Bu kvye napsam çok sinirliyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kv deniz kendi ipini kendi çekmiş belli ki ana oğul çok pintiler. Madem kv deniz gelmeye çok niyetli çağır gelsin ama anneni çağırma çünkü kadının sizin aranızda olanlardan haberi bile yok hem senin kv den mi karar veriyor annenin gelip gelmemesine.

Evin hanımı sizsiniz bir daha temizlik yaptıracağınız zaman kimsenin fikrini almayın, kadın çağırdım yarın temizlik yapılacak de geç.

Ne garipsiniz' mesafe koydugunuz insani neden evinize temizlige cagirdi oglun diyorsunuz. Calişan kadinsinız kendiniz arayin gelsin temizliğe biri bunu neden esinize duyuruyorsunuzki cagırdim deyin geçin rıza aramaniz sacma.

Kadin k3ndi aspratorunu temizleyince bile 2 gun yatmis hasta demekki. Ha belki psikolojiktir ama hasta sonuc olarak iki durum da.

Bencilsiniz bence

Mesele zaten hastayım diyip temizliğe kvnin kendisinin istemesi. Eşimin kvden temizleyin demediğini biliyorum.
Kv bana hastayım diyor eşime ben temizliği yaparım kadın çağırmayın diyor eşim de e annem yapıcaakmış dert etme diyor sonra başbaşayken kv yine ben hastayım diyor. Sorun aslında burası. Kv hasta değil. Ondan temizlik için eşim rica ettiğinde ben hastayım yapamam diyebilirdi. Ya da bana söylediklerini söylese bile yeterli. Sorun oğluna başka bana başka konuşması. Kayınvalidem temizlemeyi kendi istiyor ve plan yapıyor bir yandan da bana kollarım tutmuyor temizleyemem diyor

Kemalimde tam kemalim cimri odun merhametsiz büyüklerine saygısız adamın teki insanların fikrini alan bile yok gelip yapacaklar bak sen şuna
Hem de çalışan bir kadınmış!!
Sen o kadar çalış, adam bir temizlik parasını fazla görsün.

Eeee işte bunlar hep çalıştığın parayı mecburmuş gibi kocaya vermekte ..elinde olsa zaten bisi demeden temizlikçi bulurdu

"Deveye diken insanı sıkan yaranır derler "

Sıkanı degistirdim

Kadın size diyor ki beni bir salın kızı bile resmen ne münasebet demiş mi demiş. Çok sevgili kocanız annesini sıkıştırmış belli ki istemeyen kadın pat nasıl bilsin yok şu kadar istiyorlarmış demiş oğlu demiş işte bu kadar para istiyorlar gel sen yap kardeşimle veremem diyip durmuştur. Yazık ya annesine evinin pisliğini temizlettiriyor üstüne hamile kardeşinede inşallah görümcenizin eşi ayar verir eşinize sen kimsin diye. Sizde kendi paranızın harcamasını bile yapamıyorsunuz üstüne hamile görümcenizin temizlik yapmasına başta tamam diyorsunuz öyle adamın kafasını duvara sürter kıvılcım çıkartırım

Bu kadar şey yazıldı hala anlamıyorsunuz Sizin asıl sorununuz kayınvalidenizin size başka oğluna başka davranması değil. Sizin çalışıp kendi kazandığınız parayla eve temizlikçi bile çağıramamanız. En son temizlikçi çağırmaya ikna ettim demişsiniz ama eşiniz araya yine annesini sokmuş. Ama sizin had bildirmek istediğiniz kişi kayınvalideniz

Alti ustu 2 dolap silimi icin ne tantana kopmus. Ayrica 600 tl ne la 200 m2 evime her hafta kadin geliyor 300 tl normalde 250 burada tarife ben ev buyuk diye biraz fazla veriyorum.
Bence kayınvalide kendi evi icin de sordu
2 eve verilmiştir o fiyat bellki. Dublex ve büyük olsa neyse

Kv hastadir b3lki nerden biliyorsunuz. Hasta olmasa bile o yasta kadin dip bucak temizlik yapamaz zat3n. Hasta olmasa yaptiracaktiniz yani. Garip cidden. Salin kv yi bence. Bir de gorumce hamile olmasa bile niye evinizi t3mizlesin ne sacma. Gorumceniz doguma yakin sizi temizlige cagirsa hayatta gitm3zsiniz.

Esiniz onlar temizler dediginde sacmalama deyip kapatsaydiniz konuyu

Konuyu bu eşe ne yapsam diye açsaymışsınız keşke. Okurken yoruldum. Pintiliğinden mi düşüncesizliğinden mi böyle yapıyor? Ne alaka annem gelsin temizlesin, kadın sağlıklı bile olsa saçmasapan bir istek. Bir temizlik amma olay olmuş. Kendi evinizde bu kadar mı söz hakkınız yok?

Bu arada arkadaşlar ben konuyu uzun tutmamak için aşırı detaya girmedim. Benim hayatım ve kişiliğim hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Eşimi de beni de kvyi de sadece bu yazı üzerinden değerlendiriyorsunuz. Ancak değerlendirmeleriniz biraz sınırı aşıyor. Üslübunuza dikkat ederseniz saygı çerçevesinde size sorduğum soru üzerinden değerlendirme yaparsanız mutlu olurum. Ben de sinir üzerine üzgün olduğum bir konu üzerine size danıştım. Elbette eleştirilere açığım ama yapıcı eleştirilere... Bu konuyu beni aşağılayın diye açmadım. Hatalarımı uygun bir dille açıklayan ve destek olan herkese teşekkür ederim.

İlk aylarda düşük tehlikem vardı çalışıyordum sonra serklaj üzerine gebelik tansiyonu çıktı ve ben kimseden yardım beklemedim herkes biliyor teklif bile etmem aklıma bile gelmedi bunu bi seçenek olarak Bile görmem onlardan gönülden teklif gelmedikçe eşinizide anlamadığı konularda işe karıştırmayın

Şimdi hak verilmedi diye
Yaşanmamış şeyler anlatılmaya başlanabilir tarafınızdan

Surda bana kv savundurduttun ya tebrik ederim..
Sen kocanın ağzına nasıl bakiyorsan malesef kv den de öyle bakiyor neden kocama tamam dedi diye niye sorup duruyorsun anlamış değilim . O kadar kaba dusuncesiz adam yeni hamile kadını bile çalıştırmayı düşünüyor . Ben kardeşi olsam olay çıkarırım . İki kişi çalışıp millete sulaniyorsunuz. Her tarafı içli dışlı temizlerken nasıl mesafe koyacaksınız?

Eşim kanamam olunca annem haber verdi gelip yemek yapmak istiyor sana sen yatıyorsun dedi bende teşekkür ederim ben kendim hallederim rahat edemem dedim bitti gitti

Bence konu sahibine bedavaya getirmeyi mantıklı buldu ama konu kayınvalidenin yapamam demesiyle patladı kızgınlık bu yüzden

Mesafe koymak isteyen temizlige cagirmamali bence. Hem karnim doysun hem pastam dursun. Eve gelecek temizlikciyi niye esiniz dert ediyo. En basta tamam diyerek.bu duruma.siz yol acmissiniz. Kv konusunda bisi demiorum. O da az mikser degil

Konuyu az okudum da neden eşinize soruyorsunuz onu anlamadın yardımcı çağırmak istiyorsunuz çağırın.

Sorduğunuz soru üzerinden değerlendirme yapıyoruz zaten. Israrla asıl sorunu görmezden geliyorsunuz. Evet elbette bu yazı üzerinden değerlendireceğiz her konuda yaptığımız gibi. Müneccim değiliz nasıl eskiyi bilelim. Siz ne bekliyorsunuz ki? Sizi aşağıladığını düşündüğünüz kişi kimse şahsını alıntılasanız daha iyi olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…