Bu ilaç beni bu hale getirmiş olabilir mi?

Ay içime su serptiniz yaaa of çok şükür sürekli bunu diyorum kendime geçici bir süreç bitecek diyorum hep. Bende bazen boşanmayı düşünürken buluyorum kendimi ama ben boşanmak istediğimden değil “Winnie böyle davranmaya devam edersen bu adam boşayacak bak seni” diye. Geçen gün benim kötü bir evliliğim mi var mutsuz muyuz diye oturup ağladım

İnanılmaz saçma bir insana dönüştüm geçen gün yine en son eşime ben terapi görmek istiyorum galiba artık sağlıklı düşünemiyorum diye ağlıyordum çok fenayım çok bir yandan vicdan azabı bir yandan bu hisler bayılacağım komple

ay çok şaşırdım gerçekten bilmiyordum bunu ben.

Yemek konusunda böyle öyleyim normalde yemek seçmem ana burnuma yemekler bir garip kokuyor yiyemiyorum özellikle et ve et ürünlerini, duygu durum değişikliğim hatsafhada zaten garip garip şeylere üzülüyorum ağlıyorum bir anda. Bazen çok sinirli oluyorum bazen çok durgun. Birde garip bir maskeleme tekniği geliştirdi bünyem diğer insanların yanında işte vs böyle bıcır bıcır eski halimdeki gibi geziyorum ama içim yangın yeri sonra eve geliyorum yine aynı hisler. Of çok yoruldum cidden.

Bende eşimi bu ilaçlardan önce çok beğenirdim şu an beğenmiyor değilim ama özel olarak bir yükselme durumum da kalmadı

Spiral araştırdım biraz takarken sorun olmuyormuş ama çıkarken canlı canlı çekilmesi fikri beni çok korkuttu
evet öyle ben o yüzden heo doğum kontrol kullandım en sağlıklı yöntem bu gibi geldi bana ve sorun da yaşamadım. bünye alışıyor belki de belki de ben hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu başlayalı.

Benim düşüncem şu ki ilacın etkilerine aylarca yıllarca kullandığımız için çok alışıp kendinizi öyle sanmaya da başlayabilirsiniz. Kilo almadığım halde selülit oluştu ayrıca belki de kendim için en kötü ilacı seçmişimdir bilemiyorum

geçen gün çıkarttırdım spiralimi
3 saniye falan sürdü heralde hafif bir regl ağrısı gibiydi bitti
ama zaten şu an doğum vs yapmamışsınız spirale gerek yok takılabilir ama bence gerek yok.
doğum kontrol hapı da 6 sene yazz kullandım ben hiç libido düşüklüğü yapmadı
Spiral araştırdım biraz takarken sorun olmuyormuş ama çıkarken canlı canlı çekilmesi fikri beni çok korkuttu

Bünyeden bünyeye çok değişiyor gerçekten dün mesela saçma sapan bir şey yüzünden tabi ki benim yüzümden tartıştık şimdi ona en sevdiği yemeği yapıyorum gönlünü almak için ama biliyorum ki yine onu görünce bana bir haller gelecek garip garip. Her gün böyle oluyor

ya bu kadar etkiliyorsa bırakın ilacı prezervatif ile korunun sizin duygu durumunuz daha önemli şuan. daha yeni evlisiniz en güzel zamanlarınız olması lazım.

İlişkiden zevk alıyor musunuz? İlişki öncesi ön hazırlık yapılıyor mu ?

Doktora gidip tüm derdimi anlatıp öyle kullanmaya başladım ilacı bundan öncekine bilinçsiz başlamıştım ama bilemedim ya bana yaramıyor galiba

ya bu kadar etkiliyorsa bırakın ilacı prezervatif ile korunun sizin duygu durumunuz daha önemli şuan. daha yeni evlisiniz en güzel zamanlarınız olması lazım.
Öyle yapacağım galiba ya.. İlacı bırakınca da üzülüyor paşam ama zaten bu halde bana dokunması imkansız en azından o halimizle mutluyduk

Sadece libido düşüklüğü yapsa iyi tahammül seviyemi de yerle bir etti bu durum. En ufak bir şeyde hemen geriliyorum

İlişkiyle alakalı hiçbir problemim yoktu ne ön hazırlık sürecinde ne de ilişki de ama bir anda bu son 1 ay içinde bir şey oldu anlatamıyorum ama bir şey oldu yani
Yaşadığınız herhangi bir olay da etkiliyor olabilir, ne demek istediğinizi anladım bazen sorumluluklar ağır gelir ,bazen evlilik kavramı izlediğiniz bir dizi-film ya da okudugunuz bir kitap.bilincalti öyle bir yer ki yolda gördüğünüz sizin fark etmediğiniz şeyi bile icsellestiriyor. İlacın da etkisi olabilir sonuçta hormon içeriyor.prezevatif doğru kullanıldığında sorun teşkil etmez. Hapları bırakıp kondoma geçin. Bir süre vücudunuz dinlensin.

Yani sorumluluğu mu diyeceğim zaten öncesinde de tek yaşıyordum temizliği yemeği vs kendim yapıyordum onlar yük değil hatta eskiden zor gelirdi şimdi seve seve yapıyorum çünkü evim yuva oldu. Eşim diyorum ya gerçekten bu halimle bile sürekli peşimde pervane gözümün içine bakıyor biraz güleyim diye ama yok yani yok anlamlandıramadığım bir şey var içimde. Böyle olunca üzülüyorum da o kadar gözümün içine bakıyor karşısında duvar var resmen iyi de yapsa kötü kötü de yapsa kötü ne bileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…