Bu test sizce pozitif olabilir mi yorum yapar mısınız?

kızlar bebişleriniz hayırlı olsun...Silik çıkan arkadaşlar benimde 3,4 gün falan geçmişti yaptım varla yok arası bir ikinci çizgi belirdi.buradaki ark.sormuştum hepsi pozitif dedi.Ama ben yine inanamadım çünkü beklemiyordum hiç ihtimal vermiyordum ertesi gün tekrar yaptım yine aynı çıktı.geçen perş.doktora gitmeye karar verdim kesin bir sorun var diye düşünüyordum nys gittim ultrasonda bir şey çıkmadı birde kanda bakalım dedi.kan esti pozitif çıktı.vallahi kanda pozitif diyene kadar hiç ihtimal vermemiştim hayırlısı böyleymiş demekki.cuma günü ultrasona giricem bakalım keseyi görebilecek miyiz?Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin kimseye evlat arattırmasın..hepimiz içinde hayırlısı olsun..Benim ilk gebeliğim6.aya kadar çok iyiydı.sonra amniyo sıvısı bitti bebeğin kalp ritimleri bozuldu vs 1 ay hast.yattım.doktorlar hep en kötüsüne alıştırdı derken bebek erken geldi.7,5 aylık doğdu hiç anne sütü almadı.çok stresli bir süreç geçirmiştim.şimdi 2,5 yaşında bir delikanlı çok şükür eli ayağı sağlam sadece emmediği için bünyesi çok zayıf en ufak şeyde hasta oluyor.Doktorlar bana bende bir anomali olabileceğini bu yüzden 2.bebeğin daha riskli olduğunu öncesiinde bir tedavi sürecinin gerekebileceğini söylemişlerdi.bende bugün yarın gidicem derken bunca zaman geçti nasılsa korunuyorum yazdan sonra bakınıyım dedim ama Allah bana dedi ki sen dur bakalım kim oluypsunda plan yapıyorsun diyip beni kendime getirdi.hala gebeliğime inanamıyorum.doktora gittim aynı risklerin bu bebek için de olduğunu söyledi.şimdi ondan biraz tedirginin Allah korusun birşey olursa kendimi hiç affedemem.Dua etmekten başka çarem yok....Bakalım mevla görelim neyler neylerse güzel eyler...

canım çok sevindim alllahımm sorunsuz kucağına almayı nasip etsin inşalalh

X