Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bu resme göre kıyaslayalım

buket3406

L&M Delisi
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
422
9
benimkiler bu resimdekine çok benziyo buna göre yorum yapın kızlar.bide yanda silikonlu hali var bence çok yapay öyle olsun istemem $gogus-meme-buyutme.jpg

gercekten silikonlu hali çok itici geldi bana her an yüzüme patlayacak gibi:KK52: ay nasıl basmışlar kadına öyle silikonu ya :KK37:
kıyaslama yapamıyorum cunku ılk resımden ben pek bırsey anlamadım :KK17:

aşağı yukarı şikayet edenlerin geneli bu şekilde heralde, silikon harbiden kötü duruyomuş yaaaa ben boyle oldugunu tahmin etmemiştim soğudum şimdi :KK53:

evet gercekten cok yapay sisme bebek gbi boyle olcgna kucuk olsun dha iyi bu bitek disardan guzel durur zaten bizde dolgulu sutyen takinca disardan guzel duruyo. minikleri dogal yollardan buyutmek lazim:) AYRICA OKADAR KİSI BAKMIS HADI BI CEVAP YAZIN K.K KIZLARI GENEL DURUMU MERAK EDIYORUM KIM NE KDAR GOGSU BUYUTMEYE CALISYO

aşağı yukarı şikayet edenlerin geneli bu şekilde heralde, silikon harbiden kötü duruyomuş yaaaa ben boyle oldugunu tahmin etmemiştim soğudum şimdi :KK53:

cnm bu silikolarin farkli sekilleri var :) damla seklinde olanlar var onlar cok dogal duruyo silikonlu oldugu bile belli olmio...resimdeki kadin farkli sekil almis o zaman belli oluyo tabi :)

çıplak olarak baktığımızda silikonlu hali çok itici duruyor ama elbiseli ve hatta hafif göğüs dekolteli silikonlu hali çok çok daha çekici olacaktır. ayrıca bu resimdeki silikonlardan çok daha başarılı ameliyat olan arkadaşlarımız var, onlardan doktor tavsiyesi alıp ona göre bir doktora gidersen çok daha iyi bir sonuç çıkar ortaya diye düşünüyorum.

çıplak olarak baktığımızda silikonlu hali çok itici duruyor ama elbiseli ve hatta hafif göğüs dekolteli silikonlu hali çok çok daha çekici olacaktır. ayrıca bu resimdeki silikonlardan çok daha başarılı ameliyat olan arkadaşlarımız var, onlardan doktor tavsiyesi alıp ona göre bir doktora gidersen çok daha iyi bir sonuç çıkar ortaya diye düşünüyorum.

cnm sonuçta biz güzel göğüsleri dışardakiler baksın beğensin diye değil... çoğumuz evlendiğimizde eşimiz için veya evli olanlar da yine eşleri için istiyor.. sonuçta çıplak halinle görcek olan o yani.... elbise giydiğimde güzel dursa nolur.. çıplakken güzel durmadktan sonra :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

benimkiler bu resimdekine çok benziyo buna göre yorum yapın kızlar.bide yanda silikonlu hali var bence çok yapay öyle olsun istememEki Görüntüle 327379

Bu silikon benim de pek hoşuma gitmedi. Ama bu demek değildir ki her silikonlu göğüs böyle dursun. Çok başarılı çok güzel duran estetikli göğüsler var. Doktoruna bağlı diye düşünüyorum.

cnm sonuçta biz güzel göğüsleri dışardakiler baksın beğensin diye değil... çoğumuz evlendiğimizde eşimiz için veya evli olanlar da yine eşleri için istiyor.. sonuçta çıplak halinle görcek olan o yani.... elbise giydiğimde güzel dursa nolur.. çıplakken güzel durmadktan sonra :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

aynen oyle dışardaki adamı napıyım ben yaa :KK53:

nisan ayında bende ameliyat oldum ve göğüs ucunun yarısını kesip koydular damla silikondu ve hiçbi şekilde belli olmuyo çok memnunum

ay benım bu bastakındende kucuk gıbı sankı yaa :KK43:(

X