bu nasıl doğum öyküsü demeyin..........benden bu kadar

oğluşunla sana mutluluklar diliyorum.

yaşananları boşver,tavrını koy yeter herkes hatasını görsün....sen oğlunla mutlu olmaya bak.keyfini çıkar :)

onlar birer melek.herşey onlar için...

canım yuregındekılerını ne guzel kelımelere dokmussun bılrım umutları yıkılısları uzuntulerı ama sonunda kucagına almısın rabbım saglıcakla buyutmeyı nasıp etsın ınsallah....

ay guzum ya inanamiyorum çok zor bir durum allahtan yavrucuğunu kucağına sağ sağlim almışsın cnm bnm çok üzüldüm gerçekten ay bu okuduğum kaçıncı hikaye yine ağlıyorum ben çok mutlu oluyorum sizin adınıza kaynananıda takma cnm karıştırma işlerine yada duymazdan gel o hiç yokmuş gibi sen bebeiğinle ve ailenle mutlu ol hep ay of ağlattın beni kız umarım norma yolla da bir kuzucuğun olur yaşayamadıklarını onda yaşarsın rabim büyük hiç birşeyin ne olacağı belli olmaz

ayyyyyyyi sonucta mutlulugu bulmussun .o dünyanın en güzel nimetini RABBİM SANA NASİP ETMİŞ........darısı benim basıma........ALLAH IM HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİ NNNNNNNNN.AMİN!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…