Dudak Makyajı Bu iki ruj ayni renkmi?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Kuzucugum

My Boys.My love
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.268
16

Kizlar bir yardimci olurmusunuz, bu bayanin surdugu ruj cok,cok hosuma gitti,ancak arama sonuclarimda en yakin diger rengi buldum bunun ikisi ayni renki?

bu kizin surdugu rujun rengi ne sizce??

hmm ışıktan doşayı kızın elindeki daha parlak çıkmış ama bence aynı renk değil gibi.. bi bakarsın bunu alırsın bundan daha çok memnun olursun.. bence sen bi bu markayı satan dükkanlardaki personellere danışmalısın

Guerlain' marka hicbirsey kullanmadim hic bilmiyorum nasil olur.Lancome guzel, o rengi lancome'da bulmaya calisiyorum...

Guerlain' marka hicbirsey kullanmadim hic bilmiyorum nasil olur.Lancome guzel, o rengi lancome'da bulmaya calisiyorum...

Guerlain ruj konusunda çok iyi bi markadır , rujları gerçekten çok başarılı ve çok kaliteli bi markadır. Lancome dan daha güzeldir güvenebilirsiniz ben ikisinide kullandım. Benim tercihim de daha çok turuncu şeftali mercan tonlar :))))

Son düzenleme:

Kizlar bir yardimci olurmusunuz, bu bayanin surdugu ruj cok,cok hosuma gitti,ancak arama sonuclarimda en yakin diger rengi buldum bunun ikisi ayni renki?

bu kizin surdugu rujun rengi ne sizce??

Kızın sürdüğü renk fuşya diye geçmesi lazım ve ikisi aynı renk değil biri daha pembe biri daha fuşya :) Guerlain marka fuşya mat olmayan ruj diye sormalısın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…