Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Kız mesaj atsada böyle konusmak istese de cocuk kısa cevap verıyormus

Niye üzülüyor anlamadım.

Bu adam gibi binlercesi var sokakta. .

Ayrica Sevgilisinden ayrılmıyor ki.

Bir çeşit görücü usulü bu. Ve görücüler birbirine uymazsa yolları ayırırlar. Gönül bağı olmadığı icin de ağlanacak cırlanacak bi şey yok.

23 yaşında kızın arkasından ağladığı hayata bakın ya. Çok çok üzgünüm ama biz kız cocuklarimiza hiçbir sey veremiyoruz . Hepsi aşağı yukari bu konuda bahsedilen kızın ayarında.

Temelli bitirse hayrına olur. Aile ile ortak iş, kaynana kayınbaba yanı.... Büyükler onlarda diye kimse evinden de çıkmaz. Evlilik değil hizmetçilik bu.
Kız dıyor kı bana ılgı göstersin benı sevsın ben aılesıne bakarım da dıyor. Bunları sorun yapmıyor

Arkadaşınız neden kendini hizmetci yerine koydurtuyor ki."bana kalbini açsın ben ailesine bakarım" demek ne alaka.evlilikte erkek kalbiyle sevince kadın aileye hizmetcilik etmek zorunda mı? Değil.
Hayır bir de böyle evlilik yapanlar sonra Bir derdim var bölümünde yakınıyorlar "eşim ilgisiz,ailesiyle yaşıyorum her işlerini yapıyorum yine de yaranamıyorum vs vs" konular açıyorlar. Görünen köy kılavuz istemez. Arkadaşınız 24 yaşında ve gayet genc.Neden kendinden 9 yaş büyük ve ailesine bakmak zorunda kalacağı birini bulunmaz hint kuması olarak görüyor?
Adam ilgisizse arkadasınızın konuşmayı kesmesi gerekir.hiçkimse vazgeçilmez degildir

İster fıtratı böyle olsun, ister işleri yoğun olsun. Kız arkadaşınız her türlü üzülür. Kızın beklentileri farklı, çocuğun karakteri ortada. Kendini yakmasın. Yol yakınken, ortada ciddi bir şey yokken iletişimini kessin. Şimdi üzülür belki ama geçer. Yasını tutar, geçer.

Ben gerekırse aynı evde yasayacagını falan zorlukları anlattım. Olsun onlar büyüğümüz bakarım ben, Temızlıgı ı de yaparım dedı. Mesela kirayı cocuk verıyor. Evlenince ıkı eve bakacak. Kız dıyor kı ben calısırım bızım ev kırasını verırım, o da o evın kırasını verır dıyor. Yaşı ufakta cıdden cok uzuluyor. Uzulme sebebı dindar iyi bırı de uzuluyor

Kız dıyor kı bana ılgı göstersin benı sevsın ben aılesıne bakarım da dıyor. Bunları sorun yapmıyor
Arkadaşınız adamın ailesine bakınca adamın gözünde cok mu degerli olacak sanıyor. Yaşlılık maaşları vardir her ikisinde.bir bakıcı tutmak varken arkadasınızın kendini öne sürmesi garip.

Kaynana kayınbaba anasına babasına benzemez, elti kayınco kardeşlerine benzemez, hiçbirşey görmediği çok belli o arkadaşının. İdeal gelin adayı o aile için.

Arkadaşınız adamın ailesine bakınca adamın gözünde cok mu degerli olacak sanıyor. Yaşlılık maaşları vardir her ikisinde.bir bakıcı tutmak varken arkadasınızın kendini öne sürmesi garip.
Bakıcı parası veremeyebılırler. Hem ev kırası falan var. Babası emeklı ama babası alkolık. Eve babası bakmıyor sanırım

Ne bu ısrar yaaa çok zengin filan mı adam. Koca mı yok bu kıza?

Kaynana kayınbaba anasına babasına benzemez, elti kayınco kardeşlerine benzemez, hiçbirşey görmediği çok belli o arkadaşının. İdeal gelin adayı o aile için.
Yok hıc sevgılısı bıle olmadı dogru duzgun. Tanıstırdıgım ıcın pişmanım. Ama bende bu kadar bılmıyorum aıle durumunu.

o dindar çocuk kendine yeni heyecanlar buldu demedi demeyin. saçmalık olan şey ta ilişkinin başında iki tarafın da "evlilik amaçlı görüşelim biz" kafasına girmesi.. hayrola tanımadan etmeden ne ciddisi?ciddi amaçta olsa bu dile getirilmez, karşı tarafı izlemelisiniz..saçma sapan ağırlık yaratmaktan başka işe yaramamış işte.

Bu kız aklı başında bir kiz değil. Sakin ama sakin yapıcı olmayin. Sonra siz suçlu olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…