Bu kvye napsam çok sinirliyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hamıle bayanın uzerıne gelmeyi cok severler.

Çalisan kadınım.hamilelik dışında da dip bucak temizliği hiç kendim yapmadım ne eşime ne başlarına hesap verme gereği duymam sadece temizlik günlerinde haberleri olur.300 tl ne benden değerli ne de başkasına minnet edilecek bi meblağ

Lütfen kırıcı olmayın. Üslubunu çok yanlış. Ben evimi hasta kv ve hamile görümcem temizlesin istemiyorum zaten. Yanlış anlaşılıyorum sanırım. En başından beri kadın tutmak isteyen benim. Sadece eşimin baştaki annemler gelebilir teklifini kabul etmem büyük hataydı.
Biz evimize ilgili her şeyi eşimle konuşup ortak karar veriyoruz. Eve bir deterjan alınacaksa bile eşim bana danışır ben de alırken ona danışırım. Dinamiğimiz bu şekilde. Her şeye ortak karar veririz. Her şeyden de haberimiz olur. Ben evi temizlemek için elbette eşime danıştım. Onun fikrini kabul etmemeliydim.
Daha sonra biz bir karar verdik kadın çağırmak için. Kv bunu bildiği halde farklı davranmaya başladı. Elbette eşime kızılacak nokta ayrı ama ben eşimle ilgili meseleyi başbaşa konuştum çözebilirim. Konu başlığı kv ile ilgili. Ben ona davranmam gerektiğini size sordum. Çünkü tutarsız davranışı beni çok üzdü.
Bana hastayım diyip oğluna farklı davranması beni rahatsız etti.
Değerli yorumunuz için teşekkürler

Mesafeli olmaya çalıştığın kayınvalideye temizlik teklif etmek..
Tabi o mesafe kayınvalide evine çağırdığında, yardım istediğinde koyulacaktır, diğer türlü onlar sizin her işinizi görmek zorunda.
Tutarlı olmak deyince de siz.

Kayınvalidenize mesafe koymak istiyorsanız, evinize müdahale etmesini istemiyorsanız şu işim var da dememek gerekiyor.
Çalışan bir kadınsınız.
Üstelik riskli bir gebelik süreci geçiyorsunuz risksiz olsa ne ayrıca... Sonuçta ihtiyaç hissetmişsiniz temizlik için bir yardımcı almaya karar vermişsiniz. Sevgili eşim ben şu iki günden birinde ben temizlik için yardımcı birisini çağıracaokö senin için hangisi daha uygun? Bitti. Bu kadar yılan hikayesine dönmesine de gerek yok.

Açıkcası bazen şikayet ettiğimiz durumları kendimiz yaratıyoruz. Kv ile mesafeli olacağım dediğinize göre aranız iyi değil doğal olarak kadın çok kötü bir pozisyonda kalmış. Oğluna ben yapamam dese oğlu surat edecek ben yaparım dese gelini sinir olacak. Kv mecbur kalmış açıkcası ikili oynamaya. Bu tip zorlamalar herkesi yalana dolana ve bu tip yanlış anlamalara yönlendiriyor maalesef. Kocalar de eşlerini zorla ailelerine götürür sonra neden surat ettin filan der o hesap. Böyle bir durumu siz yaratmışsınız açıkcası o yüzden kv kızma hakkınız yok diye düşünüyorum. Mesafeli durmak hiç görüşmemek konuşmamak olmadığı gibi evinize temizliğe çağırmak da değil. Siz de tutarsız davranmışsınız bu anlamda. Hem mesafeli olayım hem evimi temizlesin demek çok abes.

Sanıyorum ki çoğunluk eşiyle konuşup karar alır ama evi ilgilendiren konularda ben inisiyatif alırım daima. Eve temizlikçi çağırılacakca, halı yıkamaya gönderilecekse ben zamanına karar verir eşime söylerim bütçemizi ayarlarız. Aynı şekilde arabanın ihtiyacı olduğunda da o karar verir bana söyler kendimizi ayarlarız. Ama ne o benim kimi temizliğe çağıracağıma karar verir ne de ben onun sanayide kime gideceğine.

Bana göre en başta kv teklifini kabul etmeyecektiniz. Ondan sonra herkes 50 kere fikir değiştirmiş zaten, kv ikili oynaması normal kadın mecbur kalmış. Ayrıca hasta değilse bile çok dinç olsa bile sizin temizliğinizi kabul etmek zorunda değil. O yüzden hasta değil vs diye belirtmeniz yersiz olmuş.

Teşekkürler. Gerçekten hatalarımı güzel bir dille ifade ettiğiniz için

Siz evinizle ilgili kararı ortak vermiyorsunuz ki eşiniz veriyor ama sorun burda siz ortak verdiğinizi düşünüyorsunuz

Teşekkür ederim güzel üslübunuz için. Haklısınız

Evet sanırım öyle oldu durumun içerisinde fark edemiyor insan sanırım.
Evet kv gelmek istemiyor ama eşiniz onu cagrinca hayır diyemiyor sizde eşinize hayır diyemiyorsunuz farkındaysanız yani suçlu aramak yerine evinize mahreminizi niye kv ve görümceye açıyorsunuz mesafe koymak böyle olmaz. Kocanız niye yapmıyor temizlik kadınları kullanıyor

Madem çalışıyordunuz kendi paranızla yaptırın eşiniz ne karışıyor kavga gürültüye yer arıyor daha çok stres olursunuz son zamanlara gelmişsiniz

Kv aslında hem gelınını hem oglunu kıramamıs kadına kızmaya gerek yok psikolojik baskı gıbı bırsey.600 lıra da az degıl esıne de hak verdım ıyı kotu sızın ailenizde gelsın yapın beraber yappsınlar cokta inceleme artık oldugu kadar o paraya baska eksiğinizı kapatırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…