyorum :) hamile kalmadan önce doktora gittinizmi merka ediyorum...

İlişkiden 4,5 gün sonra kan testi sonucu Beta Hcg 2,39 için ne yorum yaparsınız?

İlişkiden 10 gün sonra çıktığını duymuştum 4,5 gün çok erken bence bide 5 in üzerinde pozitif oluyo beklemekten başka çare yok gibi,sen bir 10 gün bekle bakalım arkadaşım..

kızlar merhaba bende 3. yılımdayım artık çocuk sahibi olmak istiyorum :) hamile kalmadan önce doktora gittinizmi merka ediyorum...

Evet genel bir muayne için gitmiştim,hapı bıraktığımda gittim çocuk sahibi olmak istediğimi söyledim sende bi git bence :KK34:

X