Bu görümceler gerçekten kıskanç....

ayy çocuğum olursa öpeceğim dedim öpen resmin bitiverdi üstümde, ALLAH bağışlasındelikafadulden

Son düzenleme:
bazen yorulmasın die abim ondan bişe istediği zman sen otur mavişim ben yaparım diyorum ciddi ciddi 2tane azmanla akşama kadar beyni dönüyo haftanın 1günü bari ben ordayken dinlensin yorulmasın die yaparım işlerini kıskançlık töbe tanrıma

yok canım abimin canımın canı canciğer yeğenim ömrümde en sevdiğim şey işte bunu doğurup bizi bebek hasretinden kurtaran evimize neşe getiren varlığı doğuran kadını nasıl kıskanırım yaa
he ayriyeten oda doğru abimi öperimde koklarımda kaynanamda öpsün oğlunu heralde öpcek ama dediğim gibi hıhh die tavır yaparak yapıyosa allah bildiği gibi yapsın da derim yani

çok tatlı canım, ALLAH bağışlasın, maşaallah.
dediklerine harfiyen katılıyorum. biz de evliyiz ama eşimizin annesi, kardeşi tarafından öpülmesini sorun etmeyiz. hayatta en yakınları ailesi insanın ve eşi.
böyle söyleyenler oğulları evlenince öpüp sevmeyecek mi oğullarınıvereliniortak

çok üsteleme şaçma ve çoçukca davranışlar
senden kıskanmış olabilirler..daha iyi onlar yapsın sende dinlennnkaydirigubbakcemile3

yaaaa..bende bi görümceyim bilmiyorumkismile ..ama kıskançlık yok

canim ya ne takiyon benimde kayinvalidem sarilip, oper oglusunu..bizleyken hergun ne istersin diye sorar..kardesi de heryere bizimle gelir..ben mutlu oluyorum.birbirlerine duskun olduklari icin..sizinkilerde kiskancliktan degil sevgiden yapiyorlardir..bende ileride gorumce olacam.gormeye gittigim zaman kardesimi kapidan da karsilarim,meyvada yediririm,sarilirim da..cunku o benim kardesim...

ohhh ne güzel yapsınlar işte bırak
sende rahatına bak
ben daha memnun oluyorum görümcem
yardım edince
belkide senin kızdığını anlıyorlar inadına
üzerine geliyolar
oyüzden rahat davran
senin kocansa
onların da abisi tabi hizmet etcekler diye düşün rahat ol

valla bende görümceyim abimi hiç kıskanmadım kıskanmamda ya benimle eşi bir mi ben kardeşiyim o karısı herkesin yeri ayrı ne demek kıskanmak
bence senin görümcen bunun farkında değil ya sen yada eşin durumu ona anlatmalı bence böyle nereye kadar sürebilirki tabiki güzel güzel konuşmalısınız kavga eder gibi değil
umarım bi an önce halledersin canım allah yardımcın olsun

valla benim görümcem değil de kayınvalidem sarılır öper koklar özlemişim der felan hiç aklıma gelmedi kıskanmak hatta arada yalnız bırakırım gittiğimiz zamanlarda belki bii konuşmları gerekir diye ki benim kayınvalidem çok fesat ve içten pazarlıklı aslında

siz bence size nispet yapıyorlar gibi hissediyorsunuz ama eşin yeri ve ağırlığı ayrıdır kızkardeşin ayrı ikisi de kendi üslubunca sever takmayın o zaman zaten bu kadar etraflarında dolaşmazlar

Valla kıskanç olmayanlarıda var ama banada kıskancı denk geldi malesef .kıskançlıkla aşağlık kompleksi karışımı takılıyo .abisi benim için ev ayaptı sıfırdan onlar alt katta zeminde oturuyo istediki abisi üst kayıda onlara yapsın .para kazanmak çok kolay ya hep istesinler zaten. son icratıda tapu bizim üzerimize değil .kulak misafiri oldum evi komple sattırmaya çalışıyodu babasına fesat şey yeni evde oturcakmış.abisini yuvasını yıkınca Allah onun yanına bırakcak sanki .Rabbim büyük havale ettim yanıtını bekliyom bilmiyorumkismile

Benim merak ettiğim görümcelerin ile eşinin evlenmeden önceki ilişkileri nasıldı?Eşinin bu tutumları karşısındaki tepkisi nasıl?

Ya görümceler kıskanç olmaz.sadece gelini benimsemez. bizim aileye yakışmıyor diye düşünür.Bundan eminim.

Kıskançlık olayını yapsa yapsa Eltiler yapar.

:)) ben size daha once gorumceleriniz hakkinda soyldikleriniz icin kizanlardanim(dis kapinin mandali)) konusunda
fakat bu konuda hak veriyorum... bazen gorumcelerin boyle cocukca seyler yaptiklari oluyor. bosver birak hizmet etsinler sen de dinlen:))

Benim görümcemin bir günü bir gününü tutmaz. Bugün küser ertesi sabah hiçbirşey olmamış gibi davranır. Bir konuşur herkesi kendine hayran bırakır. Ağzından Allah lafını hiç düşürmez. Ama bir insanın kuyusunu kazmaya karar verdimmi Allah hemen çıkıverir aklından.

evet katılıyorum sana cok kısknclar aman catlasınlar patlasınlar gorumce degıl mı kor kepceeeee

Her görümce kıskanç değildir elbette.Kişilikle ilgili bir durum.Bir de gelini hazmedebilme ile ilgili.Bazıları gelini benimseyemiyor.Gelinin onları kendilerinden kopardığı hayallerine dalıp saldırganlaşabiliyorlar.kaydirigubbakcemile3

uzat ayagini otur birak yemegide isitsin meyvada soysunlar gorumcelerin gulu hadi benim cayimida doldurur abininkini tazelerken diyiver bu cekismeler bitmez sende hic takilma derim

yaaa benim anne tarafımda annemlerin büyük gelinleriylede küçükleriylede hiç sorun yok annem büyüklerine yenge yenge der koşar küçüklerde anneme abla abla diye pervane olurlar :))) ama halam varyaaaaaa kıskançlıktan ölür bişey yollayacakya ne bilim hamurişi mesela babama bana kardeşime yollar annemi ayırır ama annem herşeye ramen abla der koşar. ben annemin yerinde olsam yapamam.

kendi görümcemle hiç muhattap olmam zaten deniz aşırı mesafeliyiz birbirimize kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…