Makyaj Ürünleri Bu rujdan arıyorum . yardım edinn

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nisasinem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
42
0
Rujların markası Smashbox ama bildiğiniz üzere smashbox çok pahalı bir marka. aynı bu şekilde duran , bildiğiniz bir rujlar var mı? (resmiyle birlikte paylaşırsanız sevinirim :) )

Eki Görüntüle 241604

$Eden.png

Resim kaynak:http://www.lensmakyaj.com

Eklentiler

• $Raspberry Kreme.png
    $Raspberry Kreme.png
    224,5 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Birkaç sene önce kullanıyordum hala var mıdır bilmem, Body Shop'ta metalik ambalajlı ruj serisinde adı "plum" ya da içinde plum geçen bir ismi vardı hatırlayamıyorum o da aynen bu senin kullandığın ruj gibiydi. Duruşu da rengi de... Bir diğer seçenek de golden Rose'un gri ambalajlı serisi. Bu tonlara benzeyen mat (ışıltısız) kremsi görünümlü rujlar var onda da. Ben seviyorum. Hatta geçen gün taxim'deki erkul kozmetikte indirim vardı. 2.95'e inmişti fiyatı. Normalde de zaten 6-7 lira bişeyler.

Birkaç sene önce kullanıyordum hala var mıdır bilmem, Body Shop'ta metalik ambalajlı ruj serisinde adı "plum" ya da içinde plum geçen bir ismi vardı hatırlayamıyorum o da aynen bu senin kullandığın ruj gibiydi. Duruşu da rengi de... Bir diğer seçenek de golden Rose'un gri ambalajlı serisi. Bu tonlara benzeyen mat (ışıltısız) kremsi görünümlü rujlar var onda da. Ben seviyorum. Hatta geçen gün taxim'deki erkul kozmetikte indirim vardı. 2.95'e inmişti fiyatı. Normalde de zaten 6-7 lira bişeyler.

hımm . teşekkür ederim :) bahsettiğin body shop ürünü dudak balmı değil demi? çünkü body shop plum diye aratınca sadece bu ürünü bulabildim.

$rich-plum.jpg

Bulunması kolay bi renk bu her markada bulabilirsin bence
Buna yakın bi rujum var fakat baya eski,artık avon'da var mı bilmiyorum ama ekleyeyim resim.
Avon Lipstick - Carnation

$17082011841.jpg $17082011837.jpg

[dudak yapını çok begendimm hakeetennn ruja gelincee deborah mac ve shsidio markalrına bakmanı tavsiye ederim:KK12:

flormar süpershine serisi 512 nolu ruj bu renge çok yakın..
fiyatta 10-12 tl falan..

netten de bu rengi aratıp bakarsın

flormar süpershine serisi 512 nolu ruj bu renge çok yakın..
fiyatta 10-12 tl falan..

netten görsellerden flormar süpershine 512 yazıp aratabilirsin..

cevabın için teşekkür ederim :) numarasını veya resmini bulabilirsen ekleyebilir misin ?

Rujların markası Smashbox ama bildiğiniz üzere smashbox çok pahalı bir marka. aynı bu şekilde duran , bildiğiniz bir rujlar var mı? (resmiyle birlikte paylaşırsanız sevinirim :) )

Eki Görüntüle 241604

Eki Görüntüle 241602

Resim kaynak:Makyaj ve Lens Blogu

Ay leyla oldum hepten canım 10 dakika geçsin linki de mesaj atacağım sana :KK1:

Maybelline Colour Sensational Lipstick in Intense Pink
Mac Angel
Avon Baby lips (bayılıyorum buna ama sanırım kaldırdılar ne akla hizmet kaldırdılarsa, eğer bulursan al çok güzel gerçekten de)
Ama bu rengi yakalamak için koyu renk pembe ruju çok az sürüp parmak ucunla dağıtabilirsin zaten anlamadım ben eklediğin resimlerin biri çok açık biri koyu?

X