Bu kadar erken şişmek normal mi? 😩

benim tuvalete çıkmam normale dönünce karın şişliğim de normale döndü. su an 14.hafta ve göbeğim böyle. kontrole gidene kadar da normale döndüğü için sormadım doktora.
Maşallah göbüşe ben afedersin lavabo sorunum yok ilk başlarda vardı doktorum duphalac diye bı şurup verdi o yüzden sıkıntı olmuyor sizinbasligida görünce bu sorayım dedim artık doktora gittiğimde sorarım

Amin canım Allah razı olsun haklısın sanırım herkesin vücudu farklı

Tabi doktorun danış tıbbi tavsiye değil benim ki ama ben kendimi evhamlı sanırdım şu yazıyı görene kadar, rahim sürekli büyüyor bebek küçücükte olsa rahmin büyüdü 11 hafta olmuş nerdeyse, iddia ediyorum hiç bir sıkıntı yok çünkü aşırı büyük de değil herkesin karın yapısı farklı benim de mesela çabuk çıkıyor karnım, 2 gebelik geçirdim, Allah korusun bebeğe bişey olsa karnın şişene kadar sende bin tane şey olur canım, kendini iyi hissediyorsan aşırı ağrın yok ve kanaman yoksa hiç birşeye takılma bu haftalarda herşey yolundadır Allahın izniyle

normale döndü su an çok sükür. dediğiniz gibi bir sorun yok, her sey yolunda. 14 haftalık olduk bile

su an normale döndü çok sukur. 14.haftadayım su an ve karnım normal sayılır
14 haftada artik karin çikar zaten. bazi insanlar zaten karinli boyda uzun karni hiç belli olmaz 5 6 aya kadar. ama minyon karinsiz insanlarda çıkıyor öne benim 6 aylik karnim 9 ay gibi ikiz gibiydi doguma yakin artik ters donen böcek gibi ayaga kalkamıyodum. ama dogurdugumda yani tosundu

bakalım bizimki ne olacak

Benim de böyle hemen kaneım kocaman oldu kocaman hemde doktora gititm doktor şaşırdı bu neee bu normal değil dedi ne yiyorsun vs vs deidki bu gazdan dolayı oluşmuş göbek bu bebek değil bebek şuan çok küçük. Ve ben 7 ayda 20 kilo aldım 8 ve 9 unvu aylarımda 1 er kilo aldım. Zaten zayıftım muhtemelen sen de zayıfsın bu yüzdne direkt karında abirikiyor ilk kilo. 50 kiloydum ben hamile kalamdna önce

su an karnım da kilom da normal çok sükür. doktorum da bir sorun görmedi iyi gidiyoruz indi biraz karnımın sisi. su an normal 14 haftalık gebeliğe uygun bir karnım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…