Bu saatte neden internet başındayız?

Ben de biraz alıntı yapayım
uykum yok,kocam yok,derdim çok ,merakım çok ama yarın erken gitmem gereken bi işim vaaar

bu arada söylemeden edemicem yan komşu konudaki agustos_boceeni bekliyorum
bide turplu su ve zencefil suyu konusunu takipteyim ..kötükedihüso

ağustos böceği ,cırcır böceğine haddini bildirmiş sonuç bu ben biliyorum....:roflol:

3 ay oldu ondan ayrildim ama hala msnimde. hic yazismiyoruz. onu hala cok seviyorum. o msnde online olunca onu yanimda gibi hissediyorum. o yuzden o msnden cikana kadar bende burdayim. deliyim ben deli....ya yardim kizlar ne yapcam ben...

Ah canim benim ole msn den uzaktan uzaga bakisana kadar onun sevdigini solesene
sonmemis atesi alevlendirsene her aklimi sana mi solim:mymeka: tobeee
neyse hemen gidiyosun bi derdim var a konunu aciyosun hadi bakimkaydirigubbakcemile5

Ben de biraz alıntı yapayım
uykum yok,kocam yok,derdim çok ,merakım çok ama yarın erken gitmem gereken bi işim vaaar

o zaman napicez ,vitaminimizi alicez ,reklamlarda çıkıyordu ya hani gülse birsel diyordu,
sonra yarın kalkamazsan nolcek?mirmirmirmir

Burada başkalarının dertlerini okuyup yorum yaparken kendimi yalnız hissetmiyorum ... hissettiğinde yalnızsındır... Aslında bu siteye takılmanın iyi şeylere alamet olmadığını düşünüyorum ama neyse :)

uykum gelmedi,kocacım dibimde ama horultusuyla birlikte:bbo: sersem gibiyim,açım ama rejimdeyim sizler gibi kısıır mısır atıştıramıyorum,üzüyosunuz beni yemeyin sizde:mymeka:

bundada vardır bir alamet kaydirigubbakcemile3

ama onu sevdigimi biliyor. o beni sevmiyor. :çok üzgünüm::çok üzgünümnuda unutamadim. ...delircem ya... 3 ay oldu...peki o neden beni msnden silmiyor? konuyu acan arkadastan özur dilerim cunku konu disi biraz yazdim.

bak simdi kovucaklar bizi burdan, onun icin bi derdim vara konunu ac dedim fikir
danismak amacli...
Neden silmiyo demekki o da senden hoslaniyo olamaz mi bu da bi ihtimal demi?

bak simdi kovucaklar bizi burdan, onun icin bi derdim vara konunu ac dedim fikir
danismak amacli...
Neden silmiyo demekki o da senden hoslaniyo olamaz mi bu da bi ihtimal demi?

bence de katılıyorum, sevgilisi falan olsaydı da seni sildirirdi demek ki sevgilisi de yok , sen aç konu geliriz oraya toplucakkaydirigubbakcemile

ama onu sevdigimi biliyor. o beni sevmiyor. :çok üzgünüm::çok üzgünümnuda unutamadim. ...delircem ya... 3 ay oldu...peki o neden beni msnden silmiyor? konuyu acan arkadastan özur dilerim cunku konu disi biraz yazdim.

estağfurullah, sana değer vermeyen bir kişi için kendini heba etme,daha iyiside çıkabilir karşına ,gelecekte ki mutlu günleri düşün...yasakkelime

kocam yokk
sevgilim askerdeee
yarın iki tane sınav varr :)
neden burdayım ben de bilmiyorum :)))

Kocam işi gereği geç geliyor
Çocuklar uyudu
Buradaki paylaşımları okuyarak güzel vakit geçiriyorum

dogrudurr :) valla sınava uykusuz gitcem hee :)
kopamıyorum :)

cünkü kadinlar kulubunun tiryakisi oldum ayrilamiyorum hayatim

eşim nöbetçi ..
sabah konferansa katılmamız gerekiyor ne giyeceğime karar veremedim hala bakınıyorum öyle
-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…