Bu saatte neden internet başındayız?

:CüvCüv:dünya evine giricek olmam münasebeti ile (kine gereği varsa demeye başladım şimdiden:dance:) tecrübe sahibi,bilgili ablalarımın kardeşlerimin fikirlerine çok ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için şuna buradayım.
İş yerinde geçmeyen vakti böylesi güzel ortamda geçirmek sizlerle olmak güzel açıkcası :1hug:

offf çok derdim var çokk bu adam beni öldürcek ben çok seviyorum ama evlilik ve ebbek bizi çok sarstı romantizim falan kalmadı az öncede msj attım sorunlarımızı çözmek için fikir edinmeye çalışıyorum ve bebgimö uyuyo ve kk den kopamıyorum

"Hiçbir başlığa uymayanlar" bölümüne taşınmıştır mod arkadaşım bilginize

evdeyimyerimseniben
yalnızımsositososito
tv falan da seğretmiyorum
k.k yı ve arkadaşlarımı seviyorum:asigim:
burda olmaktan mutluyum o yüzdenkaydirigubbakcemile5

Valla herzaman değil ama bugün çok üzgünüm. Konu da açtım zaten bir derdim var diye.. Ağlamaktan gözlerim şişti. Sizlerden destek almak için burdayım. İyiki varsınız

ben buraya aşıkım aşık...... :)çok seviyorum işden çıkıyorum aklım hep burda kadınlar kulübü koliğimm.

aynen ben de aşığım selincim ya, bir ay kadar bi süre oldu üye olalı ama herr bulduğum boş vakitte evde, işte fırsat bulunca sürekli kk.dayım, bağımlılık yaptı bana da, açıkçası buraya üye olurken hiç sanmıyodum burda böle bi ortam olduğunu, kendimi bi grup arkadaş arasında kaynatıyormuş gibi hissediorum burda kaydirigubbakcemile3

al benden de okadar kaydirigubbakcemile3

eşim evde değil işte
bende işlerimi bitirdim burayıda çok seviyorum tv izlemek yerine burada sizlerle vakit geçirmeyi tercih ediyorum:enbuyukkk:
laf aramızda kk bağımlılık yaptıda azcıkkaydirigubbakcemile

Sabah 07.30 da açıyorum mesai bitiminde kapatıyorum evde de fırsat olursa da internetteyim sengözlerimebaksanabbağımlı oldum-tatlicadiarzu-

ay uyku tutmadı yahu üstelik sabah erken kalkmam gerek :bbo:
uykusuz gecelerimin dostu:enbuyukkk:

sabah 8 dekalkmam gerektiğini bile bile düngece yani sabah 5,30 akadar nette kaldım yarısı kk da tabii seviyorum burayı ama şu bir gerçekki nette zaman nasıl geçiyor anlayamıyor insan eşim 3 gecede bir nöbette ee tabi bende nette nöbette ama şimdi işteyim öğlen paydosu ve ben hala netteyimm allahım ben bağımlımı oluyorum heeyyyttttttkaydirigubbakcemile3

kocammm yokkk yanımda
yaklaşık 2 saat sonra gelecek
çalışıyor adamcagızz

bizimkide iş yemeğinde yoksam ne işim var burda :teselli:

Eşim yok yanımda, ikizlerim uyudu çok yalnızım çoooook ama en iyi arkadaşım kk var beni hiç yalnız bırakmıyor:enbuyukkk:

Geçerli bir sebebi yok ama burada olduğumdan mutluyum ya önemli olanda bu zaten yerimseniben

evde yalnizim herzamanki gibi
bir yandan kavak yelleri bir yandanda burda takiliyorum
can sikintisi

Valla akşamlarımız çok monoton geçiyor. Tv haricinde tek faaliyetim internet. Oda eşim poker oynamazda ondan kaparsam laptopu yaniii :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…