Bu mubarek gunde bana yardim edermisiniz ?

azrammmmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
714
39
Selamun aleykum kizlar bana yardim edecekmisiniz bebegim olmasi icin bana lemyelid okurmusunuz ? Sadece lemyelid diye okuncak okuyabilirseniz kac tane okursunuz simdiden allah razi olsun hepinizden ..

" aşk-ı sehadet "

Selamun aleykum kizlar bana yardim edecekmisiniz bebegim olmasi icin bana lemyelid okurmusunuz ? Sadece lemyelid diye okuncak okuyabilirseniz kac tane okursunuz simdiden allah razi olsun hepinizden ..

" aşk-ı sehadet "

Canim hangi dua o?Okumak isterim senin icin.

Ssadece lemyelid diyilcek canim okadar kac tane okuyabilirsin allah razi olsun

" aşk-ı sehadet "

Tamam o zaman, 1000 tane aliyim ben :) INSALLAH yarina bitiririm. INSALLAH ALLAH duani kabul eder,resimdeki gibi guzel tatli saglikli bir bebisin olur,onu yakinda zaman kucagina almak nasip olur.AMIN INSALLAH. ALLAH senden de razi olsun canim.

Tamam o zaman, 1000 tane aliyim ben :) INSALLAH yarina bitiririm. INSALLAH ALLAH duani kabul eder,resimdeki gibi guzel tatli saglikli bir bebisin olur,onu yakinda zaman kucagina almak nasip olur.AMIN INSALLAH. ALLAH senden de razi olsun canim.

Allaaahhh razi olsun arkadasim allah gonlunden ne geciyosa versin gercekten cok icten soyluyorum bunu cok saol

" aşk-ı sehadet "

500 cektim bile, uykum gelmesse kalan 500 de okucam. Bugun okumasamda yarin sabah kalan 500 mutlaka bitiricem. Bu mubarek ayin bu mubarek gecenin yuzu suyu hurmetine INSALLAH duan kabul olur. AMIN.

" aşk-ı sehadet "

500 tane okudum canim.
Insallah tez zamanda minik bebeginin mujdesini verirsin :)

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

" aşk-ı sehadet "

500 tane okudum canım :KK19: rabbim en kısa zamanda bebişini nasip etsin inşallah:KK16::KK16:

500 tane okudum. En yakin zamanda kucaginiza alin insallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Demin 500 okudum simdide kalan 500ude okudum canim.1000 tanenin hepsini bitirdim.ALLAH kabul etsin AMIN INSALLAH:KK16::KK16::KK16:

Allah razi olsun hepimizin dualari kabul olsun insallah :) 500 tane daha okudum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X