bu konuda bilgim yok beni bilgilendirebilirmisiniz

sxixla8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
79
0
arkadaşlaar uzun süredir bebek istiyorum ama allah nasip etmiyor az önce sitede gezerken ovülasyon testi diye bir şey duydum ama bu konuda hiç bir bilgim yok bana açıklayan olursa sevinirim cahilliğime verin :mymeka:

sılacım, yumurtlama ovülasyon testi , her ay bir tane üretilen yumurtanın ne zaman çatlayacağını gösteren bir test. ikinci çizgi belirgin çıkınca anlıyorsun ki. 12-24 saat içinde yumurtan çatlayacak. o zaman ilişki olması lazım ki yumurtanın ömrü 24 saat yani o çizgi çıktığında 2-3 gün ilişki olması lazım.

umarım yardımcı olabilimişsimdir.

tiny sağol canım peki eczanaden alıyorum herhalde yani gebelik testi gibi birşeymi odamı bir kullanımlık

tek kullanımlık olanlar var da var(içinde 10 adet oluyordu galiba). tükürük ile sürekli kullanılarlar da var. googledan ovülasyon testi diye arattır o arada seçenekler var. reglin bitinde üstünde yazıyor 8-9. gün kullanmaya başlıyorsun her gün iki çizgi belirince yumurtlama gününde olduğunu anlıyorsun.

http://www.cagdaseczane.com/urunview.php?id=3799&alfabe=q&TAK_ID=622&T=17

googledan ararsan çok çeşit bulabilirsin canım yukarıdaki sadece bir tanesi.

Bende hamile kalmak için kullanmıştım, tavsiye ederim.
Eczanelerden alabileceğin gibi, tiny'nin dediği gibi internet üzerinden de satışı var.

Genelde öğleden sonralı 3 saatlik idrar ile yapılıyor. a.s.

Arkadaşlar ben de ovulasyon testini kullanmak istiyorum. Bu ay hamile kalamak istiyorum Rabbim uygun görürse tabi. Peki, bu ovulasyon testinde çift çizgi çıktığı günden mi itibaren 2- 3 gün ilişkiye girmek lazım. Ayrıca arnızda internetteki adreslerde yer alan yumurtlama günü hesaplayıcıları hiç deneyen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…