Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Mesela sabah cocuk eve gıdıp anne babasının kahvaltısını hazırlıyor, evı o topluyor. Evlenınce hepsını kız yapacak dogal olarak. Kız kabul edıyor hepsını

Olur. Bile bile lades olur. Sonra arkadaşınız da bir üyelik acar burada konularına cevap yazarız.
Edit: Bu arada çocuğun bu ilgisizligiyle evlilik düzeyine nasıl gelecekler?

Bu hayatta en önemli şey insanın kendine değer vermesi ve kendini sevebilmesi.
Ben 22 yaşındayım ve bunun bilincindeyim ama malesef yaşıtlarımın çoğu hayatlarında bir erkek olmazsa kendilerini huzursuz hissedecek kadar aciz. Duygusal bir ilişki tabi ki onemli ama adam bana yeter ki ilgi göstersin ailesine de bakarım demek kendini eş değil hizmetçi yerine koydurmak demek.erkekler de kurnazlıkla bu durumu farkedip kullanıyorlar kadınları.
Kardeşiyle ortak iş yapan,ailesinin tüm yükünü üstüne almıs ilgisiz bir erkekle yapılan bir evlilikte kadın mutsuz olunca suçluyu erkek olarak ilan ediyorlar.Ama asıl suçlu bu hayatı tercih eden kadın bence bile bile kendilerini ateşe atan insanlar var

Bakıcı parası veremeyebılırler. Hem ev kırası falan var. Babası emeklı ama babası alkolık. Eve babası bakmıyor sanırım
Anam babası bi de alkolik.Bütün yük kızda olacak.Baba faktörü de yok.Ay Allah aşkına bırakın aralarını yapmayı aralarını bozun.Sevaba girersiniz.

Ne bu ısrar yaaa çok zengin filan mı adam. Koca mı yok bu kıza?
Ortak iş yapıyorlarmış aile ile, az buz durumlar iyi. Ev de kendilerinindir. Birçoğu için harika imkanlar olabiliyor bu. Bizim oralarda da bi evin bi oğluna gelin olmak harika birşey mesela, ailesi üstünde ev yaptı mı Ooo baş üstü edilmiş demektir gelin:)) Dışı lokum içi b.kum bele bişey.

Yok evı kıra. Dükkan maasından 2 ev gecındırıyorlar. Aılesı kirada. Dugun bıle yaparsa kredi çekecek cocuk. Kızın hosuna gıden sey kendı ısı, dındar tam aılemın ıstedıgı damat adayı dıyor.

Kız çok verici. Niye öyle yokluktan mi aman başkasını bulamamdan mi? Ayrıca flört aşamasında ilgi yoksa evlenince hic olmaz.. kendi değerinin farkına varsın..Bir de yazdıklarımizdan pek olumlu göremedim. Evlilikleri iyi mi olur kötü mü bilemeyiz.

Siz üstünüze düşeni yapın gerisini bırakın o zaman.Kız evlenince buraya konu açar.Tanırız hep birlikte.
Evlenırse bosanmak yokmus onlarda. O yüzden dönusü yok. Ben aıle konusunda basına gelecekleri anlattım. Yaparım temızlık yemek yeterki benı sevsın ılgılensın dıyor

Oysaki en büyük sorunlardan biri de aileyle ortak iş yapmak.aileyle ortak iş yapan erkekler hiçbir zaman kendi başlarına birey olamıyorlar tatile gitmek icin bile aileden izin almalari gerekiyor

Kız dıyor kı bana ılgı göstersin benı sevsın ben aılesıne bakarım da dıyor. Bunları sorun yapmıyor
Allah kizi koruyor, uyarı gönderiyor ama kız görmüyor. Adam kizi sevmiyor sevmeyi birak deger vermiyor net, seven insan iki arada bir derede arar, ilgi gösterir. isin başında böyleyse, evlenince yüzüne bakmaz.

o sorun yapmıyor dediğiniz şeyler o kadar buyuk sorun ki, yaşamadığı için bilmiyor. hasta bakımı hele alzheimer bakimi o kadar zor ki, yasamadan tahmin bile edemez.

tavsiyem bu is olmuyor desin ve önüne baksın, yaziktir günahtır, 25 yasinda yapmasın kendine bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…