Bu saatte neden internet başındayız?

boşver takma kafana erkeri anlamak zor gercekten ben bu saatlere kalmazdım uyurdum ama nedense uyku yok herkes yattı

Takmama ya çalışıyorum ama.........:çok üzgünüm:
neyse geldi zaten..
tlf nun şarjı bitmiş miş.............

ilgin için tşk ederim.........,
ii geceler:1hug:a.s.

çünkü kızım bir gece kuşu
bende gecekuşu oldum sayesinde...
eşimde nöbet te ise,oooo değmeyin keyfime

çünkü kızım bir gece kuşu
bende gecekuşu oldum sayesinde...
eşimde nöbet te ise,oooo değmeyin keyfime

hani su kosendeki anti manak yazisi varya onu nasil yazdin oraya arkadasim profil kismindan mi

herkes mısıl mısıl uyuyo bu saatte benım hıc uykum yok..o yuzden hala ınternetteyım :1no2:

Ölüm sesleri diye bi filmde başladı kanal d de şimdi onu izleyim diyorum:)

uykum yuk
mesela saat 4 gibi genconun tekrarını izliyorum eski bi dizi ama bakıyorum
sonrada elveda derkene bakıyorum oda 5 gibi başlıyor. laelaelaelaelae
sonra gümüş başlıyor 6 gibi onada bakıyorum birazcık mirmirmirmir
ahg ben çoktan yemişim kafayı senağlama

Canımcım inan bende bilmiyorum.
Gözlerimden uyku akıyor.
Ben ekrana yapışmış vaziyetteyim.
Ahhhhhhhhhhhhhh KK
Senden kaç gecelik uyku alacağım var.
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ben de işsiz güçsüz okulsuz bi beklemede olduğum için ve uzun süre evde oldguum için internetten ayrılamıyorum ...

kpss klavuzunu bekliyorum inş bi iş olur da başlarım kafayı yemek üzereyim bunaldım resmen bi de ınsan alışınca çok zor istesem de uyuyamıorum napsakk kii topluca firar mı etsek :dance:

sitede alışkanlık yapıo resmen burda güzel vakit geçio zaten yat kalk int msn tatlılar yap gez aynı şeyler işte offf topic tam benlik olmuş valla içim dolmuş susamıorum kaydirigubbakcemile3

ve canım sıkılıoooooo gamyoncuiremsu

bir yandan test çözüyorum ..
ara ara buraya göz atıyorumsengözlerimebaksanab
derslerim iyi gidince buraya fazla takılsam da yakında buna dur demem gerekecekkaydirigubbakcemile3
çarşamba-perşembe yokum cuma akşamına kadar senağlama
beni özleyin anacımmmŞeniz

ahh ben bilsem yav insanın nasıl uykusu olmaz benim olmuyor birde erkek arkadaşımla kavga ettik onada kızdım ondan kafamı başka şeyle meşgul etmek için internet başındayım

akşam 7,30 da uzandım şöyle yemek sonrası şekerleyim diye...
bi gözü açtım saat 1 olmuş...şekerleme ağda olmuş anlıycanız...e yatta uyu bakalım :1shok:

Oglusumla oglen 3 saat filan uyumusuz suan hic uykum yok biraz takilim uykum gelsin dedim

cunku ben bi gece kusuyum suan coktan uyumam gerekirken sabah bi goz atmadan kk uyuyamiyorum acaba kim memisleri biraz buyuttu kim hangi makyaji yapti kim ne giymis hangi yemegi yapsam kimin ne derdi var burayi seviyom ben ya

bu saatte hem kahvalti yapiyorum hemde kk da geziyorum

Ben de gündüzleri ders çalışıyorum geceleri KK ya takılıyorum.Yapacak hiç birşey yok napıyım.Evde vakit geçmiyor.Kpss tercihleri bekliyorum.Ayrıca bu aralar uyku problemi yaşıyorum gece uyuyamıyorum sabah 6 gibi yatıp 9 da kalkıyorum günde 3 saat uyuyorummirmirmirmir

kocam işe gitti... ev işlerini sabah erkenden bitirdim.. tv de birşey yok.. sanoırım en önemlisi kk bana bağımlılık yaptı...

benım öğle olmuş ama ben burayı sevıyorum....a.s.

Yeni geldiğim bu şehirde çok yalnızlık çektiğim için...
Bir de kk da kopamıyor insan...

ben buraya aşıkım aşık...... :)çok seviyorum işden çıkıyorum aklım hep burda kadınlar kulübü koliğimm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…