Bu sevginin bedeli bize çok ağır...

Aslinda ney bence sorun biliyormusun...evlenmeden once uzun yillar flort etmis olmaniz..o zamanlar ayni evde yasamadiginiz icin birbirinizi ozluyordunuz yanyana gelincede hersey cok guzel oluyordu..sonra araya baska bir kadinla birlikte olmasi giriyor buda aslinda seni sevmedigini artik aşk anlaminda gosteriyor..niye evlendi o zaman diye sorarsan yillarin aliskanligi yuzunden..birakamadiniz birbirinizi..ama ayrilmaliydiniz ..cunku artik sizden geriye aliskanliktan baska birsey kalmamisti..evlenipte ayni evde yasamaya baslayincada o aliskanlikta gitti sevgide yoktu zaten ...sonra cinsel isteksizlik basladi...isin ozunde esin seni artik aşk anlaminda sevmiyor belki sadece esi oldugun icin yillardir birlikte oldugun icin normal seviyor...esinin kafasi karisik mutsuz ama ustune gitsen eminim ki konusacaktir gercekleri..al karsina ciddi ciddi sor beni nasil seviyorsun benimle hâlâ yasamak istiyormusun diye konus...bide bebek planinida ertelemesi cabasi ..uzgunum ama durum bu..

Diyorsun ki cok buyuk pismanlik yasadi esim.
Tum hayata mi kustu esine dostuna sirtmi cevirdi yemekten icmekten mi kesildi eve mi kapandi?
Cinsel perhizi disinda baska birseyi yazmadin sanirim.
Neler yapar esin cidden seni altattigi icin tum hayatla bagi mi koptu?
Bu kadar pismansa seni uzmeye niye devam ediyor diye de sormak lazim.
Burada bir mantik hatasi yok mu?
Seni cok seviyor aldattigina bin pisman ama yine ayni adam 8 aydir eziyet ediyor sana.

Kesin olan bu.Bunu acikca konustuk.Uzakliktan ileri gelen yogun hasret ve ilgi vardi.Evlenince elimin altinda muamelesi.Bir seylerin aliskanliga donusmesi tabiki bunlar var.

3 yil onceye dondugumde.Ogrendim ve buyuk olaylar cikti.5 ay sadece ise gidip geldi kendini eve kapatti.Bakmadi kendine yemeden icmeden kesildi.Ailesi ve arkadaslari el koydu olaya.Konusulamiyordu.Surekli yalniz kalmak istiyordu.Uyumuyordu surekli duzensiz uyku.Vicdanim uyutmuyor diyordu.Onu affettigimde ben kendimi affedemedim aylarca azap cektim dedi.

Ben affedince el bebek gul bebek olduk bide yeni evliyiz.Sonra cocukkismet olmadi.İsyerinde yogun baski ve bebek icin tahliller surekli gorev gibi gelen bir iliski durumu.Bende sogudum o da.Simdi tekrar canlandirma cabalari.

Yani isin boyutu degisik.

8 aylik bi eziyet var evet neden bilmiyorum.Ve nereye kdr gidecekbilmiyorum.Sıkildim bildigim bu.

Kesin olan bu.Bunu acikca konustuk.Uzakliktan ileri gelen yogun hasret ve ilgi vardi.Evlenince elimin altinda muamelesi.Bir seylerin aliskanliga donusmesi tabiki bunlar var.
Esini seviyorsan ayrilmak istemiyorsan eger burda is sana dusuyor ilk once sabirli olmak gerekiyor..ustune gitmeden zamana birakmali ..ozlet kendini sanki eskisi gibi sevgili zamanlarindami gibi ozlemelisiniz birbirinizi...bazen hepimizde olur boyle durumlar kapatiriz kendimizi tum dunyaya..ama zamanla duzelir hersey..sizin ilaciniz biraz zaman ve bir bebis ...eger baba olursa iste o zaman gercek askin gercek sevginin ne demek oldugunu anlar..hersey daha guzel olabilir..ama dedigim gibi ilk once ikinizin aşkı tekrardan ayni heyecani yakaladiktan sonra..suan kari koca olamiyorsaniz o zaman arkadas olun..dertlesin sakalasin ..sacma gelebilir ama iki kanka gibi..ben bi keresinde oyle yapmistim cok ise yaramisti..duzelir insallah hepimizin evliliklerinde sorunlar cikiyor..bir sekilde atlatmaya calisiyoruz..

Konu sahibi hani insandan insana farkeder tabi ama bak biz 4 senedir çocuk için uğraşıyoruz ve yaşadıklarının kaç kat fazlasını yaşadık tedavi uğruna. O görev gibi günlü sevişme olayının bütün tadı tuzu nasıl kaçırdığını bilirim ama 10 gün ilişki olmayınca ben isyan bayrağını çekmiştim sen 8 aydan bahsediyorsun! Etrafımda 1 senedir hiç ilişki yaşamamış çiftler var diyorsun da dedenler falan mı bilmem. Hiç normal değil 8 ay ilişki olmaması. Eşim varikosel ameliyatı oldu ameliyattan sonra 1 hafta bekledik zorla. Ben rahim ameliyatı oldum 2 gün bekledim anca. Yani çok temelsiz bir bahane 8 ay sevişmemeye çocuk konusu... eşin bunu mu ileri sürüyor? Çocuk konusundan neden vazgeçmiş? Gerekçesi ne?

Acikcasi cok garip bir durum.esin boyle agir depresyon gecirecek kadar hassas ise aldatmaya nasil meyletti merak ediyor insan.
Herneyse olan olmus.
Ama bu kadar agir depresyon gecirip te tedavi olmaya calismamasi da ayri merak konusu.
Seni seviyor ise sevdigi kadina sarilip hayata kaldigi yerden neden devam edemedi.
Cunku affetmissin artik.gecmise sunger cekilmis.
Yasini niye tutuyor esin aldatilan sensin.
Ne yapin edin bir psikologla gorusun.
Bunda israrci ol.
Esiini cok seviyorsa aldattim diye yas tutacagina tedavisinn pesine dussun.
Sen de hayatindan daha fazla calmasina musade etme.
O 8 ay bi bakmissin 3 sene 5 sene olur.
Daha fazla zaman kaybetmeden cozum arayisi icin israrci ol

Hiçbir erkek is güç sıkıntılar yüzünden sevdiği kadinla cinsellik yaşamaktan kaçmaz üstelik 8 ay.Türkiye 'de yaşıyoruz yahu insanlarin yasam standartlarina bakin bi.Ne sıkıntılar ne dertler var.Boyle bahane mi olur.Çok başka sebepler var belli ki ama siz bunları düşünmek istemiyorsunuz.Adam sizi aldatmış nasıl olur da o adamdan bu kadar emin olabilirsiniz.Ask söz konusuysa insan herşeyin olmasını istediği gibi oldugunu düşünür .Ama disaridan bakan göz daha gercekcidir.O yüzden burada ki insanların söylediklerini önemseyin.

"]Konu sahibi hani insandan insana farkeder tabi ama bak biz 4 senedir çocuk için uğraşıyoruz ve yaşadıklarının kaç kat fazlasını yaşadık tedavi uğruna. O görev gibi günlü sevişme olayının bütün tadı tuzu nasıl kaçırdığını bilirim ama 10 gün ilişki olmayınca ben isyan bayrağını çekmiştim sen 8 aydan bahsediyorsun! Etrafımda 1 senedir hiç ilişki yaşamamış çiftler var diyorsun da dedenler falan mı bilmem. Hiç normal değil 8 ay ilişki olmaması. Eşim varikosel ameliyatı oldu ameliyattan sonra 1 hafta bekledik zorla. Ben rahim ameliyatı oldum 2 gün bekledim anca. Yani çok temelsiz bir bahane 8 ay sevişmemeye çocuk konusu... eşin bunu mu ileri sürüyor? Çocuk konusundan neden vazgeçmiş? Gerekçesi ne?[/QUOTE]

Hey maşşallah rahim ameliyatı oldun ve 2 gün bekleyebildin öyle mi. Azgınlığın da böylesi hahahhahahahah

sizi aldattığı kadınla arkadaş olmanızı isteyen adamın sizinle sevişmiyor oluşuna takılmanız gerçekten enteresan bakış açısı..
üstelik sizi düşürmeye çalıştığı iğrenç pozisyonu, salak yerine koyulmayı hazmedip sevmeye devam edebilmek büyük başarı..
ben bu kendinden fazla karşısındaki erkeği seven kadınlara ciddi saygı duyuyorum..
affedip sindirebilen kadınlara...
ve eşiniz sizi sevmiyor zaten sizden kültür olarakta, görsel olarakta daha ezik bir kadını tercih etmiş olması onun standardını gösteriyor.. tencere kapak olduklarını düşündüğüm bu ikiliden kadın olan taraf ezik bulunurken erkek olan tarafın sevilmeye devam edilmesi oldukça enteresan...

Son düzenleme:
Adam aseksuel değil hatta ateşli biri demişsin.nasil olur da 8 ay bir birleşme olmaz.bunun çok fazla bir nedeni olamaz aslında ve genelde ilk akla gelendir sebep (gerçi sen pek aklına getirmek istemiyorsun ama)

Sondaki eneresan olmasa yılın yorumu diyeceğim

Doğru mu anlıyorum? Siz birbirinize deliler gibi bir aşk yaşattığınızı düşünüyorken eşiniz sizi aldatıyor.. Sanırım bu bağ karşı taraf için o kadar da büyük değilmiş.. Ama sizin aşkınızın büyüklüğünü tartışmıyorum bile. Bence siz gerçekten güzel düşünen o tertemiz aşık olunası kadınlardansınız..

Cinsellik erkekler için çok ayrı bir boyut. Bir erkek kolay kolay eşini reddetmez. Reddediyorsa nadiren, ya gerçekten o gün çok yorgundur, ya da eşine kızgındır ve henüz yelkenleri suya indirebilecek kadar yumuşamamıştır. ( yine de fazla sürmez )
Siz 8 ay gibi ciddi bir süreden bahsediyorsanız ortada gerçekten büyük bir problem var demektir.

Evet, eşiniz belki sizi aldatmıyordur ama size olan sevgisini, ilgisini sorgulamalısınız. Duyguları kalmamış bir erkek, her ne kadar "erkek" olsa da, o kadını benimsemekten uzaklaşır. Aşkın bir anlamıda, birbirinin bedenine alışmak, sevdiğinin bedenini içselleştirmektir. Cinselliğin farklı bir boyutudur dokunurken o insanı sevdiğini hissetmek. Yani aslında hiçbir zaman sadece sevişmek olmamıştır o. Bence kadınlar ön sevişmeyi biraz da ilgi istediği için bu kadar önemsiyorlar. Eşimiz bizi öptüğünde, sadece mutluluk duyduğumuz anlar da oluyor. Cinselliğin yanında, sevdiğini öpüyor hissi biz kadınları mutlu ediyor. Biraz da bunu istiyoruz sanırım..

Eşinizin sizi bu duygudan mahrum bırakması çok bencilce. Ayrıca bu şekilde devam ederse korkarım aranıza soğukluk girecek. Belki siz yine eşinizi seversiniz. Ama eşiniz..

Dediğim gibi eşinizi kesinlikle sorgulamalısınız. Alttan almayın. Sıkıntı, stres bahanedir bana göre. Ayrıca bu, 1 numaralı stres atma olayıdır bir bakıma. Ama boyle bahanesi vardıysada sebebini sorun. Sıkıntı, stres neden? Sebep siz misiniz? Siz değilseniz neden size dokunmuyor? Son derece ciddi olmanız gerekiyor.

Is konusunda skintili yazmissinz.bazi erkekler ekonomik anlamda skintili donem geciyorsalar cinselligi tamamen unutabiliyorlar.ama kafalari rahatladiginda normale dönuyor.cevremde ornekleri var.bence yardim almalisinz kesinlikle

Aldatıyor mu,aldatmıyor mu kısmını bilemem ama eşinizin sizden soğuduğu ,istikrarlı hatta kararlı bir şekilde uzak durduğu net.Bence başlıkta ve yazinizda bahsettiğiniz o sevgi ifadeleri sizin kendinizi kandirdiğinizin ispatı.Eşiniz belli ki sizinle evli olmanın avantajlarını düşünüyor ve devam ettiriyor.Ben sevgi namına bir şey göremedim açıkçası eşininizin tarafında..Duygularinizi abartmadan gözlemlemenizi öneririm bundan sonrası için de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…