Bu kadın gibi olabilirmiyim?

Valeria bacımızın fotoğrafını buraya hususi ekleyip, estetik operasyonlar ve body shaming üzerinden polemik çıkarmayı amaçlamadıysan, ben de hiçbir şey bilmiyorum.
Buraya ünlü fotoğrafı eklemenin yasak olduğunu bilmiyordum diğer dediklerinizi anlamadım

Diyet ve sporla olmaz. 157 boyumla 38 kiloya düşmüştüm yine de ayı gibi bacaklarım vardı mesela. Yapı değişmez. Arkadaşım da o oranda kilo verirdi boyu uzundu ama beli asla ince gözükmezdi.
Merve 38 kilo nedir bacım ben herhalde en son 38 i gördüğümde doğduğum gün falandı. Zaten onu da hatırlamıyorum

Gereksiz bir egonuz var. Bu psikolojik bir sorun gibi geldi bana . Yazınız dan bu çıktı

Valla tatlım,bende bekarken kiloluydum ama güzel kızsın dedikleri için fiziğime pek özen göstermedim,ama şimdi hormon bozukları başlayıp gebe kalamayınca anladım ne kadar saçma sapan düşündüğümü....

Gereksiz bir egonuz var. Bu psikolojik bir sorun gibi geldi bana . Yazınız dan bu çıktı
Bence bu yazıdan çıkmaz bir insanın egolu biri olup olmadığını anlamanız için belli bir süre o kişiyle yüzyüze iletişiminizin olması gerekir psikiyatristler bile hemen şıp diye tanı koymaz kimseye fakat yine de siz bilirsiniz saygı duyuyorum siz öyle algılamış yada algılamak istemiş olabilirsiniz herkesin görüşü farklıdır teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…