Bu test sizce pozitif olabilir mi yorum yapar mısınız?

mlkhkn

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
297
14
41
$DSC00620.JPG $DSC00619.JPG

Arkadaşlar en son 4 şubatta regli oldum.3 -4 gün falan geçmiş oldu.Bugün test yaptım.silik bişey çıktı sanki yoksa bana mı öyle geliyor?yorumlarınızı paylaşır mısınız?

En son 3 yıl önce sürekli test yapıyordum 27 aylık bir oğlum var.merak ettiğim şey testlerde böyle işaret yerleri belli oluyordu da ben silik olarak onu mu görüyorum acaba ?yoksa gerçekten silik bir çizgi sizde görebiliyor musunuz?

tebrikler canim hamilesin ama silik oldugu icin kan testidne düsük cikar ve kesede güzükmez daha allah kucagina almayi nasip etsin

canım bu bariz silik çizgi adatine nekadar var veya geçtimi bide testin markasını merak ettim ama test güzel ve doğruysa hamilesin tebrikler

tebrik ederim canım...:nazar::nazar:
silikte olsa çıkmış ne güzel...
darısı başımıza....

aderimi 3 gün geçti.testin markası nova yazıyor.ne kadar iyidir onu bilmiyorum ama çok heyecanlandım hiç beklemiyordum olursa çok büyük bir sürpriz olacak banada çok şaşkınım o yüzden.bir kaç gün sonra tekrer deneyim en iyisi.

canım inşallah allah gönlüne göre nasip eder.seni yanıltmak gibi olmasın ama geceç ay bende bu nova denen testten yaptım hemde çok net ikinciçizgi çıktı sevinçten elim ayağım titredi baya bi kendime gelemedim akşamına kan yaptırdım koca bir negatif çıktı.

bencede yarın sabah idrarınla bidaha yap başka markayla bide çocuk istemiyomuydunki sürpriz olcak demişsin canım korunuyomudun yani ben de korunuyorumda geri çekilme ile buay benimde şüphelerim var ondan sordum

eaynı yöntemle korunuyordum o yüzden bu ay şüphelerim oldu.çocuk istiyodum tabiki temmuzdan sonra çünkü kpss kursuna gidiyorum temmuzda sınav var bütün planlarımı o tarihten sonrasına atmıştım ama kısmet .olursada çok sevinirim o yüzden hayırlısı

bencede hayırlısı canım allahım isterse olur biz nedesek boş bende temmuzdan sonraya erteledim bebek işini çünkü şeker hastasıyım ve sıkı bi diyete girmem lazım artı insülin kullanmam lazım kızımda 3 yaşında oyüzden erteledim bakalım hayırlısı herkez için bu arada yarın falan test yaparsan yaz mutlaka merakta bırakma

2 -3 gün sonra tekrar yapmayı düşünüyorum nasibimizde varsa olur inşallah

hamilesin canım..silikte olmasıhamileliğin erken zamanda olduğundan öyle...benimkide böyle çıkmıştı ilk hamileliğimde...

canım ben hamileyim adetimden 3 gün sonra yaptım böyle cıktı ama ben regl olmamıştım.

tebrik ederim seni cnm .bende regli olmadım bugün 4.gündü geçeli.inş.vardır ya çok garip bir heyecanım var.sürekli ötelerken demekki içten içe istiyormuşum şimdi olmazsa üzülürüm gibi geliyor.

hamilesiniz tebrik ederim.bayağı net görünüyor silik çizgi..reglinizde geçmiş zaten bence kan testine gidip kesinleştirin beklemenize gerek yo derim..hayırlı olsun

Nova testlerde böyle çizgi yeri belli oluyor..Yanıltıcı oldu bende..İnşallah sizinki gerçektir.Hayırlı olsun...

Benimki de pozitif çıktı.....Cuma günü ultrasona giricem.kan tahlilinde belli oldu...hayırlı olur inşallah...

$101_0348.jpg $101_0348.jpg

herkese günaydınnnnn .... az önce bir test yaptımm... resimdeki gibi ilk çizgi belirgin ikinci çizgi silik çıktı... sizce hamilemiyimmmmmmmmm....:KK24:

X