Bu kvye napsam çok sinirliyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Esiniz annesiyle konusurken kadin cagirmak masrafli olur dediyse kadin ben yaparim demistir gonulsuzce. Hasta ya da hasta değil belli ki oglunu kiramamis ama temizlik yapmak istemiyor. Firsat buldugu ilk anda da sizin yaptiginiz gibi ne sisi ne kebabi yakmis. Ogluna ayri soylemis, size istemedigini belli etmis. Ayni sizin mesafe koymak isteyip, temizlige gelmelerine ses cikarmamaniz gibi

Hayir mesele bu degil. Siz nasil "hayir ne munasebet canim , ben temizlikci cagiricam" diye kestirip atamadiysaniz, kayinvalide de ogluyla konusmaya gelince yapamam edemem diyememis, cunku oglu cok 8srarci ve cimri muhtemelen. Kendi kocaniza soz geçiremeyip, ben kendi kocama soz dinletemedim, sen söyle de dinlesin duye kayinvalideden ricaci olmak zorunda kalmaniz mesele. Mecbur mu senin ikna edemedigini ikna etmeye o kadin

Yoo öyle birisi değilim anlatmak da istemem açıkçası.
Size tavsiye; kimseden bişi beklemeyin
İşte o zaman arada mesafe olmuş olur.
Heleki çalışıyorsanız eşinizden asla izin almayın böyle şeyler icin. Çalıştığınız parayı eVe ortak olmayın.
Ama evde her şeyi kocanızla birlikte yapıyorsanız, ki yapmadığınız belli bisi
Kazancınız kendimize olsun. Hem evde çalışıp hem işte çalışmış oluyorsunuz.
Sonra böyle nankörlük yapar kocanız .

Kayınvalıdeye gelirsek eger hastalığı ayrı ama eminim kendi kızı olsaydi gider temizlerdi evini. Sonuçta kendi kızı tabii herkes işine geldiği gibi.
Ama yapmak zorunda değil işte.
O da onun isteğine kalmış bisi.
Sizin hatanız kayınvalıdeye ağız eğmek!

Sonuc olarak mesafe iyidir, ileride tek laf etmeye hakkı olmaz kimsenin.

Aynen pis olsun gerekirse kimseye müdana etmiyeyim canı isteyen teklif beklemez bi el atalım yapalım der zaten

Kv oğluyla kötü olmamak için seni harcıyor, kadın çağır temizlik yaptırma kimseye , kimsenin ağız kokusunu çekme...

Altı üstü bi temizlik nasıl bu kadar olay haline getirebildiniz. Calısıp krndi paranı kazanan insansın esinle bu kadar tantana yapacagına bulsaydın bi temizlikci yaptırsaydın. Kocana laf dinletemezken kvyi sikayet etmende cok tuhaf

Ve görümceye de lafım var. Size gelince " temizlikçi tutsana " der.
Kendi sizin durumunuza gelsin eminim anneden yardim ister.
Annesinin sadece kendine faydası olsun ister.

Sizin düşüncenizi yanlış bulmam görümceye ve kayınvalidenin yapacaklarını haklı çıkarmaz bu arada.
Onlar da az degil.

Bence ortada cok da buyuk bir sorun yok.caninizin sikilmasina asil sebep olan sey hormonlariniz.
Temizlik isini esinize yaptirabilirsiniz.birakin bastan savma yapsin.hem sorumluluk alir biraz hem de bu isin zorlugunu ogrenir.
Temizlikci cagirsaniz o da cok aman aman dip kose temizlemez.eh iste esinizin yapacagindan hallice olur.
Salin biraz, her sey 4×4 luk olmasin.sizin ve bebeginizin sagligi daha onemli.

eve alınacak temizlikçi için kırk kişi fikir beyan etmiş.
mesafeli olmak istediğiniz insanı temizliğe çağırmayı nasıl kabul ettiğinizi anlamadım.
eşiniz çok biliyorsa kendi yapsın temizliği temizlikçi alalım yok sen yap
temizlikçi alalım yok annemle kardeşim yapsın
konu mankeni eşiniz hem ben yaparım demeyip hem kimin yapacağına karar vermesin bir zahmet.

Koca yaşlı ve hamile kadınlara gelin evimi temizleyin kocam masraf etmek istemiyor demeye utanmadınızmı?

Özetle bu. Allah razi olsun

kayınvalide de zerre suç yok.asıl 3 kuruş para gidecek diye annesini hizmetçi yerine koymaya çalışan eşiniz sorunlu
Kv ye haddini bildircekmiş bide
Lafa bak
Kadın mecburdu konu sahibinin pis evini temizlemeye paraya kıyamadığı için
Bedava hizmetci arıyorsa kendi annesini çağırsın?
Bide soğuma politikası uyguluyormuş, ay hiç güleceğim yoktu kv bundan haberi varmı konu sahibi
İstersen Kv ve görümce köle izaura gibi temizlik yaparken bir keyif kahvesi yap, ne biçim iş yapiyorsunuz sizden hiç memnun değilim diye azarla birde…
Zihniyete bak ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…